همکاری با ما

همکاری با ما

در صورتی که تمایل به همکاری با گیت در زمینه های زیر را دارید درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید.

زمینه های همکاری

 

تولید محتوای اختصاصی

تولید محتوای تخصصی در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، شبکه، مباحث علمی و ... نیاز به تسلط به تئوری مباحث تخصصی و همچنین نگارش قوی است.

در صورتی که شرایط لازم برای تولید محتوای اختصاصی را دارید می توانید به تیم ما ملحق شوید. همکاری در زمینه تولید محتوا می تواند غیرحضوری و از راه دور نیز باشد. همچنین شما این انتخاب را دارید که به صورت تمام وقت یا پاره وقت با ما همکاری کنید.

ترجمه متن های تخصصی

ما بیش از ده سال است که روزانه توضیحات دوره های آموزشی زبان اصلی را برای معرفی به کاربران ترجمه می کنیم. در صورتی که توانایی ترجمه متن های تخصصی در زمینه برنامه نویسی، طراحی وب، شبکه، مباحث علمی و ... را دارید می توانید به تیم ما ملحق شوید. همکاری در زمینه ترجمه غیرحضوری و از راه دور است و می توانید به صورت تمام وقت یا پاره وقت با ما همکاری کنید. اگر تخصص شما مترجمی زبان انگلیسی است و به مباحث تخصصی مسلط نیستید نیز می توانید در زمینه ترجمه آموزش زبان با ما همکاری کنید.

برنامه نویسی

در صورتی که به پایتون و جنگو مسلط هستید و یا یک توسعه دهنده حرفه ای کوردوا هستید می توانید به تیم برنامه نویسی ما ملحق شوید. اگر ساکن تهران باشید بهتر است اما در صورتی که شهرستان هستید نیز می توانید با ما همکاری داشته باشید. همکاری با تیم برنامه نویسی می تواند به صورت تمام وقت، پاره وقت، حضوری، غیر حضوری و یا پروژه ای باشد. احتمال دارد برای یک سری هماهنگی ها نیاز به حضور در دفتر ما در تهران داشته باشید.

تحلیل داده و هوش مصنوعی

ما روی پروژه های مختلفی در زمینه تحلیل داده، استخراج و طبقه بندی داده ها از وب و شبکه های اجتماعی، پردازش متن و تصویر و ... کار می کنیم. در صورتی که  تخصص و استعداد کافی برای حل مسائل متنوع و پیچیده دارید با ما تماس بگیرید.

سایر زمینه ها

عمده فعالیت ما در زمینه های آموزشی است. اگر موضوع دیگری غیر از این موارد دارید خوشحال می شویم پیشنهاد شما را بشنویم.

ارسال درخواست همکاری

درخواست همکاری خود را از طریق صفحه تماس با ما ارسال کنید. پس از بررسی با شما تماس خواهیم گرفت.

حتما شماره تماس و شهر محل سکونت خود را در متن پیام ذکر کنید.