معرفی Koa.js

Koa.js یک فریمورک برنامه وب مینیمال و انعطاف پذیر Node.js است که مجموعه ای کامل از ویژگی ها را برای برنامه های کاربردی وب و تلفن همراه فراهم می کند. Koa.js یک فریمورک منبع باز است که توسط سازندگان Express.js، محبوبترین فریمورک وب node پشتیبانی می شود.

فریمورک برنامه های وب یک API ساده برای ساخت وب سایت ها، برنامه های وب و backends برایتان فراهم می کند تا شما نگران پروتکل ها، فرآیندها و غیره نباشید.

Koa رابط کاربری مینیمال را برای ساخت برنامه های کاربردی فراهم می کند. Koa یک فریمورک بسیار کوچک (600 LoC) است که ابزارهای لازم برای ساخت برنامه ها را فراهم می کند و کاملا انعطاف پذیر می باشد. ماژول های متعدد موجود در npm برای Koa وجود دارد که می تواند به طور مستقیم به آن وصل شود. Koa می تواند به عنوان هسته express.js در نظر گرفته شود.

Koa کوچک (600 LoC) برنامه های سمت سرور را ایجاد کند. Koa کاملا قابل تنظیم و دارای یک جامعه بزرگ است. همچنین به ما اجازه می دهد تا راحت Koa را گسترش دهیم و از آن با توجه به نیازهایمان استفاده کنیم. این تکنولوژی با استفاده از فناوری (bleeding edge (ES6 ساخته شده است که بر روی فریمورک های قدیمی تر مانند اکسپرس قرار می گیرد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود