آموزش adobe draw

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی Adobe Draw

این نرم افزار  توسط شرکت ادوبی طراحی شده. Adobe Illustrator Draw یک برنامه طراحی قدرتمند است که به شما امکان ایجاد و ویرایش تصاویر برداری را می دهد. این برنامه قابلیت نصب بر روی پلتفرم های موبایل را نیز دارد و به راحتی می توانید طرح مورد نظر خود را طراحی کنید، شما حتی می توانید تصاویر ایجاد شده را به برنامه کامل Illustrator CC بر روی دسکتاپ خود ارسال کنید. این نرم افزار با قابلیت دسترسی به سرورهای ابری این امکان را به شما می دهد با استفاده از حساب Creative Cloud خود برای وارد کردن یا ذخیره نقشه های خود استفاده کنید. با استفاده از این ویژگی در هر زمان و مکان و با هر دستگاهی می توانید به فایل های خود دسترسی داشته باشید. Illustrator Draw از نقشه های لایه ای، طیف وسیعی از ابزارهای طراحی و حتی دسترسی به هر گونه کتابخانه ای پشتیبانی می کند که ممکن است با حساب CC خود مرتبط باشد.

 

قابلیت نصب Adobe Draw بر روی موبایل

 

شما می توانید طرح های برداری زیبای خود  را بر روی دستگاه تلفن همراه خود با Illustrator Draw ایجاد کنید، برنامه ای که به شما این امکان را می دهد ایده های خود را به کارهای هنری با کیفیت تبدیل کنید. Adobe Draw ابزار و ویژگی های طراحی بردار مورد علاقه کاربران  را به یک رابط ساده و مدرن تبدیل کرده است، بنابراین هر ایده یا الهام را به یک طراحی زرق و برق دار تبدیل می کند. شما حتی می توانید نرم افزار Adobe Capture CC را از داخل نرم افزار وارد کنید، یک شکل جدید ایجاد کنید و بلافاصله در بوم نرم افزار  Adobe Draw ظاهر می شود و چون Draw بخشی از خانواده Adobe Illustrator است، می توانید طرح های خود را مستقیما به Illustrator  بفرستید تا بتوانید روی دسکتاپ اصلاحات لازم را نیز انجام دهید.

 

ویژگی های Adobe Draw

  • دارای ابزارهای طراحی منحصر به فرد
  • قابلیت ارسال طرح به Illustrator و فتوشاپ
  • امکان طراحی با Adobe Stock
  • انتشار به Behance
  • یکپارچه سازی شکل
  • پشتیبانی از آخرین نسخه سخت افزار
  • گراف های ساخته شده و شبکه های چشم انداز باعث می شود که شما بتوانید جهان 3D را در نقاشی 2D خود طراحی کنید.
  • کتابخانه های Adobe Creative Cloud
  • لایه بندی طرح، با استفاده از این ویژگی می توان به راحتی طرح خود را در چندین لایه به صورت مجزا طراحی کرد که این ویژگی باعث ادیت کردن بهتر کار می شود.

ویژگی های Adobe Draw

استفاده از سیستم لایه بندی در Adobe Draw

 

کاربرد Adobe Draw

این نرم افزار در زمینه طراحی گرافیک قابلیت استفاده بسیاری دارد. به دلیل استفاده از این نرم افزار در پلتفرم های موبایل و امکان استفاده از انواع قلم های مخصوص گوشی و تبلیت،  طراحی به صورت دست آزاد را برای طراحان راحت تر کرده و طرح مورد نظر خود را به راحتی می توانند ایجاد کنند. از این رو این نرم افزار در زمینه نقاشی دیجیتال کابرد بسیاری دارد.

 

نقاشی دیجیتال با adobe draw

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود