آموزش پیشنهادی فرادرس

ساخت پروژه های Real Time برای توسعه دهندگان Salesforce

دسته بندی ها: آموزش های Salesforce ، آموزش کسب و کار (Business) ، آموزش های Skillshare

در صورتیکه به دنبال یک برنامه کاربردی بلا‌درنگ (Real-time) هستید که بتوانید به رزومه خود اضافه کنید، این دوره برای شما مناسب است. در این دوره، ما یک برنامه کاربردی مدیریت دارایی را از ابتدا با استفاده از ویژگی های پیش فرض و رایگان موجود در شرکت Salesforce، Apex و Visualforce خواهیم ساخت. این برنامه کاربردی مدیریت دارایی، با استفاده از وب سرویس هایREST ، با دیگر سرویس های تجاری و موجود در بازار ارتباط برقرار می کند. ما پرداخت های کارت اعتباری را از طریق Authorize.Net پردازش خواهیم کرد.
این دوره فرآیند ایجاد یک برنامه کاربردی بلا‌درنگ (Real-time) در شرکت salesforce را از ابتدا تا انتها به شما آموزش می دهد، که می توانید از آن به عنوان یک پروژه در رزومه خود استفاده کنید. این دوره بجای اینکه تنها یک ارائه پاورپوینت باشد، به شما کمک می کند تا رزومه کاری خود را ایجاد کنید و همچنین در مورد چگونگی انجام برنامه های کاربردی بلا‌درنگ در شرکت Salesforce یک ایده ارائه می کند.
ما در این مباحث ذیل را آموزش خواهیم داد

  • ادغام برنامه کاربردی Salesforce با برنامه های خارجی
  • ایجاد برنامه کاربردی سفارشی خود با استفاده از ویژگی های پیش فرض و رایگان APEX و Visualforce که در Salesforce موجود است.
  • ارتباط با برنامه های کاربردی تجاری و موجود در بازار با استفاده از سرویسهای وب REST
  • یادگیری تنظیمات سفارشی
  • تفاوت بین فهرست و تنظیمات سفارشی سلسله مراتبی
  • یادگیری در مورد تنظیمات سایت راه دور
  • ایجاد افزونه کنترلی، Trigger، کلاس Apex، سرویس های وب Restful، تنظیم سفارشی و تنظیمات از راه دور سایت

توصیف دوره
ما یک برنامه کاربردی مدیریت دارایی را از ابتدا با استفاده از ویژگی های پیش فرض و رایگان موجود در شرکت Salesforce، Apex و Visualforce خواهیم ساخت.
این نرم افزار مدیریت اموال با سرویس شخص ثالث با استفاده از سرویس های REST ارتباط برقرار خواهد کرد.
این نرم افزار مدیریت دارایی با برنامه های کاربردی تجاری و موجود در بازار با استفاده از سرویس های وب REST ارتباط برقرار می کند.
ما پرداخت های کارت اعتباری را از طریق Authorize.Net پردازش خواهیم کرد.

لیست پخش دوره

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Salesforce Developer Training with Real-Time Project Part 1 Publisher:Skillshare Author:Deepika Khanna Duration:59 Videos (6h 3m)

If you are looking for a real-time application, which you can add on your resume, this course is for you. In this course, we will build a Property Management Application from scratch using out-of-the-box features of Salesforce, Apex and Visualforce. This property Management application will communicate with third party Service using REST webservices. We will process credit card payments through Authorize.Net
This course will give you insight on how the real-world applications are built in Salesforce. This course  walks you through the process of creating a real time application in salesforce from start to finish which you can use as project in your resume and will help to build up your resume and also you will get idea about how the real time applications are done in salesforce rather then just power point presentation.
What you’ll learn
Integrate Salesforce application with external applications
Create your own custom application using APEX, Visualforce and out-of-the-box features of Salesforce.
Communicate with third-party application using Rest webservices.
Learn about custom settings
Difference between List and Hierarchy Custom settings
Learn about Remote Site Settings
Create controller extension, Trigger, Apex Class, Restful webservices, Custom Setting and Remote Site Settings.

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس