آموزش های eggheadio

در این بخش می خوانید:

مقدمه ی Egghead.io

بزرگترین عامل موفقیت مداوم به عنوان یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار، یا هر حرفه‌ای تمرین مداوم یادگیری در طول زمان است. توسعه وب به سرعت در حال تغییر می باشد. تکنولوژی تغییر می کند. نوآوری ها اتفاق می افتد. دوره های آموزشی Egghead شما را به یک توسعه دهنده وب تبدیل می کند. در هر زمان، هر مکان، با سرعت خود می توانید این دوره های آموزشی را یاد بگیرید.

Egghead یک سایت آموزش ویدئویی است که دوره های ویدیویی با کیفیت بالا را برای توسعه دهندگان وب حرفه ای ارائه می دهد. افرادی که به طراحی وب علاقه مند هستند می توانند با دنبال کردن دوره های این بخش مهارت های خود را به سطح بعدی برسانند.

استفاده از آموزش های Egghead.io توسعه دهندگان وب را در جهت کار حرفه‌ای‌ تر یاری می‌ کند. این آموزش‌ ها امکان توسعه تخصصی سایت را به توسعه دهنده می‌ دهند. به علاوه افرادی که در زمینه طراحی سایت تبحر داشته اما با اصول توسعه آن آشنایی ندارند هم با مشاهده آموزش‌ های این سایت و استفاده از آن‌ها می‌ توانند مهارت خود را در دیگر بخش‌ های رسیدگی به سایت مانند توسعه آن، ارتقا دهند. طراحان حرفه‌ ای با آموزش‌ های این سایت در کمترین زمان موفق به فعالیت به عنوان یک توسعه دهنده هم می‌ شوند. 

egghead.io انجمنی است که در آن توسعه دهندگان وب از طریق درس های کوتاه و کارگاه های آموزشی ابزارهای تجارت ما را از یکدیگر یاد می گیرند. مدرسان آنها از هر قاره ای به جز قطب جنوب هستند.  egghead توسط یک تیم کوچک از توسعه دهندگان وب ایجاد شد که می دانند ادامه یادگیری چقدر ضروری است. همیشه یک ابزار یا چارچوب جدید برای کشف کردن وجود دارد. egghead این انتشارات درست کردیم تا کارشناسان بتوانند درس‌ هایی برای به اشتراک گذاشتن دانش خود با افرادی که به آن نیاز دارند ایجاد کنند.

دوره ها و آموزش های Egghead.io

Egghead.io یکی از بزرگترین و معتبرترین سایت‌ های آموزشی آنلاین در زمینه برنامه‌ نویسی و توسعه وب است. این سایت بیش از 5000 دوره آموزشی در زمینه‌ های مختلفی مانند ری اکت، Vue، انگولار، جاوا اسکریپت، CSS، و غیره ارائه می‌ دهد. درس‌ های egghead، آموزش‌ های ویدئویی آماده تمرین برای توسعه‌ دهندگان وب پرمشغله هستند. هر درس Egghead.io شامل یک نمایش صفحه نمایش است که 1 تا 10 دقیقه ای است. برخی از رشته‌ هایی که در آن‌ ها آموزش‌ های Egghead.io موجود است عبارتند از:

1. React: شامل آموزش‌ های مرتبط با React و توسعه وب با استفاده از این چارچوب است.

2. Vue: شامل آموزش‌ های مرتبط با Vue و توسعه وب با استفاده از این چارچوب است.

3. Angular: شامل آموزش‌ های مرتبط با Angular و توسعه وب با استفاده از این چارچوب است.

4. JavaScript: شامل آموزش‌ های مرتبط با برنامه‌ نویسی جاوااسکریپت و تکنیک‌ های پیشرفته این زبان برنامه‌ نویسی است.

5. CSS: شامل آموزش‌ های مرتبط با طراحی وب و تکنیک‌ های پیشرفته CSS است.

6. تایپ اسکریپت: تایپ اسکریپت یکی از زبان‌های برنامه نویسی متن باز و چند سکویی است که توسط شرکت مایکروسافت، یکی از بزرگ‌ترین ارائه دهندگان ابزارهای مختلف در دنیای تکنولوژی طراحی و پشتیبانی می‌ شود. این زبان که زیر مجموعه‌ای از زبان برنامه‌ نویسی معروف جاوا اسکریپت است این امکان را به توسعه دهندگان می‌ دهد که کدنویسی را به شیوه‌ ای ساده‌ تر انجام دهند. این زبان برای توسعه سایت‌ هایی که بر پایه جاوا اسکریپت طراحی شده‌اند، استفاده می‌ شود. 

دسترسی به دوره‌ های Egghead.io

برای دسترسی به دوره‌ های Egghead.io، شما نیاز به اشتراک در سایت این ناشر دارید. برای این منظور، می‌ توانید به صفحه اصلی سایت Egghead.io (www.egghead.io) مراجعه کرده و یکی از پلن‌ های اشتراک ماهانه یا سالانه را خریداری کنید. سپس با استفاده از اطلاعات ورودی خود، می‌ توانید وارد حساب کاربری خود شوید و به تمامی دوره‌ های آموزشی این ناشر دسترسی داشته باشید. شما به دلیل تحریم ها ممکن است نتوانید قادر به خرید این دوره ها باشید. خبر خوب این است که گیت تمامی این دوره ها را در اختیار شما قرار می دهد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود