راه اندازی بخش آموزش های ویژه

بخش ویژه آموزش ها

ما این افتخار را داریم که از سال 1387 تا کنون بهترین آموزش های موجود در دنیا را به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهیم. با توجه به اینکه نگهداری از چندین ترابایت اطلاعات روی سرورها و همچنین تامین و ترجمه آموزش های جدید هزینه های زیادی برای ما دارد، تصمیم گرفتیم برای تامین هزینه های سایت یک بخش آموزش های ویژه راه اندازی کنیم که امکان دانلود آموزش ها در ازای پرداخت مبلغی برای کاربران فراهم گردد.

یک سری دوره های آموزشی یا فایل های با ارزش وجود دارند که به دلیل حجم بالا و یا هزینه زیاد تهیه آن ها، تا کنون از انتشار آن ها صرفه نظر می کردیم. از این پس این فایل ها در بخش ویژه با هزینه های مناسب قرار می گیرند و می توانید در صورت نیاز آن ها را تهیه نمایید.

ما به دسترسی آزاد به اطلاعات اعتقاد داریم و هزینه ای که شما بابت این فایل ها پرداخت می کنید (بین 5 تا 20 هزار تومان) بابت توسعه فعالیت های سایت است و به معنی فروش آن فایل ها به شما نیست. این مبلغ قابل مقایسه با قیمت واقعی این دوره ها که گاها تا چند هزار دلار قیمت دارند نیست.

ما برای محتوای فایل ها و آموزش های بخش ویژه هیچ گونه پشتیبانی و مسئولیتی نداریم و صرفا منتشر کننده آن ها هستیم.

توجه کنید که آموزش های رایگان همچنان در سایت منتشر می شوند و آن دسته از آموزش هایی که در بخش ویژه قرار می گیرند، فایل هایی هستند که حجم آنها خیلی بالاست و یا تهیه آن ها برای ما هزینه زیادی دارد.

برای ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.