مطالب پیشنهادی از سراسر وب

شروع کار با ES2015

دسته بندی ها: آموزش جاوا اسکریپت (Javascript) ، آموزش طراحی وب ، آموزش اکما اسکریپت (ECMAScript) ، آموزش های TreeHouse

ES2015 که به آن ES6 نیز گفته می شود ، نسخه جدیدی از زبان JavaScript است که به خوبی در مرورگرها پشتیبانی می شود و معمولاً توسط برنامه نویسان مورد استفاده قرار می گیرد. در این دوره با اصول اولیه ES2015 به سرعت آشنا می شوید  و در نوشتن کد جاوا اسکریپت مدرن به خوبی گام بر می دارید. شما بهترین شیوه ها را برای ایجاد متغیرها، استفاده از کلمات کلیدی let و const و روش بهتری برای همبستگی مقادیر رشته با استفاده از لیترال های قالب یاد خواهید گرفت. همچنین می توانید سینتکس متراکم را برای ایجاد توابع با استفاده از "arrow syntax" یاد بگیرید.

آنچه یاد خواهید گرفت:

  • تعریف متغیرها با let و const
  • اتصال رشته ها با لیترال های قالب
  • ایجاد توابع arrow 

استفاده از لیترال های قالب

ترجمه با ویدابیا

ترجمه فارسی این دوره آموزشی رو همین الان از ویدابیا سفارش بده الان سفارش بده
آیا این نوشته را دوست داشتید؟
TeamTreeHouse Getting Started With ES2015 Duration:49 min Level:Beginner

ES2015, also called ES6, is a newer version of the JavaScript language that’s well supported in browsers and commonly used by programmers.
In this course, you'll get up-to-speed with ES2015 basics and be well on your way to writing modern JavaScript. You'll learn best practices for creating variables, using the let and const keywords, and a better way to concatenate string values using template literals. You'll also learn the compact syntax for creating functions using "arrow syntax."

پیشنهاد آموزش مرتبط در فرادرس