آموزش مسترکلاس

Masterclass یک پلتفرم آموزش آنلاین در سان فرانسیسکو برای متخصصان خلاق است. البته، برای گذراندن دوره های مسترکلاس نیازی نیست به سان فرانسیسکو سفر کنید. می توانید دوره های Masterclass را با استفاده از کامپیوتر یا تلفن خود تماشا کنید.

کمپانی Yanka Industries که به عنوان MasterClass فعالیت می کند، یک پلتفرم آموزش آنلاین آمریکایی است که دانشجویان می توانند از طریق آن به آموزش ها و دوره هایی که قبلاً توسط متخصصان در زمینه های مختلف ضبط شده است دسترسی داشته باشند.

مفهوم MasterClass توسط David Rogier طراحی و با Aaron Rasmussen توسعه داده شد. David Rogier در حالیکه دانشجوی دانشگاه استنفورد بود در سال 2015 با 3 مدرس تاسیس و راه اندازی شد. در سال 2017 تنها 20 دانشجو داشت.

 مستر کلاس دوره هایی در زمینه فیلم و تلویزیون، موسیقی و سرگرمی، نویسندگی، هنرهای آشپزی، کسب و کار، سیاست و جامعه، ورزش و بازی، طراحی، عکاسی و مد، لایف استایل، علم و تکنولوژی ارائه می دهد.

مدرسان مسترکلاس افراد مشهور و متخصصان سرشناس جهان در حرفه خود هستند، از فیلمسازانی مانند مارتین اسکورسیزی گرفته تا گروه های تبلیغاتی مانند جف گودبی و ریچ سیلور استاین.

Masterclass برای نویسندگان، علاقه مندان به عکاسی، سرآشپزها، هنرمندان، موسیقیدانان، نقاشان و متخصصان خلاق مناسب می باشد. این دوره ها برای دانش آموزانی ایده آل است که از یادگیری با سرعت خود با استفاده از کامپیوتر خوشحال می شوند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود