code with mosh learning

در این بخش می خوانید:

معرفی آموزش های Code with Mosh

آموزش های Code with Mosh یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین آموزش ها در زمینه مهندسی نرم افزار می باشد که به بیش از 3 میلیون نفر در کل جهان آموزش می دهد.

دوره های این مجموعه شامل آموزش سی شارپ، جنگو، پایتون، داکر، HTML5  و  CSS، دات نت، SQL، ری اکت، نود جی اس، ساختارهای داده، ردوکس، جاوا اسکریپت، انگولار و غیره می شود.

بنیانگذار Code with Mosh

بنیانگذار Code with Mosh مش همدانی نام دارد. مش (مشفق) همدانی یک مهندس نرم افزار پرشور و عمل گرا است که متخصص در توسعه برنامه های وب با ASP.NET MVC ،Web API ،Entity Framework ، Angular ،Backbone  HTML5 و CSS است.

mosh hamedani

او در هفت سالگی برنامه نویسی را در Commodore 64 شروع کرد و عاشق آن شد. رویای او در آن زمان این بود که مهندس نرم افزار شود تا بتواند برای خود یک بازی تنیس به صورت سه بعدی بسازد!

بنابراین این امر باعث شد که او برنامه نویسی را به صورت آکادمیک و حرفه ای دنبال کند. وی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار و کارشناسی ارشد علوم سیستم های شبکه است. در حالی که او هرگز یاد نگرفت چگونه یک بازی بسازد، بیش از 15 سال تجربه حرفه ای در توسعه برنامه های وب دارد.

در خارج از دنیای نرم افزار، او از عکاسی، نواختن پیانو، جاز، شنا و رقص لاتین لذت می برد. Mosh در ملبورن، استرالیا زندگی می کند.

وی از سال 2011 در حال آموزش به بیش از 3 میلیون نفر در 192 کشور می باشد و کانال یوتیوب او حلودا 5.7 میلیون بار بازدید داشته است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود