wintellectnow logo

WintellectNOW پیشرو در توسعه نرم افزار و آموزش توسعه دهندگان است. این شرکت توسط تیمی از متخصصان مشهور فناوری تأسیس شد و به عنوان پیشرو در توسعه برنامه های چرخه عمر کامل، معماری، تجزیه و تحلیل و طراحی، طراحی UI/UX، مدیریت پروژه، اشکال زدایی و تنظیم عملکرد، طراحی و توسعه پایگاه داده، معماری مهم ماموریت، توسعه برنامه های سازمانی، و آموزش توسعه دهندگان شناخته می شود.

کارکنان این شرکت شامل فهرستی از MVP های مایکروسافت و سایر متخصصان و تأثیرگذاران موضوعی معتبر در صنعت هستند. اعضای تیم آنها ده ها کتاب توسعه نرم افزار نوشته اند، در صدها رویداد صنعتی سخنرانی کرده اند و به ایجاد برخی از پلتفرم های اصلی توسعه نرم افزارهای مورد استفاده در صنعت امروز کمک کرده اند. مدیرعامل Wintellect همچنین مدیر منطقه ای مایکروسافت در آتلانتا است. ماموریت آنها این است که به مشتریان کمک کنند "نرم افزار بهتر و سریعتر بسازند".

WintellectNOW با پشتبانی از Wintellect یک راه حل آموزشی درخواستی است که دانش، ابزار و تکنیک های آماده به کار را برای کمک به افراد و مشاغل برای توسعه تخصصی نرم افزار، برنامه ها و موارد دیگر ارائه می دهد. محتوای Wintellect که برای برنامه نویسان مبتدی تا پیشرفته طراحی شده است، توسط مربیانی که تیم های توسعه جهانی مایکروسافت را آموزش می دهند نوشته و تولید می شود.

دوره های آموزش های WintellectNOW شامل مباحث دات نت، SQL Server، شبکه و غیره است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود