آموزش های Skillshare

در این بخش می خوانید:

معرفی شرکت Skillshare

Skillshare یک پلت فرم ed-tech است که آموزش آنلاین را برای زمینه های خلاق ارائه می دهد.

Skillshare یک جامعه آموزش آنلاین با هزاران کلاس الهام بخش برای افراد خلاق و کنجکاو در موضوعاتی از جمله تصویرسازی، طراحی، عکاسی، فیلم سازی، فریلنسرینگ و موارد دیگر است.

جامعه این شرکت کلاس هایی را در مورد هر نوع مهارت ارائه می دهد، از پختن کاپ کیک گرفته تا افزایش سرمایه اولیه تا زمینه های مختلف در طراحی، کسب و کار و فناوری، و به اعضا این امکان را می دهد تا از قدرت خلاقانه خود استفاده کرده و مهارت ها را به شیوه ای پیشرفته بیاموزند.

دفتر مرکزی Skillshare در نیویورک است.

معرفی شرکت Skillshare

بنیانگذار Skillshare

شرکت Skillshare در سال 2010 توسط Malcolm Ong تاسیس شد. مالکوم رئیس شرکت Product در South China Morning Post (SCMP) است.

او قبلاً مدیر Product & Growth در Lyft، کارآفرین در Residence (EIR) در 500 استارت تاپ، بنیانگذار و مدیر Skillshare، سرپرست شرکت Product در OMGPOP (acq. Zynga)، توسعه دهنده ارشد در Razorfish،کارشناستجارت الکترونیک برای خدمات جهانی IBM بوده است و فارغ التحصیل برنامه Extreme Blue IBM می باشد که در آن چهار اختراع ثبت کرده است.

دوره ها و کلاس های Skillshare

کلاس های Skillshare معتبر هستند و طوری طراحی شده اند تا به دانش آموزان کمک کنند آنچه را که یاد می گیرند به دنیای واقعی بیاورند.

در Skillshare، دانش آموزان کلاس ها را با سرعت خود تماشا می کنند، پروژه هایی را برای تمرین آنچه آموخته اند ایجاد می کنند و با یکدیگر از سراسر جهان تعامل دارند. به عنوان یک معلم، Skillshare تجربه یادگیری منحصر به فرد را تسهیل می دهد و همه اینها با درک سه رکن آموزش Skillshare آغاز می شود.

  1. متمرکز و قابل درک
  2. پروژه محور
  3. شخصی، صادقانه و انسان دوستانه

دوره ها و کلاس های Skillshare

متمرکز و قابل درک

به طور متوسط، کلاس های مهارت های شغلی شامل 20 تا 60 دقیقه محتوای ویدئویی از قبل ضبط شده به مجموعه ای از فیلم های کوتاه 2-5 دقیقه ای است. Skillshare به جای آموزش مجموعه ای گسترده از مهارت ها، موفق ترین کلاس ها در یک پروژه، مفهوم یا مهارت خاصی را آموزش می دهد. Skillshare با قالب مختصر و مفید امکان یادگیری متمرکز و راحت را فراهم می آورد.

پروژه محور

همه کلاس ها در Skillshare شامل یک پروژه سرگرم کننده است که به دانش آموزان کمک می کند تمرین کنند و با جامعه کلاس به اشتراک بگذارند. ایجاد و به اشتراک گذاری پروژه ها و بازخورد و دریافت بازخورد، قلب و روح یادگیری است. برای بسیاری از دانش آموزان، دریافت بازخورد همسالان و معلمان بخش مورد علاقه آنها در زندگی Skillshare است. و برای بسیاری از معلمان ، دیدن کار دانش آموزانشان یکی از پردرآمدترین بخش های تدریس است.

شخصی، صادقانه و انسان دوستانه

Skillshare با دیگر جوامع آنلاین متفاوت است. در اینجا، ارتباط باز، شخصی و واقعی باعث می شود که همه احساس کنند که مورد استقبال قرار گرفته اند و احساس امنیت می کنند. Skillshare سخت تلاش می کند تا در جامعه خود اعتماد ایجاد کند و همه مدرسان آنها نیز همین کار را می کنند! این در هر کاری که انجام می دهند منعکس می شود: از دستورالعمل های کلاس تا هویت نام تجاری Skillshare. و باید در هر کاری که انجام می دهند نیز منعکس شود: از کلاس هایی که برگزار می کنند تا نحوه ارتباط با دانش آموزان خود.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود