آموزش زبان آلمانی و گرامر

در این بخش می خوانید:

آموزش زبان آلمانی آنلاین

آلمانی زبانی زیبا، مهم و چالش برانگیز است، اما اگر بخواهید آن را به روشی کارآمد و هوشمندانه یاد بگیرید، قطعاً منابع زیادی در دسترس شماست. بسیاری از مردم فکر می کنند که زمان، پول یا وقف لازم برای یادگیری زبان دوم را ندارند - به خصوص یک زبان گرامری چالش برانگیز مانند آلمانی - اما راه های زیادی مانند آموزش زبان آلمانی آنلاین برای جلوگیری از هدر دادن پول و رسیدن به تسلط سریعتر از همیشه وجود دارد!

فقط با یادگیری زبان آلمانی از طریق استفاده هوشمندانه از این منابع آنلاین دست‌چین شده به جای پرداخت هزینه برای دوره‌های آموزشی در کالج یا آموزشگاه زبان، به معنای واقعی کلمه هزاران تومن صرفه‌جویی خواهید کرد و همچنین سیستمی را ایجاد می‌کنید که بهترین کار را برای شما دارد.

در نهایت، یکی از بزرگترین اشکالات برنامه های مطالعه زبان در آموزشگاه ها این است که آنها باید یک روش " مناسب برای همه" داشته باشند تا به اکثر زبان آموزان کمک کند.

منابع گیت آموزش زبان آلمانی آنلاین یک راه عالی برای بسیاری از افراد برای یادگیری زبان آلمانی است، اما با این منابع آنلاین شما چیزهایی را که به شما کمک نمی کند یاد بگیرید و زودتر از آنچه فکر می کردید آلمانی صحبت کنید!

استفاده از دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی از پایه

زمانی که در خانه هستید وقت آزاد دارید و به یادگیری آلمانی فکر می کنید؟ پلن عالی در نظر گرفته اید. یادگیری آلمانی آنقدرها هم که می گویند سخت نیست. اما اگر به دنبال بهترین راه برای یادگیری این زبان هستید، متوجه خواهید شد که برخی از تکنیک های خانگی برای مبتدیان بهتر هستند، در حالی که برخی دیگر برای زبان آموزان متوسط منطقی تر هستند. شما فقط باید موارد مناسب خود را پیدا کنید!

سپس، می‌توانید در حین یادگیری در داخل خانه، روی نحوه حفظ آن تمرکز کنید و پیشرفت واقعی داشته باشید.

گرامر زبان آلمانی

بهترین راه برای یادگیری زبان آلمانی در خانه برای مبتدیان: 6 مرحله برای شروع

 1. برای خود هدف تعیین کنید

اول از همه: شما به هدفی نیاز دارید که به سمت آن حرکت کنید.

بدیهی به نظر می رسد، اما باور کنید: نداشتن هدف نهایی در دراز مدت باعث نداشتن انگیزه کافی می شود. یادگیری بدون هدف مانند رانندگی بدون جهت است – در ابتدا سرگرم کننده، اما پس از مدتی خسته کننده است. بنابراین، چه می‌خواهید یاد بگیرید که در محل کار پیشرفت کنید یا چند عبارت ضروری را یاد بگیرید، هدفی را انتخاب کنید، آن را در جایی یادداشت کنید و به سوی آن حرکت کنید.

 1. شروع خوبی را رقم بزنید

همه افراد وقت، پول یا اعتماد به نفس کافی برای شرکت در کلاس های زبان آلمانی یا سفر به آلمان را ندارند. اما ناامید نباشید: این بدان معنا نیست که نمی توانید از جایی شروع کنید. گذراندن یک دوره آنلاین رایگان زبان آلمانی راهی عالی برای شروع و ادامه تحصیل در هر کجا که هستید است. به عنوان مثال، کمی بازنگری سریع لغات در اتوبوس یا مرور موضوعات جدید دستور زبان مانند ضمایر آلمانی در فرودگاه، زمان از دست رفته را به بردهای یادگیری زبان تبدیل می کند!

 1. یادگیری آلمانی را به عادت تبدیل کنید

ناگفته نماند که ثبت نام در یک ترم کلاس های زبان حضوری یا سفر به آلمان در حال حاضر امکان پذیر نیست. اما ناامید نباشید: این بدان معنا نیست که نمی توانید از جایی شروع کنید.

شما می توانید با آموزش زبان آلمانی آنلاین گیت از بهترین مدرسان نیتیو این زبان را به راحتی آب خوردن یاد بگیرید.

 1. صحبت کردن به زبان آلمانی را با آموزش آنلاین تمرین کنید

اگرچه فرصت‌های تمرین آلمانی‌تان ممکن است در حال حاضر کم باشد، شما همچنان در حال یادگیری زبان آلمانی هستید تا با آن صحبت کنید – بنابراین گذراندن دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی با معلمان واجد شرایط آلمانی راهی عالی برای شروع تمرین است. مهارت های مکالمه خود را افزایش دهید.

بعلاوه، تسلط بر تلفظ آلمانی و غلبه بر هر گونه اضطراب موقع صحبت کردن به زبان خارجی می تواند بعداً باعث صرفه جویی در زمان واقعی شود. پس شجاع باشید، آسیب پذیر باشید، اشتباه کنید و بهتر شوید!

 1. لغات جدید را در جملات معنی دار بیاموزید

ارتباط کلمات با اعمال روشی هوشمندانه برای فریب مغز شما برای یادگیری کلمات بیشتر در یک زمان و ذخیره آنها در حافظه بلند مدت شماست. این به این دلیل است که یادگیری کلمات آلمانی در زمینه به ایجاد تصاویری کمک می‌کند که مغز ما به‌جای یک موجود منزوی، به عنوان یک حافظه زنده ذخیره می‌کند.

بنابراین به جای یادگیری Auto (ماشین)، سعی کنید عبارات یا جملات معمولی مانند mit dem Auto fahren (رفتن با ماشین / رانندگی با ماشین) یا عباراتی را که خوانده اید و مفید هستند را به خاطر بسپارید.

 1. مطالعه آلمانی را به یک پاداش تبدیل کنید

با انگیزه ماندن هنگام یادگیری آلمانی مهم است - به خصوص زمانی که در خانه یاد می گیرید. یک راه عالی برای حفظ انگیزه این است که هر از گاهی به خودتان پاداش بدهید. بعد از اینکه یاد گرفتید با تماشای یک برنامه تلویزیونی آلمانی چگونه به زبان آلمانی سلام و احوالپرسی کنید، از خودتان پذیرایی کنید. بعد از یادگیری یک زمان جدید، یک غذای آلمانی بپزید یا بعد از اینکه یک سری لغات را حفظ کردید، به خودتان شکلات آلمانی بدهید.

یادگیری زبان آلمانی به صورت آنلاین

2 نکته اضافی برای زبان آموزان پیشرفته تر آلمانی

هنگامی که اصول آلمانی را پشت سر گذاشتید، باید اسفنج شوید و زبان و فرهنگ آلمانی را تا جایی که می توانید به خود جذب کنید. این به ویژه زمانی که به یک سطح متوسط می‌رسید صادق است.

کلید موفقیت این است که خلاق باشید: از هر منبع یادگیری ممکنی که در دسترس دارید استفاده کنید تا از نقطه رکود عبور کنید.

در اینجا دو نکته مورد علاقه ما برای یادگیری زبان برای زبان آموزان سطح متوسط آلمانی آورده شده است.

 1. با تلویزیون وارد فرهنگ آلمان شوید

فلش کارت ها را فراموش کنید، کتاب های درسی خود را کنار بگذارید و… تلویزیون را روشن کنید!

سرگرمی خانگی در بهترین حالت خود، خواهید دید که بسیاری از فیلم‌های آلمانی در جشنواره‌های بین‌المللی فیلم مانند گلدن گلوب نامزد شده‌اند – پس چرا کمی پاپ کورن و فیلم کلاسیک آلمانی، تونی اردمان را بررسی نکنید؟ یا اگر اسرار علمی تخیلی را ترجیح می دهید، چرا اولین سریال اصلی آلمانی نتفلیکس، "Dark" را امتحان نکنید؟

برخی از افراد به شما می گویند که فیلم ها و سریال ها را با زیرنویس انگلیسی تماشا کنید و احتمالاً در ابتدا احساس راحتی بیشتری می کنید. اما هنگامی که به یک سطح خاص رسیدید، اغلب می‌تواند حواس‌تان را پرت کند، و احتمالاً بیشتر بر خواندن تمرکز می‌کنید تا رمزگشایی آلمانی واقعی.

بنابراین سعی کنید خودتان را به چالش بکشید – چند صحنه با زیرنویس آلمانی و سپس چند صحنه بدون زیرنویس را امتحان کنید. اگر به آن ادامه دهید، ممکن است از میزان درک خود شگفت زده شوید.

 1. با دوره های آنلاین زبان آلمانی گیت به گرامر آلمانی مسلط شوید

یادگیری آلمانی با دوره های آنلاین زبان آلمانی ما، فقط برای مبتدیان نیست: همچنین برای کسانی که در سطح متوسط و بالاتر هستند - به خصوص وقتی صحبت از گرامر به میان می آید، چیزهای زیادی دارد.

دوره های آنلاین زبان آلمانی

چرا آموزش های آنلاین زبان آلمانیگیت؟

 • زبان آلمانی را به صورت آنلاین و 24 ساعته یاد بگیرید
 • بهترین دوره های را از بهترین مدرسان بومی زبان و واجد شرایط گردآوری کرده ایم.
 • دوره های آنلاین آموزش زبان آلمانی سایت های آموزشی مهم را جمع آوری کرده ایم.
 • ما شما را از یادگیری یک زبان به زندگی یک زبان سوق می دهیم.
 • با دوره های ما می توانید برنامه زمانبندی یادگیری خود را سفارشی کنید
 • همچنین آموزش زبان آلمانی از صفر تا پیشرفته را در اختیار داشته باشید.
 • کلیپ های ویدیویی و صوتی با حضور افراد واقعی به شما احساس واقعی یادگیری را می دهد.
 • جلسات تمرینی که می توانید به تنهایی انجام دهید استرس مبتدی بودن را از بین ببرید. یادگیری در زندگی واقعی بدون سر و صدا.
 • شما زبانی را که اکنون استفاده می شود، یاد خواهید گرفت، بنابراین هرگز نگران این نباشید که صدایی شبیه کتاب درسی داشته باشید. و از آنجایی که دوره‌های ما برای آموزش موارد مرتبط با زندگی روزمره طراحی شده‌اند، از همان روزی که شروع به یادگیری می‌کنید، آنچه را که برای امتحان کردن آن نیاز دارید، خواهید داشت.
 • ما چیزهایی را که فکر می‌کنید صحبت کردن به زبان جدید را سخت می‌کند، می‌گوییم و آنها را روی انگشت می‌چرخانیم. بدون کلاس گرامر خشک یا مجبور به صحبت کردن در محل، کلاس های طولانی با انبوهی از تکالیف.

آموزش زبان آلمانی از صفر تا پیشرفته

هر یک از دوره های رسمی آلمانی ما تمام نکات مورد نیاز شما را در درس های ساده و بدون استرس آموزش می دهد. بنابراین می توانید به راحتی از یادگیری زبان آلمانی به استفاده از زبان آلمانی در موقعیت های واقعی بروید. از پیدا کردن راه خود در خیابان های برلین گرفته تا سفارش یک نوشیدنی با طراوت، خرید، احوالپرسی با دوستان جدید یا برقراری ارتباط با خانواده، زبانی را که توسط افراد بومی در زندگی روزمره استفاده می شود، یاد خواهید گرفت.

می دانیم که فکر می کنید یادگیری آلمانی سخت است. احتمالاً قبلاً سعی کرده اید آلمانی را یاد بگیرید. شاید از تلاش برای تلفظ صدای آلمانی 'ch' گلو درد گرفته اید. یا اینکه سعی می کنید با زمان استفاده از der، die یا das آشنا شوید.

به همین دلیل است که ما از رویکرد آموزش آنلاین زبان آلمانی از صفر تا پیشرفته استفاده می کنیم که به شما کمک می کند در این زبان غرق شوید، نه اینکه استرس داشته باشید. شما زبانی را یاد می گیرید که اکنون استفاده می شود. توسط افراد بومی در کلیپ های ویدیویی و صوتی تدریس می شود. مثال‌های واقعی و درس‌های تمرینی کوتاه به شما این امکان را می‌دهد که از همان روز اول از یادگیری به استفاده از زبان جدیدتان بروید.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود