دوره های cbt nuggets   

در این بخش می خوانید:

معرفی CBT Nuggets

 CBT Nuggets یک پلتفرم آنلاین است که طیف گسترده ای از خدمات آموزش ویدیویی برای حرفه ای های IT، مدیران سیستم، مهندسین شبکه، DevOps، توسعه دهندگان و غیره را فراهم می کند. CBT Nuggets آموزش فناوری اطلاعات نوآورانه، آموزنده، معنی دار و جذاب را ارائه می دهد. کلیه آموزشها از طریق پخش آنلاین فیلم با کیفیت بالا ارائه می شود. مشترکین می توانند 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز هفته، به راحتی از طریق رایانه یا دستگاه تلفن همراه آموزش ببینند.

دوره های CBT Nuggets تکنولوژی هایی مانند سیسکو، مایکروسافت، VMwareو CompTIA را پوشش می دهد.

 CBT Nuggets توسط Dan Charbonneau در سال 1999 در پاسخ به نیاز شدید به نوآوری در صنعت آموزش IT تاسیس شد.

بیش از 20 سال است که متخصصان و تیم های IT به CBT Nuggets برای آموزش فناوری درخواستی که در هر زمان و هر مکان در دسترس است اعتماد کرده اند.

دوره های CBT Nuggets

دوره های آموزشی CBT Nuggets به صورت ویدیویی "ناگتز" به طول 10-20 دقیقه تقسیم می شوند. کتابخانه CBT Nuggets شامل بیش از 5000 فیلم آموزشی است که می توانید از طریق اشتراک وب سایت، سرور بایگانی Nugget، سیستم مدیریت یادگیری یا مدل مجوز سایت Enterprise به آنها دسترسی پیدا کنید.

آموزش توسط مربیان درجه یک به شیوه تخته سفید ارائه می شود که از روش "یک به یک" برای بهبود حفظ و استفاده از زبان آموزان استفاده می کند. CBT Nuggets اعم از اینکه هدف شما گواهینامه فناوری اطلاعات، مهارت های دنیای واقعی یا هر دو باشد، راه حل آموزشی است که به شما در تماشا، یادگیری و تسلط کمک می کند.

بنیانگذار CBT Nuggets

Dan Charbonneau بنیانگذار شرکت CBT Nuggets می باشد. مدیر عامل و بنیانگذار دان شاربنو زمانی که شروع به ضبط اولین ویدیوهای آموزشی CBT Nuggets در دهه 1990 کرد، مدرس مایکروسافت بود.

معنی کلمه CBT Nuggets

کلمه CBT مخفف computer-based training به معنای آموزش مبتنی بر کامپیوتر و Nuggets به معنای فیلمهای کوتاه معمولا 30 تا 60 دقیقه ای است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود