معرفی WebStorm

WebStorm ویرایشگر کامل برای توسعه دهندگان وب و یک IDE کامل است که تمام ابزارها و امکانات را برای توسعه دهندگان جاوا اسکریپت، Typescript، NodeJS و البته HTMLو CSSفراهم می کند.

WebStorm در بالای پلتفرم IntelliJ منبع باز ساخته شده است.

کد نویسی کاربردی با WebStorm برای توسعه دهندگان وب است که بیشتر وقت خود را با جاوا اسکریپت، TypeScript، HTML، CSS و بسیاری از تکنولوژی های وب دیگر صرف می کنند. برای همین، WebStorm یکی از بهترین ویرایشگرهاست. به هیچ دانش قبلی خاصی نیازی نیست، هر کسی می تواند با استفاده از WebStorm بهینه سازی مهارت های خود را افزایش دهد.

WebStorm کمک های پیشرفته ای به برنامه نویسی برای Angular، React، Vue.js و Meteorرا فراهم می کند. WebStorm از React Native، PhoneGap، Cordova و Ionicبرای توسعه تلفن همراه و برای ایجاد و توسعه سمت سرور با Node.js پشتیبانی می کند.

IDE پروژه شما را تجزیه و تحلیل می کند تا بهترین نتایج تکمیل کد را برای همه زبان های پشتیبانی شده ارائه دهد.

WebStorm به شما کمک می کند تا کد خود را به طور موثر تر به کار گیرید و در زمان کار با پروژه های بزرگ را صرفه جویی کنید.

WebStorm ابزاری قدرتمند برای اشکال زدایی، تست و ردیابی برنامه های سمت کلاینت و Node.js را فراهم می کند. حداقل سازی پیکربندی مورد نیاز و یکپارچه سازی در IDE، این وظایف با WebStorm بسیار ساده هستند.

WebStorm با ابزارهای خط فرمان محبوب برای توسعه وب یکپارچه شده است و به شما یک تجربه پیشرفته و کارآمد بدون استفاده از خط فرمان ارائه می دهد.

WebStorm دارای قابلیت سفارش سازی نیز می باشد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود