آموزش های Laracasts

در این بخش می خوانید:

معرفی Laracasts

Laracasts یک وب سایت یادگیری اینترنتی برای توسعه وب است. Laravel در مورد وب اپلیکیشن ها و ایجاد API های قدرتمند و ایمن مزایای زیادی دارد. برای شرکتی که شروع به استفاده از لاراول و پی اچ پی می کند، Laracasts راهی عالی برای کارمندان است تا خود را با این فریمورک آشنا کنند. لاراکست یک راهنمای مبتدی عالی برای Laravel است. از نصب و راه اندازی لاراول گرفته تا درک ساختار فریمورک، Laracasts تمام اصول را در بر می گیرد. حتی اگر می توانستید آن را به تنهایی یاد بگیرید، دروس بر کار کردن با کارآمدترین روش و پیروی از رویه های خوب تمرکز می کنند.

اینترنت امروزه به ابزاری قدرتمند برای یادگیری مطالب مختلف تبدیل شده است. بسیاری از افراد به جای صرف هزینه در کلاس‌ های حضوری، کلاس‌ ها و دوره‌ های آموزشی موجود در بستر اینترنت را استفاده می‌ کنند و با کمک این دوره‌ ها در زمان و هزینه خود صرفه‌ جویی می‌ کنند. این دوره‌ ها صرفا دوره‌ های آموزش‌ های عمومی نیستند و آموزش‌ های بسیار تخصصی را هم می‌ توان در میان آ‌ن‌ ها پیدا کرد. یکی از دوره‌ های محبوب آموزشی در اینترنت، دوره‌ های مربوط به استفاده از فریمورک کاربردی لاراول و توسعه وب است. دوره‌ های مربوط به این کار را می‌ توان در میان آموزش های Laracasts به راحتی پیدا کرد و با استفاده از آن‌ها در این زمینه مهارت کسب کرد. در ادامه به معرفی برخی از رایج‌ ترین دوره‌ های آموزشی Laracasts می‌ پردازیم.

آموزش های Laracasts چه کاربردی دارند؟

آموزش های Laracasts و دوره‌های موجود در این سایت به کاربرانی که به توسعه وب سایت علاقه‌مند بوده و در این حوزه به دنبال کسب تجربه هستند، کمک می‌ کنند تا سطح خود را ارتقا داده و توانایی کار با ابزارهای مختلف به خصوص فریمورک لاراول را برای توسعه وب سایت پیدا کنند. 

کاربرانی که به طور تخصصی از آموزش‌ های این سایت استفاده کرده و با تکرار و تمرین به مباحث آن مسلط شده‌ اند، در نهایت این توانایی را پیدا می‌ کنند که توسعه وب سایت‌ ها را به شکل موثرتر، راحت‌ تر و با سرعت بیشتری انجام دهند.

پیش نیاز استفاده از آموزش‌ های Laracasts چیست؟

استفاده از آموزش های Laracasts پیش نیاز خاصی ندارد و به دلیل سطح بندی دوره‌ های این سایت، هر کدام از کاربران این امکان را دارند که با در نظر داشتن سطح خود و میزان توانایی یکی از دوره‌ ها را انتخاب کرده و در آن‌ شرکت کنند. تنها موردی که به عنوان پیش نیاز این دوره‌ها می‌توان به آن اشاره کرد، تسلط نسبی به زبان انگلیسی و کامپیوتر برای استفاده از آموزش‌ های این سایت است. 

مجموعه آموزش‌ های Laracasts در قالب چه دوره‌ هایی ارائه می‌ شوند؟

تنوع دوره‌ هایی که در سایت آموزشی Laracasts وجود دارد و برای یادگیری فریمورک لاراول و توسعه وب سایت قابل استفاده هستند، بسیار زیاد است. آموزش های Laracasts مناسب همه افرادی است که به توسعه وب علاقه دارند. ویژگی مثبت دوره‌ های آموزشی این سایت، سطح بندی آن‌ها است. دوره‌ های آموزشی این سایت از مبتدیان با پایه صفر یا نزدیک به صفر گرفته تا افراد ماهر و با تجربه که به دنبال ارتقا سطح خود هستند را شامل می‌ شوند.

این آموزش‌ ها به صورت دوره‌ های مختلف در اختیار علاقه‌ مندان قرار می‌ گیرند و در هر دوره بخشی از اطلاعات مورد نیاز برای توسعه وب به فراگیران آموزش داده می‌ شود. معرفی تمام این دوره‌ها به دلیل تنوع و تعداد زیاد امکان‌ پذیر نیست اما برخی از آن‌ها که در سایت‌ ما همراه با زیرنویس موجود است و در هر سه سطح مبتدی، متوسط و  پیشرفته ارائه می‌شوند.

اصلی‌ ترین آموزش های Laracasts مربوط به دوره‌ های کار با فریمورک لاراول است. دوره‌ های مرتبط با آموزش این فریمورک محبوب‌ ترین و کاربردی‌ ترین دوره‌ های موجود در این سایت هستند. در این دوره‌ ها تمام نکاتی که برای کار با این فریمورک اهمیت داشته و فعالیت با آن را راحت‌ تر و اثر بخش‌تر می‌ کنند، آموزش داده می‌ شوند. مانند دیگر دوره‌ های آموزشی سایت، دوره‌ های مرتبط با فریمورک لاراول هم در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه می‌ شوند که سطح مبتدی یا مقدماتی مناسب تازه کاران و سطح پیشرفته و متوسط مناسب ارتقای کار با این ابزار هستند.

یکی دیگر از دوره‌ های موجود در آموزش های Laracasts، دوره‌ های مرتبط با زبان PHP، استفاده از این زبان برای سطح‌ های مختلف و اصول مختلفی است که در این زبان باید به آن‌ها توجه شود.

بخشی از آموزش های Laracasts، مربوط به ورکشاپ‌ های آموزشی با موضوعات مختلف است که با شرکت در آن‌ ها تسلط لازم برای کار در زمینه توسعه دهندگی در فرد ایجاد می‌ شود. این دوره‌ ها بیشتر برای سطح‌ های متوسط و پیشرفته برگزار می‌ شوند و چون مطالب آن‌ها به صورت پایه تدریس نمی‌ شوند، احتمال سردرگمی افراد مبتدی با استفاده از آن‌ ها وجود دارد.

حرف آخر 

آموزش های Laracasts کار در فریمورک لاراول و در نهایت توسعه وب سایت را ساده‌تر می‌ کنند و این امکان را به توسعه دهنده می‌ دهند که کدنویسی سایت خود جهت توسعه را به بهترین شکل انجام دهد. این آموزش‌ ها که کاربرد و طرفداران زیادی دارند، هم برای توسعه دهندگان مبتدی جهت آمادگی بیشتر در این حوزه و هم برای توسعه‌ دهندگان حرفه‌ای برای ارتقا سطح قابل استفاده هستند. شرکت در دوره‌ های آموزشی مربوط به این ابزار توسعه وب جهت آشنایی بیشتر با این حوزه طراحی و تولید سایت، اقدامی ضروری برای همه توسعه دهندگان یا علاقه‌ مندان به توسعه سایت است. 

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود