میکاپ و زیبایی

آنچه در این صفحه می خوانیم: 

 

آموزش میکاپ و زیبایی

ما کاملاً معتقدیم که آرایش بیشتر هنر است تا علم. اما این بدان معنا نیست که برای تسلط بر آرایش، نیازی به مطالعه دقیق آرایش ندارید. بزرگترین آرایشگران جهان - شارلوت تیلبری، پت مک‌گرث، بابی براون، و غیره- قبل از هر چیز در تکنیک‌های اساسی آرایش متخصص شدند. به هر حال، بدون یک پایه قوی، چگونه مهارت های آرایشی شما می تواند در مقابل بررسی دقیق مشتریان پولی شما مقاومت کند؟

ناامید نشوید - آرایش را می توان هر کسی که مایل به انجام کار است یاد گرفت. دریابید که چگونه می توانید آرایش را به عنوان یک مبتدی مطلق یاد بگیرید!

 

وبلاگ های آرایشی را مرور کنید

برای کسانی که درس می خوانند، تمرین می کنند و عاشق آرایش هستند، به اشتراک گذاری کارهای خود به صورت آنلاین به آنها امکان می دهد هنر خود را به نمایش بگذارند! برای افرادی که تازه وارد آرایش می شوند، خواندن وبلاگ های آرایشی همراه با عکس و دستورالعمل های گام به گام راهی فوق العاده برای دریافت حس ظاهر کلاسیک است. آموزش های آرایش به شما نشان می دهد که هر ظاهر چگونه ایجاد می شود و نتیجه نهایی چگونه باید باشد. به خاطر داشته باشید که خواندن وبلاگ‌ها جایگزینی برای آموزش آرایش مناسب نیست. گوروی که شما را راهنمایی می‌کند، احتمالاً از تمام تغییرات مختلف شکل چشم استفاده نمی‌کند تا به شما نشان دهد چگونه در سطح حرفه‌ای آرایش کنید. اما این یک راه عالی برای ارائه یک نمای کلی از ظاهر و محصولات مختلف است!

 

ترجیحات خود را بشناسید

پس از مطالعه آثار آرایشگران شناخته شده، متوجه خواهید شد که چه ظاهر و تکنیک های آرایشی را نسبت به دیگران ترجیح می دهید. دانستن سبک خود به عنوان یک آرایشگر به شما کمک می کند تا بهتر با مشتریان ارتباط برقرار کنید. ناگفته نماند، شما می توانید به سرعت جایگاه خود را پیدا کنید. پیدا کردن نقطه ای شیرین برای مهارت های خود در صنعت آرایش محلی به شما این امکان را می دهد که مشتریان آرایشی را که واقعاً می خواهید، هدف قرار داده و ایمن کنید!

اما این همه در آینده بسیار دور است. در حال حاضر، پس از تصمیم گیری جهتی که می خواهید در پیش بگیرید، باید کیت آرایشی عالی برای تمرین مهارت های خود داشته باشید. آرایشگران ایربراش به تفنگ ایربراش، کمپرسور و آرایش ایربراش نیاز دارند. در همین حال، یک آرایشگر سنتی به یک رول برس آرایش نرم و آرایش کرم و پودری نیاز دارد. محصولاتی که خریداری می کنید باید با حوزه ای که می خواهید وارد آن شوید مطابقت داشته باشد. اگر مطمئن نیستید، توصیه می کنیم قبل از رفتن به خدمات آرایشی تخصصی، با یک دوره آرایش سنتی شروع کنید و بر روی آن مهارت ها بسازید!

اگر تجربه ای در زمینه آرایش ندارید، احتمالاً هیچ محصولی برای استفاده نخواهید داشت. توصیه می‌کنیم یک کیت آرایش کوچک با اقلام با قیمت مناسب بسازید. با یک چهره برهنه شروع کنید، تمرین ایجاد ظاهر آرایش روی خود را انجام دهید. به عنوان یک راهنما، مراحل ذکر شده در وبلاگ هایی را که کشف کردید دنبال کنید و محصولات، رنگ ها و تکنیک های مختلف را آزمایش کنید.

اعتماد به نفس شما از تمرین سود می برد و درک بهتری از نحوه عملکرد هر محصول در کیت آرایش خود خواهید داشت.

 

میکاپ و زیبایی

در دوره آرایش ثبت نام کنید

بهترین راه برای یادگیری آرایش، آموزش عملی مناسب و در نهایت کسب گواهینامه آرایشگر است. اگر عاشق آرایش هستید و می خواهید حرفه ای را به عنوان یک آرایشگر دنبال کنید، آموزش، به علاوه مقدار زیادی تمرین، کلید شروع کار است.

اما زندگی می تواند به شدت شلوغ باشد - چه تمام وقت کار کنید، چه بچه داشته باشید یا مسئولیت های دیگری داشته باشید. پیدا کردن زمان برای شرکت در یک دوره آرتیست میکاپ ممکن است دشوار باشد.

یادگیری آنلاین یک گزینه انعطاف پذیر برای افرادی است که می خواهند آرایشگر شوند اما نمی توانند سایر مسئولیت های خود را کنار بگذارند. آشنا بنظر رسیدن؟ با آموزش آرایش آنلاین، یاد خواهید گرفت که چگونه از راحتی در خانه خود آرایش کنید. کلاس های آرایش آنلاین شامل تکالیف عملی همراه با فیلم های آموزشی است. شما می‌بینید که مربی‌تان تکنیک‌ها را نشان می‌دهد و برای تمرین ظاهر خود دنبال می‌کنید.

مهمتر از همه، بازخوردی از معلم خصوصی خود دریافت خواهید کرد. بازخورد حرفه ای که دریافت می کنید چیزی است که به شما کمک می کند مهارت هایی را که در هر واحد به دست می آورید بسازید. می‌توانید دوره‌های مختلف مانند دوره‌های هنر آرایش کارشناسی ارشد، دوره آرایش ویژه fx، و دوره ملزومات آرایش مو را بررسی کنید. همه این دوره ها با در نظر گرفتن افراد پرمشغله طراحی شده اند. دوره‌های آنلاین آرایشگر روشی مناسب برای یادگیری تکنیک‌ها و تئوری آرایش حرفه‌ای است در حالی که به تعهدات دیگر پایبند هستید.

 

 

آرایش یک علاقه مادام العمر است

اغلب، به دلیل سوسو زدن کنجکاوی انتخاب می کنید که یک هنرمند آرایشگر شوید. اگرچه ممکن است تجربه زیادی در ایجاد آرایش خود نداشته باشید، یا دانش کمی در مورد این صنعت داشته باشید، آشنایی با تکنیک ها از طریق وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی یک مکان عالی برای شروع است. درک ترجیحات محصول خود اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد، بنابراین از آزمایش کردن نترسید! به علاوه، اگر در آرزوی تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست حرفه ای هستید، یک مدرسه آرایش واقعی به شما مهارت های تجاری برای موفقیت را آموزش می دهد!

عشق به آرایش چیزی است که در تمام زندگی با شما خواهد بود. ارزش این را دارد که برای درک صنعت و محصولات و همچنین یافتن آموزش مناسب برای بهترین استفاده از حرفه آرایشگری جدید خود وقت بگذارید! شما در کمترین زمان یک گورو آرایشگر خواهید بود.
 

 

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود