آموزش استوری بورد پرو

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی Storyboard Pro

Storyboard Pro یک نرم افزار داستانی کامل برای ویژگی های انیمیشن و سریال های تلویزیونی، 2D / 3D، تولید مستقیم اکشن، بازی های ویدیویی یا رویدادهایی است که دارای ویژگی های پیشرفته ای برای تمام نیازهای پروژه شما است.

اگر در حال برنامه ریزی یک انیمیشن، یک تولید اکشن زنده یا یک رویداد هستید، Storyboard Pro از کل داستان و پروژه انیمیشن شما مراقبت می کند. از وارد کردن اسکریپت و تصاویر، طراحی، ویرایش زیرنویس ها، همه راه ها به لایه ها و حرکات دوربین و ویرایش صدا را می توانید با برنامه ریزی پروژه، خود را در فضای سه بعدی واقعی تنظیم کنید. با وارد کردن مدل سه بعدی، قرار دادن دارایی های 2D در فضای 3D و انیمیشن چشمگیر دوربین 3D می توان این کار را انجام داد.

Storyboard Pro مجموعه گسترده ای از ابزارهای نقاشی و گزینه های صادراتی را شامل می شود که از PDF، تصاویر، فایل های فیلم و حتی نرم افزار ویرایش شخص ثالث متناسب با همه نیازهای اشتراک و تولید شما را برخوردار است. هنگامی که واقعاً بتوانید داستان خود را بگویید، پروژه های جدید ایجاد و واضح می شوند. برانگیختن یک احساس، هیجان، این رویا را برای مخاطبان خود انتقال می دهد. هرچه آزادی خلاقیت و قدرت هنری بیشتری داشته باشید، می توانید نتایج صفحه داستانی خود را بهتر کنید.

دانش آموزان، فریلنسرها، هنرمندان و استودیوهایی از سراسر جهان در حال انتخاب Storyboard Pro هستند تا پیام های خود را برای آخرین مطالب برای تلویزیون، فیلم های صفحه بزرگ، تبلیغات، بازی و موارد دیگر منتقل کنند.

مزایای Storyboard Pro

راندمان زمان

  • کاهش زمان پردازش، ایمپورت، اکسپورت و تعویض باعث می شود تا زمان بیشتری داشته باشید.
  • طراحی، فیلم، تصاویر، انیمیشن، اسکریپت و صدا ترکیبی
  • توانایی همکاری (پروژه تقسیم و ادغام مجدد به استاد)
  • خروجی به فیلم های هارمونی یا استاندارد صنعتی و سایر فرمت های فایل

صرفه جویی در هزینه

  • امکان کار در یک محیط (End-To-End)

Storyboard Pro ابزار نهایی عالی است، پروژه های شما را به روشی بصری قانع کننده ارائه می دهد. بورد های داستان را به صورت دیجیتالی برای اظهار نظر سریع، بازنگری و تأیید به اشتراک بگذارید. نقش شما هر چه باشد، Storyboard Pro به شما امکان می دهد تا داستان را با هم مرتبط کنید، به طور موثر به طوری که دیگران در تیم شما فورا درک کنند. برنامه های سینمایی خود را با توجه به جزئیات داستان برنامه ریزی کنید که واقعاً بازی های شما را به نمایش می گذارد. نگاه و احساس شخصیت های فردی بازی، غرفه ها و سطوح مختلف را به هنرمندان و توسعه دهندگان بازی خود ارتباط دهید.

خلاصه خلاقیت خود را تجسم، سازماندهی و تنظیم کنید. برای دریافت بازخورد اولیه از اعضای تیم و مشتریان، هنر مرجع، زاویه دوربین را اضافه کنید و انیمیشن اصلی را مسدود کنید. ساخته شده در ابزارهای طراحی و انیمیشن به شما انعطاف پذیری کامل برای ترسیم، تجدید نظر و ترتیب مجدد صحنه های شما می دهد. بدون نیاز به تعویض برنامه ها، تابلوهای متحرک یا زنده می توانند بهتر و سریعتر انجام شوند.

ویژگی های Storyboard Pro

جریان داستان

از یک اسکریپت به صفحه داستانی در یک فریمورک یکپارچه بروید و به شما امکان می دهد تا بطور بصری، داستان را همانطور که باز می شود، با زمان بندی دقیق بسازید. با کلیک کردن و کشیدن، پنل ها، عکس ها و صحنه ها را مرتب کنید. نظرات اضافه کنید، یادداشت های صوتی را ضبط کنید و تغییر دهید.

ابزار طراحی

با استفاده از ابزارهای بیت مپ و وکتور طراحی با دسترسی به چندین برس و بافت رسم کنید. بوم چرخان تجربه نقاشی بهتری را ارائه می دهد. برای عنوان بندی از ابزار متن استفاده کنید.

دوربین داخلی

با دوربین داخلی سه بعدی با نمایی از لنزها حرکت کنید. موقعیت های شروع و پایان را روی پنل ها تنظیم کنید تا حرکات دوربینی که در آن تابش، زوم و چرخش در فضای 2D یا 3D قرار دارد را اضافه کنید. به راحتی مناطق امن دوربین را ببینید.

سه بعدی را اضافه کنید.

مدل های سه بعدی را از FBX، Alembic، Collada، OBJ، 3DS وارد کنید. 2D و 3D را در یک فضای 3D مخلوط کنید که در آن دارایی ها به روشی که انتظار دارید تعامل دارند. لایه های موقعیت و مدل های سه بعدی در هر کجا که می خواهید. لایه ها را زنده کنید و حرکت را با دوربین سه بعدی اضافه کنید.

انیمیشن

پنل های خود را زمان بندی کنید. حرکت را در هر لایه اضافه کنید و یک دوربین چشمگیر در پانل ها ایجاد کنید. موسیقی متن فیلم نامحدود، قطع صدا، تغییر مکان، و ویرایش کلید واژه های صدا اضافه کنید. انتقال در real-time ایجاد کنید.

ادغام پایپ لاین

اسکریپت ها را از Final Draft و قالب های استاندارد تصویر، بردار و صوتی وارد کنید. پنل های لایه ای را به فتوشاپ، صفحه استوری به PDF، تصاویر و فیلم های ثابت صادر کنید. انیمیشن ها را صادر کنید یا آنها را از طریق AAF، EDL و XML به Avid، Premiere و Final Cut Pro ارسال کنید. برای تولید انیمیشن 2 بعدی یا FBX برای 3D، پروژه ها را به هارمونی صادر کنید.

همکاری

داستان خود را با استفاده از حالت Pitch در گروه قرار دهید. با تقسیم پروژه خود برای اعضای مختلف تیم و ترکیب ادغام تغییرات در یک پروژه اصلی، در یک تیم همکاری کنید.

طبیعی برای استفاده

ابزارهای سازگار با هنرمند و طرح بصری بلافاصله معقول می شوند و از شما دعوت می کنند نقاشی را شروع کنید. برس و سایر ابزارهای رسم بسیار رسپانسیو هستند و هرگز خلاقیت شما را کم نمی کنند.

ویژوال با کیفیت بالا

زمین های خاطره انگیز درست کنید. صفحه های داستانی شما با پشتیبانی داخلی برای شبکیه چشم و سایر نمایشگرهای با تراکم پیکسل بسیار واضح به نظر می رسند. سرعت پخش فوق العاده روان است بنابراین تمرکز همیشه روی کار خوب شما است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود