چگونه کدنویسی یادبگیریم و 60 هزار دلار در سال درآمد داشته باشیم؟ (دوبله فارسی)

دسته بندی ها: آموزش های کسب و کار ، آموزش طراحی وب

در تاریخ 1400/01/03 نسخه دوبله فارسی اختصاصی گیت دات آی آر اضافه گردید.

 آیا تمایل به یادگیری کدنویسی دارید؟ کدام زبان های برنامه نویسی برای یادگیری مناسب هستند؟ این ویدئو سوالات متداول مبتدیان برای یادگیری کدنویسی را پاسخ می دهد.

در این ویدئو این مباحث را می آموزید:

  • برای یادگیری کدنویسی به چه چیزی نیاز دارید؟

  • چه زبان های برنامه نویسی را باید یاد بگیرید؟

  • از کجا کدنویسی یاد بگیریم؟

  • چرا رفتن به کالج اتلاف وقت است؟

  • چه مدت طول می کشد تا برنامه نویسی یاد بگیرم و کار پیدا کنیم؟

  • چگونه برای مصاحبه شغلی آماده شویم؟

توضیحات ویدئو

در این ویدئو یاد خواهید گرفت که چگونه کدنویسی کنید. این ویدئو برای افراد مبتدی که می خواهند کدنویسی را آغاز کنند مفید و مناسب می باشد. همچنین شما یاد خواهید گرفت برای شروع برنامه نویسی چه چیزهایی لازم دارید و اینکه چه زبان برنامه نویسی رو باید یاد بگیرید و اینکه چگونه یاد بگیرید و چقدر طول می کشد تا یاد بگیرید و برای یه شغل واقعی آماده شوید و حتی نکاتی را برای اولین مصاحبه کاری به شما آموزش می دهد. 

یک تصور رایج و غلط بین مردم است که فکر می کنند تمامی برنامه نویسان از نبوغ ریاضی و آی کیوی بالای 180 برخوردار اند درصورتیکه این چنین نیست. تنها چیزی که شما نیاز دارید تنها تمرکز روی کارتان به علاوه ی داشتن انگیزه و اراده می باشد. از خودتان بپرسید که واقعا این کار را دوست دارید یا خیر. اگر جوابتان بله بود این ویدئو را از دست ندهید.

در واقع اگر قصد دارید به یک برنامه نویس خوب تبدیل شوید باید بتوانید روی برنامه‌نویسی تمرکز داشته باشید. در اینجا همه چیز در مورد حل مسئله است و حل مشکلات و حل مسائل به زمان کافی نیاز دارد. گاهی اوقات ممکن است شما در حال کار کردن روی یک کد باشید و حتی ساعت ها روی آن کار کنید. اگر شما هر ۲۰ دقیقه یک بار اینستاگرام یا تلگرام یا توییتر خود را چک کنید، شما نمی توانید به عنوان یک برنامه نویس تمرکز داشته باشید. به عنوان یک برنامه نویس شما باید قادر باشید ساعت‌ها و ساعت‌ها در مقابل مانیتور خود به دنبال یک کد مناسب بگردید.

 در واقع اگر می خواهید به یک برنامه نویس عالی تبدیل شوید باید عاشق کدنویسی باشید.

دومین نکته این است که شما باید واقعاً علاقه به یادگیری و حس کنجکاوی داشته باشید. چون نرم افزارها، زبان های برنامه نویسی و فریمورک ها مدام در حال تغییر هستند و هر روز باید چیزهای جدید یاد بگیرید و مدام در حال آپدیت اطلاعات خود باشید و این هیچگاه متوقف نمی گردد. بنابراین باید به طور مداوم کتاب بخوانید یا دوره های آنلاین تماشا کنید.

 در گذشته، داشتن یک مدرک در رشته های کامپیوتری راه ورود به برنامه نویسی بود. اما این روزها راه ورود به شرکت ها خیلی خیلی ساده تر شده است. در واقع مدرک تحصیلی مهم نیست، الان برای رسیدن به شغل مورد نظر خود به عنوان یک برنامه نویس فقط سطح مهارت شما حائز اهمیت می باشد. در واقع مهارت شما به شما شغل می دهد نه مدرک تحصیلی تان.

نسخه دوبله فارسی

How to Learn to Code and Make $60k+ a Year (in 2019) Programming with Mosh 9:47 Beginner

Wondering how to learn to code? What programming languages to learn in 2019? Watch this video to find out.

This video answers the frequently asked questions by beginners who want to learn how to code fast:

- What you need to learn to code
- What programming languages you should learn
- Where to learn to code
- Why colleges are a waste of time
- How long it takes to learn programming and get a job
- How to prepare for programming job interviews

لینک های دانلود حجم فایل: 87.0MB همراه با زیرنویس انگلیسیبرای مشاهده لینک دانلود وارد حساب کاربری خود شوید. ورود عضویت

برای ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.


ویدیوهای مرتبط