آموزش کانوا

گرافیک نقش کلیدی در این دنیای دیجیتال دارد. یک وبلاگ اگر هیچ تصویر، نمودار یا گرافی نداشته باشد بسیار خسته کننده خواهد بود. حتی اگر در حال ضبط ویدیو برای یوتیوب هستید، به یک تصویر کوچک جلب توجه نیاز دارید. اما همه آنها توانایی طراحی گرافیک عالی را ندارند. یادگیری ابزاری مانند فتوشاپ زمان بر است. نمی توان یک طراح گرافیک را برای گرافیک های روزمره بی اهمیت مانند یک پست فیس بوک یا یک تصویر کوچک یوتیوب استخدام کرد. با تکامل عصر رسانه های اجتماعی، چندین اپلیکیشن جایگزین توجه کاربران را به خود جلب کردند. اما، تنها ابزاری که بسیار ساده و سریع می باشد کانوا یا CANVA است.

کانوا چیست؟ 

Canva یک ابزار طراحی گرافیکی است که استفاده از آن بسیار آسان است و به ایجاد سریع طرح های شگفت انگیز کمک می کند. زیبایی این ابزار این است که نیازی به نصب بر روی کامپیوتر شما ندارد. می توانید در www.canva.com به آن دسترسی داشته باشید.  آیا می دانستید که حتی می توانید از Canva در تلفن خود استفاده کنید؟

از طرف دیگر، می توانید از برنامه موبایل Canva نیز استفاده کنید. اما، به شما توصیه می کنیم از آن در رایانه شخصی برای طراحی آسان و سریع استفاده کنید. هنگامی که به آن عادت کردید، می توانید به تدریج از برنامه تلفن همراه Canva خود برای طراحی های کامپیوتری سریع نیز استفاده کنید. این ابزار رایگان است. اگرچه، یک نسخه پولی وجود دارد Canva Pro، بدیهی است که ویژگی های بیشتری نسبت به Canva رایگان دارد. اما، حتی با استفاده از نسخه رایگان این ابزار می توانید گرافیک شگفت انگیزی طراحی کنید.

طراحی نیازی به احساس طاقت فرسا ندارد. کانوا طراحی دارایی های خلاقانه زیبا را برای همه آسان می کند. از تصاویر رسانه‌های اجتماعی، ویدئوها و گیف‌ها گرفته تا پوسترها، وب‌سایت‌ها، کتابچه‌ها، ارائه‌های چندرسانه‌ای و موارد دیگر، Canva ابزاری ارزشمند برای کمک به شما در ارتقای سطح مهارت‌های طراحی است، حتی اگر تازه شروع کرده‌اید. 

ویرایشگر کانوا بصری است تا به شما کمک کند ابزارهای طراحی را با سرعت خود کاوش و آزمایش کنید. Canva هزاران قالب دارد که به شما کمک می کند الهام بگیرید. آنها یک راه عالی برای یادگیری نحوه کار عناصر مختلف برای ایجاد طرح های چشم نواز هستند.

Canva یک ابزار طراحی گرافیکی مبتنی بر ابر است که برای ایجاد محتوای بازاریابی بر روی برند، ارائه فروش، فیلم‌های آموزشی و موارد دیگر توسط شرکت‌هایی در هر اندازه استفاده می‌شود. این راه حل شامل ویژگی هایی مانند طراحی درگ و دراپ کردن و ویرایش عکس با دسترسی به فونت ها، قاب ها، اشکال، شبکه ها و آیکون های سفارشی است. با هزاران عکس، ویدیو، تصاویر، موسیقی متن و موارد دیگر، در کتابخانه سهام ما جستجو کنید تا آنچه را که نیاز دارید بیابید. قالب های از پیش ساخته شده Canva شامل لوگوها، پوسترها، ارائه ها، اینفوگرافیک ها، پست های رسانه های اجتماعی، خبرنامه ها، منوها و هزاران مورد دیگر است.

تیم ها می توانند با استفاده از داده های داخلی، مصورسازی داده ها مانند نمودارها و نمودارهای سفارشی ایجاد کنند. پس از تکمیل پروژه‌های بصری، تیم‌ها می‌توانند انتشار آنلاین، اشتراک‌گذاری با دیگران یا دانلود را انتخاب کنند. تصاویر را می توان مستقیماً در ارائه ها نیز جاسازی کرد. قیمت Canva برای هر کاربر، ماهانه و سالانه صورت‌حساب می شود، یا می‌توانید با نسخه رایگان شروع کنید.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود