آموزش زبان کره ای

در این بخش می خوانید:

کره مقصدی هیجان انگیز هم برای کار و هم برای سفر است. خواه برای تجارت به کره سفر می کنید یا به کره مهاجرت می کنید، به دنبال کشف یک کشور و فرهنگ جدید هستید، یا می خواهید بهتر با میراث کره ای خانواده خود ارتباط برقرار کنید، دوره های زبان کره ای ما می توانند به شما کمک کنند تا به گفتگو بپیوندید.

دوره‌های آموزش زبان کره‌ای ما از معرفی شما با گرامر و واژگان کره‌ای، درک آداب فرهنگی، توسعه مهارت‌های خواندن و نوشتن، با طیف وسیعی از توانایی‌ها مطابقت دارند و می‌توانند به شما در شکستن یخ در محل کار، لذت بردن از گرایش‌های محبوب کره‌ای و شگفتی و لذت کمک کنند. 

زبان کره ای

کره ای زبان رسمی هر دو کره جنوبی و شمالی است که مجموعاً حدود 73 میلیون نفر جمعیت دارند (50 میلیون در جنوب و 23 میلیون در شمال). کره ای همچنین در جوامع بزرگ قومی کره ای در چین، ژاپن، آسیای مرکزی و در ایالات متحده که 1.7 میلیون آمریکایی کره ای زندگی می کنند صحبت می شود. 1.1 میلیون نفر متولد خارج از کشور هستند و بیش از 50 درصد آنها تسلط محدودی به زبان انگلیسی دارند.

یادگیری دوره های آنلاین کره ای

یادگیری زبان کره ای

با دوره های آنلاین گیت به صورت آنلاین زبان کره ای را بازی کنید و یاد بگیرید. دوره های ما زبان آموزان را تشویق می کند که در مورد یادگیری سریع و کارآمد زبان کره ای آنلاین هیجان زده شوند. یکی از مهم ترین موانعی که هنگام یادگیری و به خاطر سپردن کلمات و عبارات کره ای به صورت آنلاین وجود دارد. دروس بنیادی اطلاعاتی در مورد اسم ها، صفت ها، قیدها، ضمایر و عبارات به شما ارائه می دهد. شما را به روی هزاران کلمه و عبارت مختلف برای هر روز و شرایط زندگی واقعی باز می کند و به شما این فرصت را می دهد که با استفاده از فعالیت های تعاملی آنلاین یاد بگیرید و تمرین کنید و به شما قدرت می دهد تا دایره لغات خود را توسعه دهید. فرقی نمی کند که تازه کار باشید یا یک یادگیرنده باتجربه کره ای، دوره های آنلاین امکانات یادگیری آنلاین را برای هر سطحی ارائه می دهد.

یادگیری یک زبان جالب مانند کره ای تجربه زیبایی است و هر مرحله یادگیری منحصر به فردی را به همراه دارد. هر چه انگیزه شما برای یادگیری زبان کره ای بیشتر باشد، یادگیری زبان آسان تر خواهد بود. دوره های آنلاین کره ای شما را با انگیزه نگه می دارد. برنامه یادگیری زبان را امتحان کنید و از یادگیری آنلاین کره ای لذت ببرید.

خودانگیختگی و اعتماد به نفس دو دلیل اصلی هستند که باعث می شود بسیاری از زبان آموزان در حین یادگیری یک زبان خارجی مانند کره ای به موفقیت آسانی دست یابند. هیچ راهی بهتر از استفاده از غوطه وری کامل برای یادگیری زبان وجود ندارد. 

زبان کره ای را برای موقعیت های روزمره یاد بگیرید. ما کلاس های آنلاین کره ای را ارائه می دهیم که تعاملی، ارتباطی و مقرون به صرفه هستند. وارد یکی از کلاس‌های آنلاین شوید، جایی که از یک معلم خصوصی کره‌ای یاد می‌گیرید. 

دانستن الفبای کره ای برای خواندن زبان کره ای ضروری است. در ابتدا، ممکن است استفاده از الفبای رومی برای تلفظ کلمات کره‌ای آسان‌تر باشد، اما به سرعت متوجه خواهید شد که این کار پایدار نیست هر چه سریع‌تر الفبای کره‌ای را یاد بگیرید، تجربه یادگیری شما راحت‌تر و مؤثرتر خواهد بود.

همچنین، خواهید دید که الفبای رومی در مورد زبان کره ای محدودیت های جدی دارد، به خصوص با توجه به اینکه صداهای بسیار متفاوتی دارد. در واقع، برخی از صامت ها دارای سه تمایز هستند.

به عنوان مثال، ㄱ، ㅋ، ㄲ را در نظر بگیرید. حرف اول، ㄱ یا 기역 (giyeok) صدایی بین g و k دارد. بسته به اینکه این حرف در کجای یک کلمه قرار دارد، تلفظ آن متفاوت است. صدای میانی، ㅋ یا 키읔 (kieuk) صدایی شبیه به k دارد، اما با آسپیراسیون قوی‌تر، مانند k بسیار قوی‌تر. صدای آخرین حرف ㄲ یا 쌍기역 (ssanggiyeok) در انگلیسی وجود ندارد، بنابراین باید با آن آشنا شوید.

به طور خلاصه، استفاده از الفبای رومی ممکن است منجر به اشتباهات تلفظی شما شود و این یک عصا غیر ضروری است، بنابراین در اسرع وقت از آن دور شوید!

یادگیری هانگول ساده است - تنها چیزی که نیاز دارید این است که کاراکترها و صداهای مرتبط با آنها را به خاطر بسپارید! برای ایجاد یک ارتباط سمعی و بصری، مدتی را صرف نوشتن مجموعه ای از نمادها و تلفظ همزمان صداهای آنها کنید.  سپس به نوشتن کلمات ساده ادامه دهید. آن را آسان و سرگرم کننده کنید و صرف نظر از سطح زبان کره ای خود به تمرین ادامه دهید. حتی پس از تسلط بر ضربات و صداها، نوشتن را متوقف نکنید. برای حفظ حافظه خود باید به تمرین ادامه دهید.

آیا یادگیری زبان کره ای سخت است؟

البته مهمترین عامل این است که زبان مقصد شما چیست. از آنجایی که زبان کره ای یک زبان آسیای شرقی است، مردم تمایل دارند سختی آن را با چینی یا ژاپنی مرتبط کنند. اما، یادگیری زبان کره ای بسیار آسان تر از سایر زبان های آسیای شرقی است. برخلاف چینی، کره ای یک زبان تونیک نیست. این بدان معناست که صرف نظر از لهجه یا تلفظ شما، یک لحن برابر با یک معنی است. بنابراین، زمانی که تلفظ خود را به زبان کره ای تمرین می کنید، لازم نیست نگران لحن خود باشید.

یکی دیگر از دلایلی که یادگیری زبان کره ای سخت به نظر می رسد، سیستم نوشتاری است. یادگیری کاراکترهای کره ای واقعا سخت به نظر می رسد. با این حال، یادگیری الفبای کره ای که به نام هانگول نیز شناخته می شود، مثل آب خوردن است. اگر بخواهید می توانید هانگول را در 20 دقیقه یاد بگیرید. این یک سیستم نوشتاری بسیار منطقی است که برای کمک به تلفظ کلمات کره ای طراحی شده است.

آموزش کره ای

آیا می توانید کره ای را در یک سال یاد بگیرید؟

پاسخ کوتاه بله است. در حالی که می توانید روند یادگیری خود را نیز سرعت بخشید، در اینجا برخی از تخمین ها بر اساس اعداد ارائه شده توسط FSI آورده شده است:

  • اگر هر روز بیش از 6 ساعت مطالعه کنید، می توانید کره ای را در یک سال یاد بگیرید. یا تقریباً 43 ساعت در هفته. این یک برنامه مطالعه بسیار فشرده است، حتی بیشتر از یک کار تمام وقت.
  • با 20 دقیقه مطالعه روزانه، 20 سال طول می کشد تا به تسلط کره ای برسید.
  • اگر زمان مطالعه خود را فقط به 1 ساعت در روز افزایش دهید، تقریباً 6.5 سال دیگر زبان کره ای را یاد خواهید گرفت.
  • اگر فکر می کنید:  من 7 سال فرصت ندارم تا به تسلط برسم! من باید سریعتر به آنجا برسم! نگران نباش حقیقت این است که تا زمانی که از تکنیک‌های مناسب استفاده کنید، می‌توانید از زمانی که صرف می‌کنید بهره بیشتری ببرید. 

تاریخ و فرهنگ غنی کره جنوبی

کره دارای تاریخ طولانی و سنت های فرهنگی غنی است که آن را به مکانی جذاب برای مطالعه تبدیل می کند. این کشور نقش حیاتی در تاریخ شرق آسیا ایفا کرده است - به ویژه از طریق تعامل با چین و ژاپن - به طوری که درک بهتر کره برای درک کامل آسیای شرقی ضروری است.

در زمان‌های اخیر، علاقه‌ی فزاینده‌ای در جهان به فرهنگ عامه کره‌ای - به اصطلاح «هالیو» یا موج کره‌ای وجود داشته است. فراتر از عشق به درام های تلویزیونی، فیلم ها، و کی پاپ، موج کره ای تمایل به قدردانی کامل از فرهنگ و سبک زندگی عامه کره ای را از طریق رسانه های محبوب منعکس می کند. تا حدودی، سبک زندگی و فرهنگ کره ای در حال تبدیل شدن به بخشی از فرهنگ خود ما است. با یادگیری زبان کره ای، آگاهی خود را نسبت به یک فرهنگ پر جنب و جوش که هم مدرن و هم سنتی است گسترش می دهیم.

سنت کره ای

در حالی که کره جنوبی یک کشور مدرن است، یک کشور عمیقا سنتی باقی می ماند که در آن دانش فرهنگ و زبان کره و کره جنوبی یک مزیت بزرگ برای هر کسی است که علاقه مند به آینده در تجارت، تجارت، بازرگانی، اقتصاد، گردشگری یا روابط بین المللی است. منطقه کره همچنین برای اعتماد و پیوندهای بین فردی در معاملات تجاری خود ارزش زیادی قائل است - دلیل دیگری برای اینکه دانستن زبان محلی بسیار ارزشمند است.

فرصت های شغلی

اقتصاد پیشرفته و مبتنی بر خدمات کره جنوبی یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان، ششمین صادرکننده بزرگ و ششمین شریک تجاری بزرگ ایالات متحده است. در حالی که کره در حال حاضر جایگاه قابل توجهی در اقتصاد جهانی دارد، پیش بینی می شود تا سال 2030 کره هفتمین اقتصاد بزرگ جهان باشد. سامسونگ، کیا، هیوندای، ال جی و لوته تنها تعدادی از برندهای کلاس جهانی این کشور هستند که بسیاری از آنها در خارج از کشور فعالیت می کنند. . هزاران شرکت آمریکایی به طور فعال در حال انجام تجارت در کره و همچنین ارائه خدمات به جمعیت بزرگ کره‌ای‌تبار ایالات متحده هستند. توسعه‌دهنده وب، متخصص بومی‌سازی بازی‌های ویدیویی، وکیل IP، متخصص تدارکات، مدیر شعبه بانک، مدیر پروژه، افسر پلیس و فلبوتومیست تنها نمونه کوچکی از آگهی‌های شغلی در ایالات متحده هستند که در هر روز برای افرادی که مهارت‌های زبان کره‌ای دارند، یافت می‌شوند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود