آموزش های Packtpub

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی Packtpub

کمپانی Packt Publishing در سال 2044 در بیرمنگام انگلستان تاسیس شد. هدف این کمپانی کمک به تمام افراد جهان است. Packt در درجه اول کتاب های الکترونیکی و چاپی و فیلم های مربوط به فناوری اطلاعات، از جمله برنامه نویسی، طراحی وب، تجزیه و تحلیل داده ها و سخت افزار و پایتون را منتشر می کند. از طریق ارائه سرویس های اطلاعات و یادگیری مؤثر به متخصصان فناوری اطلاعات آموزش ویدئویی می دهد و کتاب های مختلف در زمینه های متفاوت را ارائه می دهد تا با روش های جدید از نرم افزارها استفاده کنند. برای رسیدن به این هدف، تاکنون بیش از 6،000 کتاب و فیلم منتشر کرده است.

این مطالب و دوره های آموزشی متخصصان IT را با تکنولوژی در حال ظهور آشنا کرده است و همچنین مهارت آنها را برای یادگیری ابزارهای مختلف افزایش می دهد. علاوه بر دوره های ویدئویی، کتاب های چاپی و همچنین کتاب های الکترونیکی را در سایت خود گماشته است. مطالب آنها درباره نرم افزارها و فناوری اطلاعات است. این کمپانی از پروژه های متن باز نیز پشتیبانی می کند و تمام کتاب ها، کتاب های الکترونیکی، آموزش های ویدئویی، و مقالات برای توسعه دهندگان فناوری اطلاعات، مدیران و کاربران می باشد. همچنین از پروژه های کوچکتر پشتیبانی می کند و کتاب هایی که برای انتشارات ها سودآور نیست را می پذیرد.

در کنار فعالیت های سنتی نشر، Packt از پروژه ها و مفاهیم اوپن سورس پشتیبانی و ترویج می کند.

کتاب های Packtpub

پکت نسخه چاپی کتاب های خود را که به اروپا، آمریکای شمالی و کشورهای منتخب آسیایی ارائه می دهد. علاوه بر این، آنها نسخه PDF همه کتاب های خود را برای دانلود ارائه می دهند و در آگوست 2010 ارائه آنها را در قالب ePub و Mobi آغاز کردند. این کتاب های الکترونیکی در مارس 2009 از مدیریت حقوق دیجیتال رایگان ساخته شده است. کتاب های بسته نیز از طریق پلتفرم Perlego در دسترس هستند، در حالی که برخی (اما نه همه) در سیستم Safari Books Online قابل دسترسی هستند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود