آموزش های ویدئویی یوگا

با آموزش های Yoga International به همراه چالش های یوگا، تمرینات ورزشی خود را به سطح بعدی برسانید. 

با منابع آنلاین یوگا، مقالات و ویدئوهای Yoga International، تمرین و زندگی خود را تقویت کنید. جامعه Yoga International خانه ای جامع برای کسانی است که به دنبال تعمیق دانش یوگا خود هستند. Yoga International محتوای جذاب و الهام‌بخشی را ارائه می‌دهد که برای ایجاد تعادل زیبایی در زندگی شما طراحی شده است. بدن، ذهن و روح را با Yoga International پرورش دهید.

اجازه دهید کلاس های آنلاین برجسته یوگا، ستون ها و آموزش های Yoga International از تمرین شما پشتیبانی کند. از کلاس‌هایی با طول‌ها و سبک‌های مختلف در هر زمان، از هر مکان، برای مطابقت با برنامه خود لذت ببرید. منابع ارزشمند یوگا Yoga International هم برای فراگیران و هم برای مربیان می‌تواند به یوگی‌های همه سطوح کمک کند تا تعهد خود را به تمرین رعایت کنند. متحد کردن نفس و بدن به صورت روزانه هرگز به این اندازه در دسترس نبوده است. Yoga International علاوه بر کلاس‌های ویدیویی و کارگاه‌های دیجیتال، مقالات و نکات عمیقی را در مورد موضوعات مختلفی ارائه می‌دهد که از تفکیک ژست گرفته تا توالی‌های خلاقانه را شامل می‌شود. امروز اطلاعات معتبر، آموزش های متخصص و جامعه شاد یوگای Yoga International را کشف کنید.

با پیوستن به جامعه Yoga International می توانید روزانه الهام بگیرید. Yoga International به تأثیرات عمیق یوگا و مزایای کل زندگی اعتقاد دارد. به همین دلیل است که Yoga International اطلاعات بسیار در دسترس را برای حمایت از همه اعضا، از کسانی که تازه وارد یوگا می‌شوند تا کسانی که در حال پیشرفت تمرین خود هستند، ارائه می‌کنند. به انجمن یوگا بپیوندید که کلاس های ترمیمی و قدرتمند، نکات ارزشمند سلامتی، کارگاه های آموزشی انگیزشی و غیره را ارائه می دهد. دسترسی آنلاین یوگا شما را به معلمان برجسته و دیدگاه های منحصر به فرد متصل می کند. با Yoga International از یک سکانس آرامش بخش بهره مند شوید یا در یک چالش سرگرم کننده شرکت کنید. 

از سال 2013، Yoga International متعهد شده‌ که یوگا را برای افراد در هر سن، اندازه، توانایی و سطوح مختلف در دسترس و قابل دسترس‌تر کنند. تیم Yoga International متشکل از تهیه کنندگان، عکاسان، فیلمبرداران، معلمان، نویسندگان، ویراستاران، بازاریابان، طراحان، توسعه دهندگان و مشاوران به شکل گیری Yoga International به یک منبع یوگا آنلاین پیشرو و سرویس پخش ویدئو کمک کرده اند. Yoga International با هم یک جامعه قوی با چشم انداز ایجاد می کنند تا فضایی مثبت و دلپذیر برای مردم ایجاد کنند تا اصیل ترین خود باشند. هدف Yoga International ارائه بهترین تجربه یوگا به اعضای خود و ارائه محتوای با کیفیت بالا از معلمان متخصص است.

Yoga International به ارائه مجموعه ای متنوع از محتوای چندرسانه ای انحصاری برای یوگا، مدیتیشن و زندگی آگاهانه به اعضای خود اختصاص داده شده است. دانش‌آموزان، معلمان و مربیان مشتاق یوگا می‌توانند با کلاس‌ها، دوره‌ها و مقالات ما دانش خود را گسترش داده و تمرینات خود را عمیق‌تر کنند. 

Yoga International کلاس هایی را برای همه سطوح ارائه می دهد و بیش از 500 معلم متخصص را گرد هم می آورد که در سبک ها و تمرکزهای مختلف از جمله یوگا درمانی، آناتومی، آیورودا، مدیتیشن، وینیاسا، یین، ترمیمی و غیره تخصص دارند. با بیش از 1000 کلاس از 15 تا 120 دقیقه برای انتخاب، همیشه می توانید تمرینی را پیدا کنید که با هدف روز شما مطابقت داشته باشد.

Yoga International معتقد است که یوگا برای همه است. Yoga International وقف خدمت به همه اعضای خود هستند و تلاش می کنند تا در کاری که انجام می دهند، فراگیر بودن را ارتقا دهند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود