آموزش پیشنهادی فرادرس

برنامه نویسی شی گرا در سی شارپ با ویژوال استودیو

دسته بندی ها: برنامه نویسی شی گرا (OOP) ، دات نت (NET.) ، آموزش های Skillshare ، آموزش سی شارپ | C#.NET

به دوره برنامه نویسی شی گرا در سی شارپ با ویژوال استودیو خوش آمدید!
قبل از شروع بحث در مورد این دوره، باید تأکید شود که این یک دوره پیشرفته است، بنابراین به دانش پایه در زمینه زبان برنامه نویسی سی شارپ و برنامه ویژوال استودیو مورد نیاز دارید. اگر می خواهید این مفاهیم پایه را بیاموزید، لطفا دوره مقدماتی مدرس یعنی آموزش مقدماتی سی شارپ با ویژوال استودیو را مطالعه کنید.
مدرس این دوره یک برنامه نویس باتجربه می باشد، در هنگام تحصیلات رسمی، از چندین مرکز درخواست پذیرش داشته و علاوه بر آن چندین زبان برنامه نویسی را به هزاران دانشجو آموزش داده است. هدف مدرس این است که به شیوه ای آسان و سرگرم کننده، استعداد برنامه نویسی را در شما شکوفا کند، در این دوره مدرس تنها از محیط های یکپارچه توسعه نرم ‌افزار (IDEs) که همراه با خود زبان سی شارپ می باشند، استفاده می کند.
زبان سی شارپ، یک زبان برنامه نویسی شگفت انگیز و ساده است که بسیاری از برنامه نویسان را تشویق می کند که در کار خود، این زبان را بر هر زبان دیگری ترجیح دهند. البته، بدون شک سی شارپ یک زبان عالی است، اما آیا می دانید که برای شغل برنامه نویسی چه چیزی مورد نیاز است؟
مهارت های زیادی در برنامه نویسی وجود دارد، که در حوزه های دیگر نیز مورد نیاز است، اما آنچه که مدرس قصد دارد در این دوره به شما آموزش دهد دقیقا همان است که در بسیاری از شرایط شغلی مورد نیاز شما است و همچنین بسیاری از روش های پیشرفته که بدون شک در آینده به شما کمک خواهد کرد. مدرس در مورد برنامه ریزی شی گرا (OOP) و علاوه بر آن در مورد پردازش داده ها صحبت می کند.
و اما در مورد ویژوال استودیو چه چیزی باید گفت؟ ویژوال استودیو یک محیط یکپارچه توسعه نرم‌ افزار (IDE)  محبوب است و به طور گسترده ای استفاده می شود که بسیاری از کاربرد های بزرگ در طول سال ها به کمک آن ایجاد شده است. آیا می دانید برای استفاده از تمامی قابلیت های آن چطور آنرا بکار ببرید؟ خوب، در این دوره ما چندین پروژه را بررسی می کنیم که به شما کمک خواهد کرد که براستی در کار با IDE مهارت پیدا کنید و همچنین در ایجاد برنامه بیشتر زبردست شوید.
بطور خلاصه در این دوره مباحث زیر آموزش داده خواهد شد:

  • روشهای پیشرفته در زبان برنامه نویسی سی شارپ
  • جمع آوری داده ها
  • پردازش داده ها
  • برنامه نویسی شی گرا (OOP)
  • و نکات و ترفند های اضافی دیگر!

اگر شما به دنبال دوره ای هستید که شما را از یک تازه کار به متخصص تبدیل می کند، پس از این دوره استفاده کنید. با دوره من می توانم اطمینان حاصل کنم که دانش شما یاد می گیرد به شما در حرفه شما کمک می کند یا مطالعات بیشتری در مورد برنامه نویسی جاوا. این دوره تضمین می کند که دانشی که شما از آن کسب می کنید، به شما در شغلتان کمک خواهد کرد و یا در زمینه مطالعات شما در برنامه نویسی جاوا مفید می باشد. امیدوارم از این درس لذت ببرید و به شما در راه در دنیای برنامه نویسی یاری برساند!
"برنامه نویسی یک نوع هنر است. برنامه نویسی یک خلاقیت فکری می باشد."

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
Visual Studio | The OOP C# Programming Course Publisher:Skillshare Author:Matthew Dewey Duration:10 Videos (58m)

Welcome to my OOP course on C# Programming with Visual Studio!
Before discussing the course I must emphasize that this is an Advanced course, so fundamental knowledge of C# and/or Visual Studio are required. If you would like to learn these fundamentals then please take a look at my beginner course, Visual Studio | The Basic C# Programming Course.
My name is Matthew Dewey. I am an experienced programmer, having received several accommodations on programming in my formal education as well as tough several programming languages to thousands of students. My goal is to provide you, the budding programmer, the the knowledge you need on programming in an easy and fun manner. In this course I do just that and with one of the most useful IDEs coupled with the C# programming language.
C#, a wonderfully simple programming language that has encouraged many programmers to pursue careers involving C# over any other language. Of course, it goes without saying that C# is an excellent language, but do you know what is required of you in a programming career?
There are many skills in programming that are required in any form of the field, but what I plan to to teach you in this course is exactly what you will find on many job requirements as well as many advanced methods that will no doubt help you in the future. I speak of OOP, Object Orientated Programming, in addition I included data processing.
What about Visual Studio? A popular, widely used IDE that many large applications have been created in over the years. Do you know how to use it to its full potential? Well, in this course we will go through several projects that will help you get truly comfortable with the IDE as well as more adept at program creation.
In short, you will learn:
Advanced C# Methods
Data Collection
Data Processing
OOP, Object Orientated Programming
and BONUS tips and tricks!
Go no further if you're looking for the course that will take you from a novice to an expert! With my course I can guarantee that the knowledge you learn will help you in your career or further studies on Java programming. I hope you enjoy the course and it helps you on your way into the world of programming!
"Programming is a form of art. It is logical creativity!"

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس