آموزش Intel XDK

دسته بندی: فریمورک ها

معرفی Intel XDK

Intel XDK یک ابزار جدید برای توسعه برنامه های تلفن همراه cross platform است. تلاش آن برای حفظ ساده سازی فرآیند با افزودن تمامی سیستم عامل های ممکن در یک بسته و جمع آوری چند ابزار است که ممکن است برای شما آشنا و مفید باشد.

Intel XDK از ویندوز، لینوکس و مک، از ساختمان آندروید، iOS، ویندوز 8،ویندوزفون 8، Tizen، فایرفاکس OS (بتا) و برنامه های آمازون و همچنین از Facebook و Chrome Web Apps پشتیبانی می کند.

HTML5 هر روز به عنوان یک گزینه قابل قبول برای توسعه برنامه های تلفن همراه معرفی می شود. در حال حاضر  Intel XDK در برنامه های موبایل هیبریدی سرمایه گذاری کرده است. این یک سرمایه گذاری عظیم در تکنولوژی HTML5 است. برنامه های کاربردی هیبریدی امروزه به آسان تولید می شوند و Intel XDK آن را حتی ساده تر هم کرده است و همه ی چیزی است که برای ایجاد یک برنامه تلفن همراه در یک مکان نیاز دارید.

Intel XDK می تواند به شما در توسعه، ساخت و اشکال زدایی برنامه های HTML5 تلفن همراه IoT ایجاد شده در فریمورک Cordova کمک کند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
tutsplus-build-apps-with-xdk-and-parse

ساخت اپلیکیشن های موبایل با Intel XDK و Parse


XDK یک فریمورک برای ساخت برنامه های بهینه برای موبایل به وسیله ی HTML5 می باشد. Parse نیز یک دیتابیس مبتنی بر فضای ابری می باشد که به راحتی امکان ذخ...

1394/12/27 3379 بازدید