آموزش Expression Studio

دسته بندی: نرم افزار ها

معرفی Expression Studio Microsoft

Expression Studio Microsoft اساسا یک استودیوی طراحی است که شامل یک دسته از نرم افزار های طراحی می باشد. مخاطبان آن طراحان هستند نه توسعه دهندگان.

Expression Studio Microsoft دارای نرم افزار های زیر است:

  • Microsoft Expression Web: (کد کوارتز) - طراح وب سایت WYSIWYG و ویرایشگر HTML.
  • Microsoft Expression Blend: (کد Sparkle) - ویژوال رابط کاربری برای Windows Presentation Foundation و برنامه های Silverlight.
  • Microsoft Expression Design: (کد آکریلیک) - ویرایشگر گرافیکی ردیف و بردار.
  • Microsoft Expression Media: دارایی و مدیر رسانه دیجیتال.
  • Microsoft Expression Encoder: رمزگذاری حرفه ای محتوا

برایتوسعه وب Expression Web و برای توسعه XAML، Blend و Design مفید هستند.

مهم ترین نرم افزار آن Expression Blend است که طراحان و برنامه نویسان را قادر می سازد تا با هم کار کنند و طراح بتواند رابط کاربری گرافیکی را ایجاد کند.

در یک گردش کار متداول، یک طراح اصولا مدلی را که باید پیاده سازی کند ایجاد می کند. استفاده از Expression Blend به همراه WPF دیگر لازم نیست. UI گرافیکی ساخته شده توسط طراح تابعی است. همه ی کاری که یک توسعه دهنده باید انجام دهد این است که کدی را برای تابع پشت طرح بنویسد.

این امر به خودی خود بسیاد منحصربفرد است زیرا توسعه دهندگان نمی توانستند طرحی را که در ذهن طراح بود به دلیل محدودیت های فنی، فقدان ارتباط و غیره پیاده سازی کنند. Expression Design اساسا یک برنامه طراحی بردار است که می تواند برای طراحی قطعات کوچکتر که در Expression Blend به عنوان بخش هایی از UI استفاده می شود کاربرد دارد. به عنوان مثال، دکمه های گرافیکی می توانند به این شکل طراحی شوند. همچنین می تواند به عنوان یک برنامه طراحی وانیلی استفاده شود.

ایده این است که طراحان در Expression Design (برای طراحی آثار هنری بردار) و Expression Blend (برای ایجاد و شیوه تعاملات XAML و همچنین تعریف انیمیشن ها و تعاملات بر اساس جدول زمانی) کار می کنند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
آموزش-expression-blend-برای-برنامه-نویسان

آموزش Expression Blend برای برنامه نویسان


نرم افزار Expression Blend ابزار مفیدی برای طراحی رابط پروژه های دات نت مخصوصا WPF است.با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید انواع افکت، انیم...

1395/01/14 5439 بازدید
فیلم-آموزش-microsoft-expression-blend

فیلم آموزش Microsoft Expression Blend


  نرم افزار Blend جزو پرطرفدارترین ابزارهای طراحی بخش گرافیکی نرم افزارهای حرفه ای WPF است.به کمک این نرم افزار می توانید برای نرم افزارهایی که ...

1395/01/14 9567 بازدید
دانلود-microsoft-expression-studio-ultimate-v4-0

دانلود Microsoft Expression Studio Ultimate v4.0


  مجموعه نرم افزاری Microsoft Expression Studio را تمام برنامه نویسان تحت وب و تحت ویندوز که با تکنولوژی های مایکروسافت کار می کنند به خوبی می ش...

1395/01/14 5393 بازدید
فیلم-آموزش-wpf-و-blend-در-c-net-2010

فیلم آموزش WPF و Blend در C#.NET 2010


  مجموعه کامل آموزش تصویری WPF محصول AppDev که 16 ساعت آموزش و  3 گیگابایت حجم دارد را برای دانلود کاربران عزیز آماده کرده ایم. این مجموعه که ا...

1395/01/14 10576 بازدید