آموزش پیشنهادی فرادرس

راهنمای امن کردن گشت و گذار در اینترنت

دسته بندی ها: آموزش امنیت شبکه ، آموزش شبکه ، آموزش های Skillshare

آیا تا به حال هک شده اید؟ آیا فردی را می شناسید که هک شده باشد ولی نمی داند چگونه از  خود در مقابل هک شدن محافظت کند؟ آیا شما نگران این موضوع هستید که ممکن است به اندازه کافی خود را در برابر هکرها و کلاهبرداران محافظت نکرده اید؟
پس این دوره آموزش برای شما است.
هنگامی که شما از طریق رایانه خود در محیط اینترنت به گشت و گذار می پردازید، هکرها و کلاهبرداران می توانند به رایانه شما نفوذ کنند. با این حال، برای ایجاد امنیت بیشتر در اینترنت می توانید اقداماتی ساده ای را انجام دهید. پیاده سازی این نکات و ترفندها بسیار آسان می باشد و این دوره به طور دقیق به آنها می پردازد. اجرای این نکات و ترفندها آسان می باشد و این دوره به طور دقیق به آنها می پردازد. نگران نباشید اگر شما یک جادوگر فناوری اطلاعات نیستید، این دوره آن نکات و ترفندها را بصورتی تفکیک می کند تا بتوانید بخش های آنرا آسان درک کنید و در نتیجه، در محیط اینترنت و آنلاین از امنیت بیشتری برخودار شوید.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
A Hacker's Guide to Secure Online Browsing Publisher:Skillshare Author:Kyle Slosek Duration:6 Videos (23m)

Have you ever been hacked?  Do you know someone who has been but aren't sure how to protect yourself?  Are you concerned that you might not be doing enough to protect yourself against hackers or scammers?  
Then this is the class for you.  
When you browse the internet on your computer you are open to attacks from hackers and scammers.  However, there are some simple things you can do to make yourself more secure on the internet.  These tips and tricks are easy to implement and this class goes over them in detail.  Don't worry if you aren't an IT wizard, this class breaks it down in to easy to understand sections so that you can be safer online.

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس