تبلیغات

آموزش تصویر وکتور - بازی با تکسچر

دسته بندی ها: آموزش ایلوستریتور (Adobe Illustrator) ، آموزش های ادوبی (Adobe) ، آموزش های Skillshare

تصاویر وکتوری که در Adobe Illustrator (در مقایسه با تصاویر مبتنی بر پیکسل که در فتوشاپ تولید می شوند) ایجاد می شوند، اساسا از خطوط و نقاط تشکیل شده اند که شکل ها را تشکیل می دهند و شما با ایجاد لایه ها  آثار هنری خلق می کنید. 

روش های مختلفی برای اضافه کردن بافت یا تکسچر به آثار هنری وکتور وجود دارد.  بسیاری از آنها شامل براش ها، استفاده از پوشش های تکسچر و یا شبیه سازی کار هستند. 

در این دوره یاد خواهید گرفت که چگونه تکسچر یا بافت را به کار خود اضافه کنید. در این دوره با به کارگیری نرم افزار Adobe Illustrator می توانید تکسچر ها را در هر اندازه که بخواهید به تصاویر وکتور اضافه کنید.

ایجاد بافت های جالب گاهی اوقات می تواند یک کار دشوار و آزار دهنده باشد، به خصوص اگر شما دقیقا ندانید که از کجا شروع کنید.  پروژه را با باز کردن Illustrator و تنظیم یک سند جدید آغاز کنید. 

 

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Vector Illustration: Playing with Texture Publisher:Skillshare Author:Hayden Aube Duration:5 Videos (28m)

There are many different ways to add texture to vector artwork. Many involve purchasing brushes, using texture overlays or rasterizing your work. Find out how to add texture to your work that can be done all inside of Adobe Illustrator and be scaled to any size you like—just like the rest of your vector art!

پیشنهاد فرادرس