پیشنهاد فرادرس

آموزش مقدماتی سی شارپ با ویژوال استودیو

دسته بندی ها: دات نت ، آموزش های Skillshare ، آموزش سی شارپ | C#.NET

به دوره برنامه نویسی سی شارپ با ویژوال استودیو خوش آمدید!
مدرس این دوره یک برنامه نویس باتجربه می باشد، در هنگام تحصیلات رسمی، از چندین مرکز درخواست پذیرش داشته و علاوه بر آن چندین زبان برنامه نویسی را به هزاران دانشجو آموزش داده است.
هدف مدرس این است که به شیوه ای آسان و سرگرم کننده، استعداد برنامه نویسی را در شما شکوفا کند، در این دوره مدرس تنها از محیط های یکپارچه توسعه نرم ‌افزار (IDEs) که همراه با خود زبان سی شارپ می باشند، استفاده می کند.
زبان سی شارپ، یک زبان برنامه نویسی شگفت انگیز و ساده است که بسیاری از برنامه نویسان را تشویق می کند که در کار خود، این زبان را بر هر زبان دیگری ترجیح دهند. البته، بدون شک سی شارپ یک زبان عالی است، اما آیا می دانید که برای شغل برنامه نویسی چه چیزی مورد نیاز است؟
همانند هر زبان برنامه نویسی، مهم است که مبانی را درک کنید و دقیقا این همان چیزی است که در این دوره به شما آموزش داده می شود.
در این دوره مباحث زیر آموزش داده خواهد شد:

  • نصب محیط یکپارچه توسعه نرم‌ افزار (IDE)  
  • ایجاد کد های مقدماتی
  • ایجاد و استفاده از متغیر ها
  • اصلاح ورودی کاربر
  • پردازش داده های ساده
  • کد و متد های اضافی دیگر!

و اما در مورد ویژوال استودیو چه چیزی باید گفت؟ ویژوال استودیو یک محیط یکپارچه توسعه نرم‌ افزار (IDE) محبوب است و به طور گسترده ای استفاده می شود که بسیاری از کاربرد های بزرگ در طول سال ها به کمک آن ایجاد شده است. آیا می دانید برای استفاده از تمامی قابلیت های آن چطور آنرا بکار ببرید؟ خوب، در این دوره ما چندین پروژه را بررسی می کنیم که به شما کمک خواهد کرد که براستی در کار با IDE مهارت پیدا کنید و همچنین در ایجاد برنامه بیشتر زبردست شوید.
اگر بدنبال دوره ای هستید که در دنیای برنامه نویسی راهنمای شما باشد، پس جای دیگری نروید!
این دوره تضمین می کند که دانشی که شما از آن کسب می کنید، به شما در شغلتان کمک خواهد کرد و یا در زمینه مطالعات شما در برنامه نویسی جاوا مفید می باشد. امیدوارم از این درس لذت ببرید و به شما در راه در دنیای برنامه نویسی یاری برساند!
"برنامه نویسی یک نوع هنر است. برنامه نویسی یک خلاقیت فکری می باشد."

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Visual Studio | The Basic C# Programming Course Publisher:Skillshare Author:Matthew Dewey Duration:15 Videos (1h 20m)

Welcome to my Basic course on C# Programming with Visual Studio!
My name is Matthew Dewey. I am an experienced programmer, having received several accommodations on programming in my formal education as well as tough several programming languages to thousands of students. My goal is to provide you, the budding programmer, the the knowledge you need on programming in an easy and fun manner. In this course I do just that and with one of the most useful IDEs coupled with the C# programming language.
C#, a wonderfully simple programming language that has encouraged many programmers to pursue careers involving C# over any other language. Of course, it goes without saying that C# is an excellent language, but do you know what is required of you to start programming C#?
As with any programming language it is important you understand the fundamentals and that is exactly what I teach you in this course.
I help you:
Install your IDE
Establish fundamental code
Create and use variables
Retrieve user input
Process simple data
as well as BONUS methods and code!
What about Visual Studio? A popular, widely used IDE that many large applications have been created in over the years. Do you know how to use it to its full potential? Well, in this course we will go through several lessons that will help you get comfortable with the IDE as well as more adept at program creation.
Go no further if you're looking for the course that will guide you into the world of programming! With my course I can guarantee that the knowledge you learn will help you get a head-start in C# programming. I hope you enjoy the course and it helps you on your way into the world of programming!
"Programming is a form of art. It is logical creativity!"

پیشنهاد فرادرس