آموزش چت جی پی تی
آیا در مورد یک برنامه هوش مصنوعی انقلابی که می تواند تصاویر با کیفیت بالا را از توضیحات متن ایجاد کند، کنجکاو هستید؟ به Midjourney که در دنیای هوش مصنوعی غوغا می کند نگاه کنید. برنامه تولید کننده هوش مصنوعی Midjourney برخلاف DALL-E 2 و Stable Diffusion از فناوری پیشرفته برای ایجاد تصاویر با سبک هنری منحصر به فرد استفاده می کند.

تصاویر هوش مصنوعی و Midjourney در طی چند سال اخیر بسیار محبوب شده اند و سر و صدای زیادی در بین کاربران اینترنتی کرده اند. 

دیوید هولز، یکی از بنیانگذاران Leap Motion، نیروی محرکه پشت Midjourney است. هولز یک چهره شناخته شده در صنعت فناوری است که Leap Motion را در سال 2010 تأسیس کرد. Leap Motion شرکتی است که فناوری سنجش حرکت را برای رایانه ها و هدست های واقعیت مجازی تولید می کند.

Midjourney اولین بار در 14 مارس 2022، زمانی که سرور discord با درخواست ارسال عکس های با کیفیت بالا در Twitter/Reddit برای آموزش سیستم راه اندازی شد، شروع به کار کرد. این شرکت به طور خستگی ناپذیری برای بهبود الگوریتم های خود تلاش می کند و هر چند ماه یکبار نسخه های جدیدی را منتشر می کند. نسخه 2 الگوریتم آنها در آوریل 2022 راه اندازی شد و به دنبال آن نسخه 3 در جولای همان سال عرضه شد. در 10 نوامبر 2022، تکرار آلفای نسخه 4 برای کاربران منتشر شد.

آموزش میدجورنی

در حالی که Midjourney و DALL-E 2 هر دو کیفیت فوق العاده ای ارائه می دهند، تفاوت قابل توجهی در سبک تصاویر ایجاد شده وجود دارد. تصاویر تولید شده توسط DALL-E 2 بیشتر عکس واقعی هستند. از سوی دیگر، Midjourney به دنبال یک سبک هنری تر است.

Midjourney مطمئناً با کیفیت تصاویری که تولید می کند دست پیش از رقبای خود گرفته است. همچنین، سبک های هنری Midjourney که مورد توجه هنرمندان است نیز یکی از بزرگترین دلایل این می باشد که در مدت زمان کوتاهی چنین محبوبیتی به دست آورد. اما هنوز همه این مدل ها در فاز بتا هستند و به طور مداوم در حال تکامل هستند.

میلیاردها تصویر چشم نواز آنلاین وجود دارد و خالق پشت برخی از این عکس‌ها دیگر انسان نیستند. 

Midjourney به کاربران اجازه می دهد تا این سرویس را به صورت رایگان امتحان کنند. کاربران می توانند 25 تصویر را به صورت رایگان ایجاد کنند، سپس باید یکی از دو طرح را انتخاب کنند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود