آموزش های پلورال سایت

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی پلورال سایت (Pluralsight)

پلورال سایت (Pluralsight) یک شرکت آموزش آنلاین آمریکایی است که دوره های مختلف آموزش ویدئویی را برای توسعه دهندگان نرم افزار، برنامه نویسی، دات نت و سایر تکنولوژی های تخصصی و مدیران فناوری اطلاعات و متخصصان خلاق از طریق وب سایت خود ارائه می دهد. این شرکت در سال 2004 توسط Aaron Skonnard و Keith Brown و Fritz Onion و and Bill Williams تاسیس شد و دفتر مرکزی این شرکت در فارمینگتون، یوتا است. از جولای 2018، از حدود 1400 متخصص به عنوان مدرس استفاده می کند و بیش از 7000 دوره را در فهرست خود ارائه می دهد. از زمان انتقال دوره ها بصورت آنلاین در سال 2007، این شرکت گسترش یافته، یک بستر کامل سازمانی را ایجاد کرده و ماژول های ارزیابی مهارت را اضافه کرده است.

Pluralsight باعث اعتماد به نفس جهت کسب مهارت های لازم برای اجرای استراتژی فناوری می شود. با دوره های تخصصی، ارزیابی مهارت ها و تجزیه و تحلیل های منحصر به فرد، می توانید تیم هایی را در نقش های مدرن ارتقا دهید، چرخه های انتشار را تسریع کنید و محصولات مطمئن بسازید.

تاریخچه پلورال سایت (Pluralsight)

Pluralsight در سال 2004 به عنوان یک شرکت آموزش درسی تاسیس شد که شامل ارسال مربی برای کار تجاری یا رویداد آموزشی بود. در سال 2007، این شرکت تأکید خود را به آموزش ویدئو آنلاین تغییر داد.

از سال 2011، این شرکت رشد سریعی داشته و در فهرست شرکت های 5000 با سریعترین رشد شرکت های خصوصی قرار گرفته است که در رده 9 شرکت برتر آموزش و 19 شرکت برتر Utah قرار دارد. در اکتبر 2017، Pluralsight به عنوان شماره 29 از فهرست MountainWest Capital Network در لیست 100 شرکت برتر یوتا قرار گرفت. در سال 2017، رتبه 20 را در لیست 100 Forbes Cloud ثبت کرده است. در همان سال، در بهترین مکان های کاری Great Place To Work 2017 در گروه شرکت های کوچک و متوسط ظاهر شد. سال بعد، رتبه 9 را در این گروه کسب کرد.

آموزش‌های پلورال سایت در چه زمینه‌ای است؟

سایت پلورال‌ سایت یکی از معروف‌ ترین و بزرگترین سایت‌ های آموزش آنلاین در جهان است که در بیش از 200 رشته مختلف ارائه دهنده آموزش‌ هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب است. این سایت به محض بررسی صفحه اول خود، دسترسی به یک فهرست کامل از دوره‌ های آموزشی را فراهم می‌ کند. دوره‌ های آموزشی سایت پلورال‌ سایت به صورت سازمان‌ یافته و با کیفیت بالا ارائه می‌ شوند و توسط اساتید و متخصصان در هر زمینه تدریس می‌ شوند. همچنین، این سایت دارای امکاناتی مانند تمرینات و تمرین‌ های عملی، پشتیبانی و گواهی‌ نامه‌های معتبر است که برای دانشجویان و علاقمندان به یادگیری مفید است. 

تنوع دوره‌ های آموزشی این سایت بسیار زیاد است و این موضوع یکی از مهم‌ ترین مزایای استفاده از آموزش های پلورال سایت است. زمینه اصلی ویدیو های آموزشی این سایت، حوزه نرم افزار، تکنولوژی و آی تی است. تقریبا می‌توان گفت که ویدیو هر موضوعی در این زمینه‌ ها که به دنبال آن باشید در این سایت حرفه‌ ای موجود و قابل دسترسی است. از موضوعات مختلفی که آموزش آن در این وب سایت وجود دارد، موارد زیر را می‌ توان نام برد:

1. برنامه‌نویسی: شامل آموزش‌های برنامه‌نویسی در زبان‌های مختلفی مانند Java ،Python ،C++ ،Ruby ،PHP و غیره است.

2. توسعه وب: شامل آموزش‌های توسعه وب با استفاده از فریمورک‌ هایی مانند Angular ،React ،Vue.js و غیره است.

3. طراحی گرافیک: شامل آموزش‌ های طراحی گرافیک با استفاده از ابزارهای مختلفی مانند Photoshop ،Illustrator ،Sketch و غیره است.

4. کلان داده: شامل آموزش‌ های مرتبط با کلان داده و علم داده‌ است.

5. مدیریت پروژه: شامل آموزش‌ های مرتبط با مدیریت پروژه با استفاده از نرم‌ افزارهای مختلفی مانند Microsoft Project ،Agile و غیره است.

6.مهارت‌ های نرم: شامل آموزش‌ های مهارت‌ های نرم مانند مهارت‌ های ارتباطی، مهارت‌ های رهبری و مهارت‌ های مذاکره است.

7. مدیریت شبکه: شامل ایجاد امنیت، مجازی‌سازی و غیره است.

8. سرور: شامل شبکه سرور، ویندوز سرور و غیره است.

البته همه آموزش های پلورال سایت تا این حد تخصصی نیستند و اگر به دنبال موضوعات ابتدایی در این حوزه هم باشید، در این سایت محتوای مناسب شما وجود دارد. برای مثال بخشی از آموزش‌ ها در پلورال سایت مربوط به مایکروسافت آفیس و کار با آن یا مایکروسافت ویندوز و نحوه کار با ویندوز و شناخت جزئیات آن هستند. 

کاربرد آموزش‌ هایی که در پلورال سایت قرار دارد بسیار زیاد است. این آموزش‌ ها هم برای دانشجویان و دانش آموزان با هدف ارتقا دانش خود و همه برای افرادی که صاحب کسب و کاری در حوزه تکنولوژی هستند و با یادگیری موضوعی جدید امکان کسب درآمد دارند، کاربردی و مناسب هستند. 

مخاطب اصلی آموزش‌ های این سایت اما توسعه‌ دهندگان در بخش‌ های مختلف وب، نرم‌افزار  و غیره هستند، با این حال کاربران عادی هم امکان استفاده از دوره‌ های این سایت را دارند. 

دوره‌ های مجازی مربوط به آموزش های پلورال سایت در تمام موضوعاتی که معرفی کردیم، موجود هستند. این دوره‌ های آموزشی در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته ارائه می‌ شوند. سطح مقدماتی مناسب مبتدیان و افرادی است که اطلاعات نسبی در یک زمینه دارند با شرکت در این سطح می‌ توانند دانش خود را ارتقا دهند. سطح متوسط اما مناسب افرادی است که اطلاعات داشته اما به روز نیستند و در نهایت سطح پیشرفته برای کاربرانی مناسب است که علاوه بر به روز بودن اطلاعات، در این زمینه‌ها مشغول به کار هم هستند. 

چگونه به دوره های پلورال سایت دسترسی داشته باشیم؟

سایت پلورال‌ سایت در هر رشته بیش از 1000 دوره آموزشی ارائه می‌ دهد. اما برخلاف برخی سایت‌ های آموزش آنلاین که در دسترس برخی دوره‌های آموزشی رایگان هستند، در سایت پلورال‌ سایت هیچ دوره‌ ای به صورت کامل و رایگان در دسترس نیست. به طور کلی، شما برای دسترسی به دوره‌ های سایت پلورال‌ سایت نیاز به اشتراک در سایت دارید. شما می‌ توانید با خرید اشتراک ماهانه یا سالانه، به تمامی دوره‌ های سایت دسترسی داشته باشید. همچنین، سایت پلورال‌ سایت اغلب تخفیفات ویژه‌ ای برای دوره‌ های آموزشی خود دارد که می‌ توانید با استفاده از آن‌ها هزینه اشتراک خود را کاهش دهید. اما با وجود تحریم ها خرید اشتراک کار آسانی نیست. به همین جهت می توانید از سایت گیت برای دسترسی به تمامی دوره های پلورال سایت و آپدیت های آن دسترسی داشته باشید.

اگر شما به دنبال دوره‌ های آموزشی پلورال سایت هستید، می‌ توانید به جستجوی منابع آموزشی در گیت پرداخته و از آنها بهره ببرید. همچنین، برخی از دوره‌ های سایت پلورال‌ سایت نیز به صورت نمونه رایگان در گیت در دسترس قرار دارند که می‌ توانید از آن‌ها استفاده کنید. برای بهره بردن از دوره های ویژه هم می توانید با حق اشتراک به تمامی دوره های پولی دسترسی داشته باشید و هم می توانید به صورت مجزا با مبلغ ناچیز خریداری کنید.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود