معرفی CAMWorks

CAMWorks اولین محصول SOLIDWORKS که تاییدیه Gold Product دریافت کرده و برای تولید یا CAM است که به طور یکپارچه در نرم افزار طراحی ادغام شده است.

CAMWorks به عنوان اولین راه حل CAM پیشنهادی برای قابلیت های ماشینی مبتنی بر دانش، CAMWorks منجر به روشی در پیشرفت در شناسایی ویژگی های خودکار (AFR) و شناسایی ویژگی های تعاملی (IFR) شد. هر تغییری که در طراحی انجام شده باشد به طور خودکار در داده های CAM به روزرسانی شده که باعث می شود مدت زمانی که سیستم CAM به دلیل تغییرات طراحی مصرف می کند حذف شود.

مزایای CAMWorks

  • استفاده و مدیریت تنها یک فایل برای هر دو سیستم CAD و CAM.
  • استفاده از درخت ماشینی CAMWorks و فرمان ها با کلیک یک دکمه بر SOLIDWORKS، مسیر های جدید بدون ترک محیط SOLIDWORKS ایجاد می کند.
  • از همان هندسه ی SOLIDWORKS که در ایجاد مسیر ها استفاده می شود را بکار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که بخشی که ماشین کاری شده همانند بخشی است که مدل سازی شده است.
  • با استفاده از فرمت های فایل استاندارد مانند IGES و STP، انتقال فایل های زمان بر را از بین می برد.

CAMWorks برای Solid Edge یک برنامه CAM جاسازی شده است که به طور کامل با Solid Edge یکپارچه شده است. تنها محصول مبتنی بر ویژگی CAM در بازار است که تکنولوژی همزمان را پشتیبانی می کند.

CAMWorks با استفاده از شناسایی ویژگی خودکار در ترکیب با پایگاه دانش به طور چشمگیری زمان برنامه ریزی را کاهش می دهد. قطعاتی که برای ساعات کاری برنامه استفاده می شوند می توانند در چند دقیقه یا حتی چند ثانیه برنامه ریزی شوند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود