مطالب پیشنهادی از سراسر وب

یادگیری Julia 1.0

دسته بندی ها: آموزش کلان داده (Big Data) ، آموزش پایگاه داده ، آموزش های Packtpub

جولیا (Julia) زبانی آسان برای خواندن است که توسط MIT اختراع شده است. از یک سینتکس ساده و بدون خوشه استفاده می کند که تعیین جبر خطی، کلان داده و راه حل های هوش مصنوعی را آسان و اجرا را سریع می کند. این دوره با یک بررسی کلی آغاز می شود که در آن شما نحوه نصب و راه اندازی Julia را خواهید آموخت. به علاوه اصول اولیه، انواع Primitive  ،Abstract و Composite را بررسی خواهید کرد. این دوره به شما متغیرها، دامنه (local و global، استاتیک و دینامیک) و constants را آموزش می دهد. با استفاده از این دوره، شما می توانید عملیات رشته ای و تطبیق الگو را انجام دهید. شما همچنین می توانید کنترل ساختارها، توابع، تسک ها و بلوک ها را یاد بگیرید. با پایان این دوره، شما با انجام عملیات وکتور و ماتریس، I/O و اصول پیشرفته را بررسی خواهید کرد.
بسته کد این دوره در این لینک در دسترس است.

سبک و رویکرد

یک دوره کامل همراه با دستورالعمل های گام به گام، مثال های کارآمد و توصیه مفید. این دوره به وضوح به قطعات کوچک تقسیم شده است که به شما کمک می کند هر قسمت را جداگانه درک کرده و با سرعت خود یاد بگیرید.

استفاده از I / O و ویژگی های پیشرفته Julia

فایل های تمرین exercise_files.zip

ترجمه با ویدابیا

ترجمه فارسی این دوره آموزشی رو همین الان از ویدابیا سفارش بده الان سفارش بده
آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Packt Learning Julia 1.0 Duration:3 hours 2 minutes

Julia is an easy-to-read language invented by MIT. It uses a simple uncluttered syntax intended to make linear algebra, big data, and AI solutions easy to specify and quick to execute. This course begins with an overview where you will learn how to install and run Julia. As well as the basics, you will explore Primitive, Abstract and Composite types. This course will teach you variables, scope (local and global, static and dynamic), and constants. With this course, you will be able to carry out string operations and pattern matching. You will further learn to control structures, functions, tasks, and blocks. By the end of this course, you will have explored I/O and advanced fundamentals, by carrying out vector and matrix operations.
The code bundle for this course is available at https://github.com/PacktPublishing/Learning-Julia-1.0
Style and Approach
A complete course packed with step-by-step instructions, working examples, and helpful advice. This course is clearly divided into small chunks that will help you understand each part individually and learn at your own pace.

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس