آموزش زبان انگلیسی

دسته بندی: آموزش زبان

آموزش زبان انگلیسی

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی زبان انگلیسی

انگلیسی یک زبان وابسته به ژرمنی است که ابتدا در انگلستان قرون وسطایی صحبت می شد و سرانجام به زبان فرانسه تبدیل شد. این نام از نام Angles، یکی از قبایل آلمانی است که به منطقه انگلیس بزرگ مهاجرت کرده و بعداً نام خود را، مانند انگلستان گرفت. هر دو نام از آنگلیا، شبه جزیره در دریای بالتیک سرچشمه گرفته است. این زبان از نزدیک با فریشیایی و ساکسون ارتباط دارد و واژگان آن تحت تأثیر چشمگیر سایر زبان های آلمانی، به ویژه نورس، و تا حدی توسط لاتین و فرانسه است.

انگلیسی در طی بیش از 1400 سال توسعه یافته است. قدیمی ترین اشکال انگلیسی، گروهی از گویش های آلمانی غربی (اینگوائونی) که در قرن 5 توسط شهرک نشینان آنگلوساکسون به انگلیس آورده شده اند، به طور جمعی انگلیسی قدیمی خوانده می شوند. انگلیسی میانه در اواخر قرن یازدهم با فتح نورمن انگلیس شروع شد. این دوره ای بود که در آن زبان توسط فرانسوی ها تحت تأثیر قرار گرفت. انگلیسی اولیه مدرن در اواخر قرن پانزدهم با معرفی چاپخانه به لندن، چاپ کتاب مقدس كینگ جیمز و شروع Shift Vowel Shift آغاز شد.

انگلیسی مدرن از قرن 17 توسط نفوذ جهانی امپراتوری بریتانیا و ایالات متحده در سراسر جهان رواج داشته است. از طریق انواع رسانه های چاپی و الکترونیکی این کشورها، زبان انگلیسی در بسیاری از مناطق و زمینه های حرفه ای مانند علوم، ناوبری و قانون به زبان پیشرو گفتمان بین المللی و lingua franca تبدیل شده است.

انگلیسی پس از استاندارد چینی و اسپانیایی، سومین زبان مادری در جهان، با تعداد گویندگان و سومین زبان مادری است. این زبان دوم که به طور گسترده آموخته می شود و تقریباً در 60 کشور حاکمیتی زبان رسمی یا یکی از زبان های رسمی است. تعدادی از افراد وجود دارند که این زبان را به عنوان زبان دوم آموخته اند تا آنجا که افراد بومی زبان مادری دارند. تخمین زده می شود که بیش از 2 میلیارد گوینده انگلیسی وجود دارد. انگلیسی زبان مادری اکثریت در ایالات متحده، انگلستان، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و جمهوری ایرلند است و در بعضی از مناطق کارائیب، آفریقا و آسیای جنوبی به طور گسترده صحبت می شود. این زبان مشترک رسمی سازمان ملل، اتحادیه اروپا و بسیاری از سازمان های بین المللی جهان و منطقه ای است. این زبان آلمانی است که حداقل 70 درصد از سخنرانان این شاخه هند و اروپایی را تشکیل می دهد. انگلیسی دارای واژگان گسترده ای است، هر چند که شمردن هر زبان چند کلمه غیرممکن است. بلندگوهای انگلیسی "Anglophones" نامیده می شوند.

گرامر مدرن انگلیسی نتیجه تغییر تدریجی از یک الگوی علامت گذاری وابسته به هند و اروپایی معمولی است، با یک مورفولوژی غنی و اصطلاح نسبتاً رایگان کلمه، به یک الگوی عمدتا تحلیلی با اندکی تلخیص، یک کلمه نسبتاً ثابت موضوع-فعل- اشیاء ثابت و نحوی پیچیده است. انگلیسی مدرن بیشتر به افعال کمکی و دستور کلمه برای بیان تنش ها، جنبه ها و خلق و خوی های پیچیده و همچنین سازه های منفعل، بازجویی ها و برخی نفی ها متکی است. تغییر در لهجه های انگلیسی مورد استفاده در کشورها و مناطق مختلف، از نظر آوایی و واجی و گاهی واژگان، گرامرها و هجی ها، غالباً توسط گویش های مختلف قابل درک است اما در موارد شدید ممکن است منجر به سردرگمی یا حتی غیرقابل فهم متقابل بین انگلیسی زبانان شود.

در عصر حاضر، یادگیری زبان انگلیسی می تواند یکی از مهم ترین مهارت هایی باشد که هر فردی باید از آن بهره مند شود، چرا که:

 • زبان انگلیسی زبان رسمی اکثر کشور های دنیا است و حدود 2 میلیارد نفر برای ایجاد ارتباط از این زبان استفاده می کنند.
 • انگلیسی زبان تجاری غالب است. تحقیقات از سراسر جهان نشان می دهد که ارتباطات تجاری بین المللی اغلب به زبان انگلیسی انجام می شود.
 • بسیاری از فیلم ها، کتاب ها، مجلات، مقاله ها و موسیقی های برتر جهان به زبان انگلیسی منتشر شده و تولید می شوند.
 • بیشتر محتوای تولید شده در اینترنت به زبان انگلیسی است.

هرچند یادگیری زبان انگلیسی می تواند چالش برانگیز و وقت گیر می باشد. اما یادگیری این زبان می تواند سطح علمی افراد را بالا ببرد و در سفر های خارجی نیز کمک ساز باشد. آموزش زبان انگلیسی شامل 4 بخش اصلی می شود:

 • Reading
 • Listening
 • Writing
 • Speaking

آشنایی با لیسنینگ (Listening)

Listening دریافت زبان از طریق گوش ها است. گوش دادن شامل شناسایی صداهای گفتار و پردازش آنها به کلمات و جملات است. وقتی گوش می کنیم، از گوش های خود برای دریافت صداهای فردی (حروف ها، استرس ها، ریتم ها و مکث ها) استفاده می کنیم و از مغزمان برای تبدیل و پردازش آنها به پیام های معنادار بهره می بریم. Listening اولین مهارت از چهار مهارت زبان محسوب می شود. در زبان انگلیسی، مهارت شنیداری معمولا اولین مهارت زبان است که ما یاد می گیریم.

گوش دادن به هر زبان نیاز به تمرکز و توجه دارد. این مهارتی است که برخی از مردم باید سخت تر از دیگران بر روی آن کار کنند. چرا که افرادی که تمرکز دشواری دارند معمولا شنوندگان ضعیفی هستند. گوش دادن به زبان دوم نیاز به تمرکز بیشتری دارد. مثل کودکان، ما این مهارت را با گوش دادن به افرادی به زبان مورد نظر صحبت می کنند، یاد می گیریم. حتی ممکن است این افراد بومی نباشند. برای تمرین، می توانید صدای زنده یا ضبط شده را گوش دهید. مهمترین چیز این است که هر زمان که می توانید صداهای مختلف را گوش کنید.

آشنایی با مکالمه (Speaking)

مکالمه یا Speaking تحویل زبان از طریق دهان است. برای صحبت کردن، ما با استفاده از بسیاری از قسمت های بدن از جمله ریه ها، دستگاه های صوتی، آکورد های صوتی، زبان، دندان ها و لب ها صدا تولید می کنیم. Speaking دومین مهارت از چهار مهارت زبان محسوب می شود. در زبان انگلیسی، صحبت کردن معمولا مهارت دوم زبان است که ما یاد می گیریم.

این فرم آوایی زبان معمولا نیاز به حداقل یک شنونده دارد. هنگامی که دو یا چند نفر با یکدیگر صحبت می کنند یا با یکدیگر صحبت می کنند، مکالمه "گفتگو" یا دیالوگ نامیده می شود. گفتار می تواند به طور طبیعی از یک شخص به دیگری جریان پیدا کند. همچنین همانند ارائه یا سخنرانی، می تواند برنامه ریزی و تمرین شود. البته، بعضی ها با خودشان صحبت می کنند! در واقع، بعضی از زبان آموزان انگلیسی تنها در مقابل یک آینه می ایستند و صحبت می کنند.

آشنایی با ریدینگ (Reading)

خواندن یا Reading فرآیند نگاه کردن به یک سری از نمادهای نوشته شده و بدست آوردن معنا از آنها است. هنگام خواندن، از چشمان خود برای دریافت نمادهای نوشته شده (حروف ها، علائم نقطه گذاری و فاصله گذاری ها) و از مغز خود برای تبدیل آنها به کلمات، جملات و پاراگراف هایی معنادار استفاده می کنیم. خواندن می تواند ساکت (در سر ما) و یا با صدای بلند (به طوری که دیگران می توانند بشنوند) باشد. خواندن یک مهارت پذیرا است که از طریق آن ما اطلاعاتی دریافت می کنیم. اما فرایند پیچیده خواندن نیز نیاز به مهارت صحبت کردن یا Speaking دارد تا ما بتوانیم کلماتی را که می خوانیم تلفظ کنیم. در این مورد، خواندن یک مهارت مولد نیز محسوب می شود چرا که هم دریافت اطلاعات و هم انتقال آن (حتی اگر فقط به خودمان باشد) را داریم. در زبان انگلیسی، خواندن معمولا سومین مهارت زبان است که ما یاد می گیریم.

آشنایی با رایتینگ (Writing)

"نوشتن" فرآیند استفاده از نمادها (حروف الفبا، علائم نقطه‌گذاری و فاصله‌گذاری‌ها) برای برقراری ارتباط و افکار در یک فرم قابل خواندن است. به طور کلی، ما با استفاده از قلم / مداد (دست خط) یا یک صفحه کلید (تایپ کردن) عمل نوشتن را انجام می‌دهیم. یک صفحه کلید به طور معمول به یک ماشین چاپگر، رایانه یا دستگاه همراه متصل است. برنامه‌های شناسایی صدا اجازه می دهد کسانی که نمی‌توانند از دست خود استفاده کنند افکار خود را به کمک صدا رونویسی کنند.

Writing چهارمین مهارت از چهار مهارت زبان محسوب می‌شود. در زبان انگلیسی، نوشتن معمولا چهارمین مهارت زبان است که ما یاد می‌گیریم. دو نوع سبک نوشتن، غیر رسمی و رسمی وجود دارد.

آشنایی با واژگان (Vocabulary)

اسم vocabulary (یا به اختصار vocab) به کلمات مورد استفاده در یک زبان اشاره دارد. واژگان (vocabulary) می‌توانند حداقل سه معنی مختلف داشته باشند:

 • تمام واژگان در یک زبان

کلمات جدید به طور دائمی به واژگان انگلیسی اضافه می‌شوند.

 • کلمات مورد استفاده در یک زمینه خاص

اگر می‌خواهید MBA کار کنید، باید واژگان کسب‌و‌کار خود را بهبود ببخشید. همسایه من یک دکتر است و او یک دایره لغات پزشکی گسترده دارد. من فقط یک کتاب درباره اصطلاحات عامیانه خریدم.

 • کلماتی که فقط یک فرد می داند.

معلم می گوید که سطح واژگان من خوب است.

هنگام یادگیری یک زبان خارجی، واژگان فردی ما در آن زبان یکی از مهمترین مهارت‌های فرعی برای توسعه است. البته، همه مهارت‌های فرعی مانند گرامر، واژگان و تلفظ مهم هستند. اما برقراری ارتباط بدون واژگان بسیار دشوارتر از ندانستن گرامر است.

انواع واژه یا Vocab

دو نوع کلمه داریم:

 • Active: کلمات که ما درک و استفاده می‌کنیم واژگان فعال نام دارند.
 • Passive: کلمات که ما درک می‌کنیم اما نمی‌توانیم یا کلا استفاده نمی‌کنیم واژگان منفعل نامیده می‌شوند.

این موضوع برای زبان مادری و همچنین برای زبان آموزان درست است. در زبان خود، کلمات زیادی وجود دارد که شما به طور منظم هنگام صحبت کردن یا نوشتن استفاده می‌کنید. این کلمات بخشی از واژگان فعال شما هستند و از آن سو، بسیاری از کلمات که شما آن ها را، به عنوان مثال در تلویزیون می شنوید، اما در گفتگوی روزمره استفاده نمی‌کنید. این کلمات بخشی از واژگان منفعل شما محسوب می‌شوند.

آشنایی با گرامر (Grammar)

گرامر همان دستور زبان می باشد که نحوه ترتیب واژگان برای ایجاد جملات مناسب است. گرامر در سطح کلمه، افعال و زمان ها، اسم ها، قیدها و غیره را پوشش می دهد. گرامر در سطح جمله، عبارات (phrase)، نیم جمله (clause)، نقل قول (reported speech) و غیره را در بر می گیرد.

گرامر سیستم زبان است. گاهی اوقات مردم دستور زبان را به عنوان "قواعد" یک زبان توصیف می کنند؛ اما در واقع هیچ زبانی قوانین ندارد. اگر ما از کلمه "قوانین" استفاده کنیم، پیشنهاد می کنیم که ابتدا یک فرد قوانین را ایجاد کرده و سپس زبان را مانند یک بازی جدید صحبت کند. اما زبان به این شکل ایجاد نمی شود. زبان ها توسط افرادی که صدا و در نتیجه کلمات، عبارات و جملات تولید می کنند شکل گرفته اند. هیچ زبانی وجود ندارد که تغییر نکرده باشد. همه زبان ها با گذشت زمان تغییر می کنند. آنچه که ما "گرامر" می نامیم، صرفا یک بازتاب یک زبان در یک زمان خاص است.

آزمون های زبان انگلیسی

آموزش آیلتس

آیلتس (IELTS)

سیستم بین المللی تست زبان انگلیسی یا IELTS یک تست استاندارد بین المللی تسلط به زبان انگلیسی برای گویندگان غیر انگلیسی زبان است. این اتحادیه به طور مشترک توسط شورای انگلیس، استرالیا و کمبریج انگلیس اداره می شود و در سال 1989 تأسیس شد. IELTS یکی از مهمترین تست های زبان انگلیسی در جهان است.

آیلتس توسط بیشتر موسسات دانشگاهی استرالیا، انگلیس، کانادا، ایرلندی و نیوزلند، توسط بیش از 3000 موسسه دانشگاهی در ایالات متحده و سازمان های مختلف حرفه ای در سراسر جهان پذیرفته شده است. آیلتس تنها تست ایمن زبان انگلیسی است که توسط ویزاهای انگلیس و مهاجرت (UKVI) تأیید شده است و برای مشتریانی که ویزا استفاده می کنند، هم در خارج از کشور و هم در داخل انگلستان است. همچنین شرایط مهاجرت به استرالیا، که در آن آزمون تافل و پیرسون از زبان انگلیسی انگلیسی نیز پذیرفته شده اند، و نیوزیلند نیز ملاقات می کند. در کانادا، آیلتس، TEF یا CELPIP توسط اداره مهاجرت پذیرفته می شوند.

برای قبولی در آزمون، حداقل نمره لازم نیست. فرم IELTS نتیجه یا فرم گزارش تست به کلیه مجریان آزمون با نمره از "باند 1" ("غیر کاربر") تا "باند 9" ("کاربر متخصص") صادر می شود و هر موسسه آستانه دیگری را تعیین می کند. همچنین برای کسانی که تست را امتحان نکردند، یک نمره "باند 0" نیز وجود دارد. به مؤسسات توصیه می شود که گزارشی را که قدیمی تر از دو سال است، معتبر نپندارند، مگر اینکه کاربر ثابت کند که برای حفظ سطح خود کار کرده است.

در سال 2017، بیش از 3 میلیون تست در بیش از 140 کشور انجام شد، از 2 میلیون تست در سال 2012، 1.7 میلیون تست در سال 2011 و 1.4 میلیون تست در سال 2009. در سال 2007، آیلتس بیش از یک میلیون تست را در یک 12 واحد انجام داد. دوره ماهانه برای اولین بار، و آن را به محبوب ترین آزمون زبان انگلیسی در جهان برای آموزش عالی و مهاجرت تبدیل شده است.

آموزش تافل

تافل (TOEFL)

آزمون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (TOEFL) یک آزمون استاندارد برای اندازه گیری توانایی زبان انگلیسی زبان های غیر بومی است که مایل به ثبت نام در دانشگاه های انگلیسی زبان هستند. این آزمون توسط بسیاری از موسسات دانشگاهی انگلیسی زبان پذیرفته می شود. TOEFL یکی از دو آزمون اصلی زبان انگلیسی در جهان است و دیگری IELTS است.

TOEFL یک علامت تجاری از سرویس تست آموزشی (ETS)، یک سازمان غیر انتفاعی خصوصی است که آزمون ها را طراحی و اجرا می کند. ETS دو سال پس از برگزاری آزمون، گزارش های نمره رسمی را صادر می کند، که به طور مستقل به موسسات ارسال شده است.

آموزش GRE

GRE

امتحانات سوابق تحصیلات تکمیلی (GRE) یک آزمون استاندارد است که برای بسیاری از مدارس تحصیلات تکمیلی در ایالات متحده و کانادا شرایط پذیرش است. GRE متعلق به سرویس تست آموزشی (ETS) است. این آزمون در سال 1936 توسط بنیاد کارنگی برای پیشرفت تدریس تأسیس شد.

GRE قصد دارد استدلال کلامی، ریاضیات مالی، نوشتن تحلیلی و مهارت های تفکر انتقادی را که در طی یک دوره طولانی از یادگیری به دست آمده است، اندازه گیری کند. محتوای GRE شامل بخش های خاصی از جبر، هندسه، حساب و واژگان است. آزمون عمومی GRE به عنوان امتحان مبتنی بر رایانه انجام می شود که در مراکز تست و متعلق به موسسه یا مجاز توسط پرومتومتریک اداره می شود. در فرایند پذیرش مدارس تحصیلات تکمیلی، میزان تأکید بر نمرات GRE بین مدارس و ادارات در مدارس متفاوت است. اهمیت نمره GRE می تواند از بودن یک رسمی بودن پذیرش صرف تا یک عامل مهم انتخاب باشد.

GRE در اوت 2011 به طور قابل توجهی مورد بررسی مجدد قرار گرفت و نتیجه آن امتحانی بود که به صورت سؤال از نظر سؤال تطبیق پذیر نباشد بلکه براساس بخش باشد، به طوری که عملکرد در بخش های کلامی و ریاضی اول سختی بخش های دوم ارائه شده را تعیین می کند. در کل، آزمون بخش ها و بسیاری از سؤالات را از سلف خود حفظ کرده است، اما مقیاس امتیاز دهی به مقیاس 130 به 170 (از مقیاس 200 به 800) تغییر یافته است.

هزینه شرکت در آزمون 205 دلار آمریکا است، اگرچه ETS در شرایط خاص هزینه را کاهش می دهد. این کمک مالی همچنین به متقاضیان GRE که مشکلات اقتصادی را اثبات می کنند، ارائه می دهد. ETS نمرات قدیمی تر از پنج سال را منتشر نمی کند، اگرچه سیاست های برنامه تحصیلات تکمیلی در قبال قبولی نمرات بالاتر از پنج سال متفاوت خواهد بود.

آموزش PTE General

PTE General

PTE General (که قبلاً با آن به عنوان تست های انگلیسی لندن شناخته می شد) امتحانات بین المللی زبان انگلیسی برای گویندگان انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی (EFL) است. این تست توسط Pearson Language Tests انجام شده و توسط Edexcel اداره می شود، امتحانات توسط QCA، موسسه صلاحیت و برنامه درسی معتبر هستند. در برخی از کشورها (به عنوان مثال لهستان، یونان) مصاحبه شفاهی توسط ارزیابان آموزش دیده محلی ارزیابی می شود، در حالی که در سایر کشورها (به عنوان مثال فرانسه، ایتالیا) کاملاً در لندن درجه بندی می شوند.

PTE General امتحانات مبتنی بر موضوع است که برای اثبات چگونگی برقراری ارتباط یادگیرنده در موقعیت های معتبر و واقع گرایانه، و نه در یادگیری واژگان و ساختارهای رسمی، طراحی شده است. به همین دلیل، این آزمونها از سناریوهای زندگی واقعی به جای تمرینات دستوری پانتنت استفاده می کنند. آنها چهار مهارت را تست می کنند: خواندن، نوشتن، گوش دادن و صحبت کردن. شش سطح وجود دارد که در چهارچوب مرجع مشترک اروپایی زبان ها ترسیم شده است. این چارچوب توسط شورای اروپا ایجاد شده است تا زبان آموزان، معلمان، دانشگاه ها یا کارفرمایان بالقوه را برای مقایسه و ارتباط صلاحیت های زبان بر اساس سطح ایجاد کند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
linkedin-writing-formal-business-letters-and-emails

آموزش نگارش نامه ها و ایمیل های اداری


روش نوشتن نامه ها و ایمل های اداری کوتاه، واضح، و سر راست را یاد بگیرید این دوره روش نتیجه گیری و ساخت روابط بهتر با کار فرمایان، همکاران و مشتریان را...

1398/12/28 3300 بازدید
linkedin-multinational-communication-in-the-workplace

ارتباطات چند ملیتی در محیط کار


در این دوره با نکاتی برای غلبه بر چالش‌های ظریف فرهنگی و زبانی در مکان‌های کاری بین المللی، تسهیل جلسات چند ملیتی، برقراری ارتباط موثر در زبان انگلیسی...

1398/07/21 1762 بازدید زیرنویس دارد
learn-english-us-culture-in-50-minutes

یادگیری انگلیسی - فرهنگ ایالات متحده در 50 دقیقه


در این ویدئو شما بیشتر در مورد فرهنگ ایالات متحده می آموزید. این ویدئو در قالب انیمیشن همراه با زیرنویس می تواند برای درک بیشتر مفاهیم زبان انگلیسی به...

1398/03/27 3257 بازدید زیرنویس دارد
how-to-remember-english-vocabulary

چگونه واژه های انگلیسی را به خاطر بسپاریم؟


اگر شما شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرده اید و در حال تلاش برای به  خاطر سپردن کلمه ها و عبارت های زبان انگلیسی هستید، این ویدئو به شما نکته ها و راه...

1398/03/17 3987 بازدید زیرنویس دارد
8-creative-ways-to-answer-how-are-you-in-english

هشت راه خلاقانه برای پاسخ دادن به How Are You در زبان انگلیسی


در این ویدئو با هشت راه خلاقانه برای پاسخ دادن به How Are You در زبان انگلیسی آشنا می شوید. این آموزش برای مبتدیان مناسب است....

1398/03/16 2474 بازدید زیرنویس دارد
how-to-talk-about-daily-routines-in-english-basic-english-phrases

صحبت کردن درباره کارهای روزانه به زبان انگلیسی | عبارات انگلیسی پایه


این درس شما را با نحوه صحبت کردن درباره کارهای روزانه به زبان انگلیسی آشنا می کند. مدرس مفاهیم عملی را همراه با مثال و به زبان ساده بیان می کند....

1398/03/13 6253 بازدید زیرنویس دارد
how-to-talk-about-people-in-english-basic-english-phrases

صحبت کردن درباره مردم به زبان انگلیسی | عبارات انگلیسی پایه


در این ویدئوی آموزشی با نحوه صحبت کردن درباره مردم به زبان انگلیسی آشنا می شوید. این آموزش برای تازه کاران مناسب است و مدرس نحوه ساخت عبارات را همراه ...

1398/03/13 1938 بازدید زیرنویس دارد
how-to-talk-about-your-family-in-english-basic-english-grammar

صحبت درباره خانواده به زبان انگلیسی | مبانی گرامر زبان انگلیسی


در این ویدئو با صحبت کردن درباره خانواده تان به زبان انگلیسی آشنا می شوید. مدرس مباحث را همراه با مثال و به زبان ساده بیان می کند....

1398/03/13 3086 بازدید زیرنویس دارد
learn-english-in-45-minutes-all-the-grammar-basics-you-need

آموزش مبانی گرامر زبان انگلیسی در 45 دقیقه


در این ویدئو با تمام اصول گرامر زبان انگلیسی مورد نیاز آشنا می شوید. مدرس قوانین گرامری زبان انگلیسی را همراه با مثال هایی که به درک بهتر قواعد دستوری...

1398/03/06 3825 بازدید زیرنویس دارد
top-10-ways-to-improve-your-english-pronunciation

10 راه برای بهبود تلفظ زبان انگلیسی - English Pronunciation


یادگیری تلفظ صحیح لغات زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد. این ویدئو 10 راه برای بهبود تلفظ زبان انگلیسی (English) را به شما نشان می دهد. این درس به شما کم...

1398/03/06 2632 بازدید زیرنویس دارد
english-sentence-structure-basic-english-grammar

آموزش ساختار جمله در انگلیسی - مبانی گرامر زبان انگلیسی


نوشتن یک پاراگراف یا متن از کوچکترین واحد نوشتاری یعنی جمله (Sentence) شروع می شود. اگر قصد دارید با نحوه ساخت جمله ها در زبان انگلیسی یا فرابگیرید ای...

1398/03/04 3234 بازدید زیرنویس دارد
learn-english-without-a-teacher-learn-alone

آموزش زبان انگلیسی بدون معلم


این درس نحوه یادگیری زبان انگلیسی بدون معلم و به تنهایی را به شما آموزش می دهد. مدرس بهترین استراتژی ها و نکته های خودآموزی را در اختیار شما می گذارد ...

1398/03/03 3002 بازدید زیرنویس دارد
speak-english-beyond-the-basics

آموزش مکالمه زبان انگلیسی (سطح یک)


به کمک این دوره می توانید مهارت مکالمه خود را از سطح بیسیک (اولیه) و مبتدی عبور داده و خود را به سطح بعدی برسانید. همچنین شما با رایج‌ترین و کاربردی‌ت...

1398/02/29 5493 بازدید زیرنویس دارد
30-minutes-of-british-english-listening-comprehension-for-beginner

30 دقیقه آموزش درک شنیداری زبان انگلیسی با لهجه بریتیش برای مبتدیان


این دوره برای افراد مبتدی است تا بتوانند به کمک آن مهارت های درک شنیداری زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشند. این دوره سعی دارد تا در زمانی کوتاه بیشترین...

1398/02/29 4291 بازدید
15-daily-english-conversations-english-practice-for-advanced-learners

آموزش 15 مکالمه روزمره انگلیسی - تمرین زبان انگلیسی برای زبان آموزان پیشرفته


می توان گفت دوره‌ی پیش‌رو یک از بهترین دوره‌های شروع یادگیری مکالمات روزمره برای زبان آموزان پیشرفته است. در 20 دیالوگ این دوره از اصطلاحات و جملات مت...

1398/02/28 5583 بازدید زیرنویس دارد
20-daily-english-conversations-english-practice-for-intermediate-learners

آموزش 20 مکالمه روزمره انگلیسی - تمرین زبان انگلیسی برای زبان آموزان سطح متوسط


این دوره برای زبان‌آموزان سطح متوسط کاربردی می‌باشد. به کمک این دوره می‌توانید مهارت‌های درک لیستنینگ را افزایش دهید و به کمک آن مهارت های اسپیکینگ و ...

1398/02/28 5350 بازدید زیرنویس دارد
fix-your-english-grammar-in-8-hours

آموزش تقویت گرامر زبان انگلیسی در 8 ساعت


ما نکاتی را برای شما توضیح می‌دهیم تا گرامر زبان انگلیسی خود را تقویت و ایرادات خود را برطرف کنید. مدرس دوره به زبان ساده گرامر را آموزش می‌دهد....

1398/02/28 5507 بازدید زیرنویس دارد
how-to-tell-time-in-english-basic-english-phrases

آموزش اعلام ساعت به زبان انگلیسی - اصطلاحات اولیه


با استفاده از این دوره انگلیسی، شما یاد خواهید گرفت چگونه زمان را به زبان انگلیسی اعلام کنید! همچنین تلفظ صحیح و واژگان را به خوبی فرا خواهید گرفت....

1398/02/27 3447 بازدید
examples-of-business-email-writing-in-english-writing-skills-practice

آموزش نوشتن ایمیل تجاری به زبان انگلیسی - تمرین مهارت نوشتن


در این دوره، با نکات مفید درباره نوشتن ایمیل به زبان انگلیسی، فرمت نوشتن، شروع و اتمام ایمیل، احوال پرسی، نوشتن رسمی و غیر رسمی، طریقه نوشتن درخواست ی...

1398/02/26 4487 بازدید
2-hours-of-british-english-listening-comprehension

دو ساعت درک شنیداری زبان انگلیسی با لهجه بریتیش


در این دوره شما به دیالوگ ها و مکالمات کوتاهی گوش می‌دهید که توسط افراد نیتیو ضبط شده‌اند. این دیالوگ‌ها برای تمامی سطوح، چه مبتدی و چه پیشرفته مناسب ...

1398/02/25 4299 بازدید زیرنویس دارد
مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

واحد های شمارش در زبان انگلیسی

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

معرفی بهترین اپلیکیشن های دیکشنری زبان انگلیسی

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

اصطلاحاتی با کلمه Heart (اصطلاحات مرتبط با قلب در زبان انگلیسی)

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

مترادف های عبارت In my opinion به معنای به نظر من... در زبان انگلیسی

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

کاربرد و تفاوت و فرق بین Miss-Mrs-Ms-Mr در انگلیسی

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

معادل به تو ربطی نداره به انگلیسی چه می شود؟ به تو مربوط نیست مودبانه و غیر مودبانه در انگلیسی.

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

معنا و کاربرد افعال دوقسمتی یا ترکیبی با GO

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

چجوری توی انگلیسی بگیم نه؟!

مونا 1 روز و 20 ساعت قبل

جایگزین های کاربردی و مفید در زبان انگلیسی

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

چرا باید کتاب 504 را بخوانم؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

کدام از آزمون زبان انگلیسی برای شما مناسب است؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

آزمون GRE چیست؟ مدرک این آزمون به درد چه کسانی می خورد؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

انواع خداحافظی کردن توی زبان انگلیسی. بیایید دیگه فقط نگیم Good Bye. بیایید یاد بگیریم کی چجوری خداحافظی کنیم.

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

همه چیز راجع به آزمون تافل Toefl

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

به انگلیسی فکر کنید و صحبت کنید! چطور؟ الان میگم.

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

معرفی بهترین کتاب های یادگیری لغت در زبان انگلیسی

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

چگونه می توان افعال بی قاعده انگلیسی را یاد بگیریم و حفظ کنیم؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

چگونه می توان مدرس زبان انگلیسی شد؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

اصطلاحات رایج زبان انگلیسی را چگونه یاد بگیریم؟ رایج ترین اصطلاحات زبان انگلیسی کدام اند؟

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

هر آنچه که باید راجع به آزمون IELTS بدانید.

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

بیایید به جای Thank you چند تا کلمه معادل دیگه هم یاد بگیریم.

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

سوالات رایج در ابتدای یادگیری زبان انگلیسی. پاسخ های شما اینجا است!

مونا 2 ماه و 2 هفته قبل

10 مورد از مهم ترین قواعد دستور زبان انگلیسی که باید بدانید

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

چگونه زبان انگلیسی را سریع یاد بگیریم؟ آیا تسلط به زبان انگلیسی در n روز امکان پذیر است؟

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

چگونه Listening زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

آشنایی با لهجه های مختلف زبان انگلیسی

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

چگونه می توانیم لغات زبان انگلیسی یاد بگیریم؟

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

چگونه می توانیم زبان انگلیسی خودمون رو تقویت کنیم؟

مونا 1 سال و 3 ماه قبل

راهنمایی در خصوص تعیین سطح زبان انگلیسی