معرفی FileMaker

نرم افزار ساده و قدرتمند FileMaker برای ایجاد برنامه های سفارشی ساخته شده است تا به طور یکپارچه در سراسر iPad، iPhone، Windows، Mac و وب کار کنند.

به راحتی برنامه سفارشی خود را برای رفع نیازهای کسب و کار خود به صورت منحصر به فرد بسازید یا تغییر دهید و یا برای الهام بخشیدن راه حل های مبتنی بر Starter را برای مدیریت ارتباطات، موجودی، محتوا و غیره کشف می کند.

FileMaker یک اکوسیستم پر جنب و جوش از محصولات نرم افزاری، توسعه دهندگان (در FileMaker و اشخاص ثالث)، طراحان پایگاه های FileMaker و کاربران آن است. قلب این اکوسیستم پایگاه داده های FileMaker است که می تواند شامل رابط های کاربری، اسکریپت ها و سایر عناصری شود که با نرم افزار FileMaker کار می کنند تا به تغییر پایگاه داده ها کمک کند. در سمت نرم افزاری، دو محصول مهم وجود دارد که هر کدام دارای دو نسخه هستند:

FileMaker Pro و FileMaker Pro Advanced اجازه ساخت و استفاده از پایگاه های داده را می دهد. شما همچنین می توانید رابط ها، اسکریپت ها و عناصر دیگر را با این محصولات ایجاد کنید. اینها تنها ابزارهایی هستند که به شما امکان ایجاد پایگاههای FileMaker را می دهند. علاوه بر ایجاد پایگاه داده ها، می توانید آنها را با افراد دیگر در یک شبکه با این محصولات به اشتراک بگذارید. به اشتراک گذاری محدود به نه نفر دیگر است.

FileMaker Go به شما امکان می دهد که از پایگاه های داده خود از دستگاه های iOS دسترسی داشته باشید. شما می توانید از iTunes یا ایمیل برای نصب پایگاه های FileMaker خود در یک دستگاه iOS استفاده کنید و سپس می توانید از پایگاه داده در هر نقطه استفاده کنید. شما همچنین می توانید از پایگاه های FileMaker که در وب با استفاده از FileMaker Pro یا FileMaker Server از FileMaker Go منتشر شده است، استفاده کنید. این سناریو به این معنی است که تغییراتی که به پایگاه داده ایجاد می کنید، بلافاصله در وب یا شبکه منعکس می شود.

FileMaker Server و FileMaker Server Advanced اجازه می دهد که پایگاه داده های خود را در یک شبکه با بیش از 250 نفر در FileMaker Pro در حال اجرا به اشتراک بگذارید. شما همچنین می توانید پایگاه داده های FileMaker را منتشر کنید تا مردم بتوانند با مرورگرهای وب به آنها در وب دسترسی داشته باشند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود