تبلیغات

آموزش Angular: ساخت اینترفیس

دسته بندی ها: آموزش انگولار جی اس (AngularJS) ، آموزش جاوااسکریپت (Javascript) ، آموزش های لینکدین (LinkedIn) ، آموزش طراحی وب

Angular برای اتصال کاربران به سرویس‌ها ساخته شده است و اینترفیس‌ها در جایی هستند که آن اتصال رخ می دهد. در این دوره عملی، شما Angular را با یادگیری نحوه استفاده از آن برای ساخت یک اینترفیس، شروع خواهید کرد.

Ray Villalobos نحوه شروع درست یک پروژه Angular با رابط خط فرمان (CLI) را نشان می دهد، قبل از این که نگاه دقیق تری به مؤلفه‌ها و رویدادها و همچنین نحوه مدیریت داده‌های لیست را بیندازد.

او نحوه ساخت یک چیز واقع بینانه - فرمی که به کاربران امکان اضافه کردن قرارهای ملاقات را برای یک تجارت می دهد - را آموزش می دهد و به شما کمک می کند تا چگونگی حل مشکلات واقعی را با این چارچوب محبوب JavaScript درک کنید.

جمع بندی

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Angular: Building an Interface Publisher:Linkedin Author:Ray Villalobos Duration:2h 20m 33s Level:Intermediate

Angular was built specifically to connect users to services, and interfaces are where that connection happens. In this practical, hands-on course, get started with Angular by learning how to use it to build an interface. Ray Villalobos demonstrates how to start an Angular project right with the command line interface (CLI), before taking a closer look at components and events, as well as how to manage list data. By showing how to build something realistic—a form that lets users add appointments for a business—Ray helps you grasp how to solve real problems with this popular JavaScript framework.

پیشنهاد فرادرس