آموزش پیشنهادی فرادرس

آموزش سی پلاس پلاس (C++) از مبتدی تا متخصص

دسته بندی ها: آموزش سی پلاس پلاس ، آموزش های Skillshare

با شرکت در این دوره، از زمان با ارزش خود بطور بهینه استفاده کنید. در این دوره، شما نحوه برنامه نویسی سریع و آسان را خواهید آموخت! کل این دوره بیش از 12 ساعت زمان می برد! شما علاوه بر تمرینات عملی فراوان، مطالب تئوری را نیز می آموزید. در طول دوره ما برنامه های زیادی می نویسیم. همه این مطالب توسط یک مدرس جوان ارائه شده است که دانش خود را به گونه ای که زبان مورد استفاده در آن برای همه افراد قابل دسترس باشد، به اشتراک می گذارد.

این دوره برای افرادی طراحی شده است که دانش قبلی در مورد برنامه نویسی ندارند. برای مدرس مهم نیست که شما هرگز برنامه ای ننوشته باشید یا ندانید که برنامه نویسی چیست. بعد از این دوره همه این موارد تغییر خواهند کرد. شما به نادرستی این افسانه پی خواهید برد که برنامه نویسی کاری دشوار است و  متعلق به افراد کمی می باشد! بعد از این دوره شما قادر خواهید بود از اجزای پیشرفته زبان C ++ استفاده کنید. بیش از 5،000 دانش جو در سراسر جهان از این دوره استفاده کرده اند و همه آنها راضی هستند. شما هم از این دوره راضی خواهید بود. اگر بعد از دیدن آموزش های ویدئویی، پرسش هایی در رابطه با موضوعات مورد بحث در این دوره داشته باشید، لطفا راحت باشید و بپرسید. من همیشه خوشحالم می شوم که به شما کمک کنم.

لیست پخش دوره

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
C++ from Beginner to Expert Publisher:Skillshare Author:Arkadiusz Włodarczyk Duration:67 Videos (14h 56m)

Save your precious time by attending this course. You will learn how to program in a fast and easy way!
The total length of the course is over 12 hours! You will learn theory and you will also gain lots of practice. During the course we write many programs.
All this is presented by a young man who shares his knowledge, so the language used is accessible for everyone.
The course is designed for the people who don't have any knowledge about the programming. It doesn't matter if you have never written any programs or you have no idea about programming... After my course all this will change. You will bust the myth that programming is a difficult thing only for the few!
After this course you will be able to use the advanced components of C++ language.
Over 5,000 students over the world bought my course and all of them are happy. You will also be satisfied with this course. 
If you have any questions regarding the topics covered in this course after watching videos, please feel free to ask. I'm always happy to help.

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس