معرفی Adobe Digital Publishing Suite

Adobe Digital Publishing Suite یک راه حل کامل است که به ناشران رسانه ها و کسب و کار اجازه می دهد انتشارات خود را برای دستگاه های تبلت تولید، توزیع، و بهینه سازی کنند.

توزیع دیجیتالی موجی از آینده برای مجلات و سایر نشریات چاپی است که در حال حاضر، با (Digital Publishing Suite (DPS همراه است و توسط شرکت ادوبی منتشر شد. ابزار DPS با InDesign گنجانده شده است و می تواند به شما برای ایجاد نشریات تعاملی غنی برای دستگاه های تلفن همراه مانند iPad و همچنین دستگاه های آندروید و ویندوز 8.1 بدون نیاز به کدنویسی کمک کند.

در واقع DPS مجموعه ای از خدمات میزبانی شده و تکنولوژی بیننده است که ناشران را قادر می سازد که به طور مستقیم به مصرف کنندگان، از طریق خرده فروشان محتوا و یا بازار های تلفن همراه مانند Apple App Store، به تولید، انتشار، بهینه سازی و فروش محتوای دیجیتال خود بپردازند.

بر اساس Adobe CS5 و به ویژه InDesign CS5، Digital Publishing Suite طراحی و تحویل نشریات همراه با تکنولوژی تجارت الکترونیک و گزارشات تجزیه و تحلیل را تسهیل می بخشد. این مجموعه در رابطه با InDesign CS5، PDF و HTML5 کار خواهد کرد تا ناشران طرح بندی های خود و سطوح جدید تعامل در InDesign را ایجاد، نسخه های دیجیتال را توزیع و محتوای سرمقاله و تبلیغاتی را برای یک گردش کار کامل چاپ دیجیتال بهینه کنند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود