یادگیری سفر و گردشگری

با برنامه‌ریزی درست، سفر می‌تواند بسیار فراتر از عبور از مکان‌هایی باشد که از فهرست شما خارج می‌شوند. هنگام بازدید از کشورهای دیگر چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد. خودتان را به روی تجربیات جدید باز کنید؛ در یک خانه محلی بمانید، در یک انجمن خیریه داوطلب شوید، با مردم و فرهنگ هر مکان جدیدی که بازدید می کنید آشنا شوید. متوجه خواهید شد که نه تنها با خاطرات عالی، بلکه با مهارت های جدید نیز به خانه بازمی گردید.

مطمئناً، ممکن است درباره تاریخ کامبوج، فرهنگ ژاپن و جغرافیای آمریکای جنوبی بیاموزید. اما این مهارت‌های زندگی است که یاد می‌گیرید که می‌تواند در درازمدت مهم باشد.

سفر به خارج از کشور جهان بینی شما را گسترش می دهد، شما را به جامعه جهانی خود متصل می کند، و به شما قدرت می دهد که معتبرترین و آینده نگرترین خود باشید. 

در واقع سفر بهترین راه برای یادگیریچیزهای جدید و مهم است. چه در خیابان های پاریس قدم بزنید، چه در سخت ترین مسیرهای هیمالیا پیاده روی کنید یا یک بعد از ظهر آفتابی را در سواحل کارائیب سپری کنید، سفر هرگز شما را به عنوان یک معلم ناکام نخواهد گذاشت.

شما در کلاس تاریخ خود درباره تمدن ها و رویدادهای مهم تاریخی مطالعه کردید. همه اینها واقعا عالی بود. اما هیچ چیز بهتر از سفر به نقاط دیدنی تاریخی و کاوش در تاریخ و فرهنگ یک شهر نیست.

وقتی در خیابان ها قدم می زنید و از موزه ها، کاخ ها و گالری ها بازدید می کنید، کل تاریخ کشور دقیقاً در مقابل شما ظاهر می شود. یادگیری در مورد سلسله های مختلف، درگیری ها و تغییرات بسیار آسان تر است، زمانی که شما واقعاً یک ملت را کشف کنید.

اغلب، آنچه در مورد تاریخ از طریق کتاب های درسی می آموزیم از واقعیت منحرف شده است. با وارد شدن به گفت و گو با مردم محلی، تاریخ را به شیوه ای دقیق تر درک می کنید یا حداقل دیدگاه متفاوتی را در اختیار شما قرار می دهد.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود