آموزش Adobe Color

دسته بندی: آموزش های ادوبی (Adobe)

معرفی Adobe Color

جهان پر از ترکیب رنگ های الهام بخش است.

با استفاده از Adobe Color، می توانید رنگ ها را به روش کاملا جدیدی، با استفاده از ابزارهای جدید، جامعه آنلاین فعال و حتی بر روی دوربین iPhone، iPad یا دستگاه های Android، کشف کنید. این نرم افزار توسط شرکت ادوبیساخته شد.

تم های رنگی که ایجاد می کنید به صورت خودکار در کتابخانه های خلاق ابر ذخیره می شوند تا در طرح ها، طرح بندی ها و تصاویر و یا برای به اشتراک گذاشتن با طراحان دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های فوق العاده Adobe CC، ویژگی Adobe Color CC (قبلا Adobe Kuler) است. این پورتال آنلاین مفید شما را قادر به ایجاد تم رنگی آماده برای استفاده برای پوسته InDesignخود می کند، و یک ابزار بسیار کوچکی برای تبدیل رنگ به فرمت های CMYK، RGB، Hex و Lab است.

حتی اگر شما از نسخه پیشین ایندیزاین (CS4، CS5 و CS6) استفاده می کنید، بسیار کاربردی است. اما اگر شما یک کاربر CC هستید، شما همچنین قادر به وارد کردن پالت های رنگی به طور مستقیم به آثار هنری InDesign خواهید بود.

با استفاده از پلت فرم Adobe Color آنلاین می توانید پالت های رنگ خود (یا تم رنگ) ایجاد کنید. شما می توانید تم ها را در نرم افزار دسکتاپ یا موبایل Adobe Color یا تم ها را در InDesign، Illustrator یا Photoshopایجاد کنید.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
lynda-adobe-color-essential-training

آموزش Adobe Color


در این دوره آموزشی با قابلیت های اساسی و کلیدی برنامه کاربردی Adobe Color آشنا می شوید. Adobe Color یکی از برنامه های مفید و کاربردی تحت وب است که به...

1395/10/13 2081 بازدید