500 تمرین شنیداری زبان انگلیسی مفید برای مکالمه

دسته بندی ها: آموزش زبان انگلیسی ، آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی (Listening) ، آموزش زبان

قطعا پر استرس ترین بخش آزمون زبان انگلیسی می تواند لیستنینگ باشد. چرا امکان دارد شما منظور طرف مقابل را متوجه نشوید و نتوانید به درستی به مخاطب خود پاسخ دهید. به همین دلیل زبان آموزان همیشه به دنبال راهکار و استراتژی هایی برای بهبود این مهارت هستند. 

بهترین راه تقویت مهارت شنیداری زبان انگلیسی (listening) زیاد گوش کردن به این زبان است. هیچ راهی ندارید جز اینکه ساعتها به گفتگو و صحبت های انگلیسی زبانان در تلویزیون، رادیو ، فیلم ، پادکست و ... گوش دهید تا بتوانید مکالمه زبان انگلیسی خوبی داشته باشید. اما شما باید واقعا گوش دهید. یعنی گوش جان بسپارید و 100٪ تمرکز خود را به آن اختصاص دهید.

با تقویت مهارت شنیداری در زبان انگلیسی می توانید فیلم های زبان اصلی را راحت تر متوجه شوید و تقویت این مهارت با تمرین خیلی زیاد امکانپذیر است.

اما تنها با شنیدن لیستنینگ این مهارت شما تقویت نمی شود چرا که باید توجه خیلی زیادی به مطالبی که گوش می دهید داشته باشید. هر چقدر بیشتر گوش دهید، دقیق تر می توانید پاسخ دیگران را بدهید. تنها راهی که می توانید متوجه شوید که چقدر یک listening برایتان آسان هست یا خیر این است که هنگام گوش دادن به listening همه ی توجه خود را به آن بدهید. برای بهتر درک کردن و تمرین listening بهتر است که:

  • سعی کنید میزان درک خود را تا حد امکان بالا ببرید.
  • روی تلفظ کلمات و عبارات تمرکز کنید
  • روی نحوه گفتار و لهجه های مختلف تمرکز کنید
  • روی مکث و تاکید روی کلمات تمرکز کنید
  • سرعت listening هایی که گوش می دهید را به ترتیب لول های یادگیری افزایش دهید. 
  • سعی کنید تمامی فیلم ها و ویدئو ها را با زبان اصلی نگاه کنید.

به همین منظور، این دوره کمک بسزایی به شما می کند تا با افزایش مهارت شنیداری خود مکالمه خود را نیز بهبود بخشید.

در این ویدئو 500 تمرین شنیداری مفید برای مکالمه وجود دارد که می توانید برای بهبود مهارت listening زبان انگلیسی از آن استفاده نمایید.

مدت زمان این ویدئو 2 ساعت می باشد.

پیشنهاد های دیگر ما برای تقویت مهارت شنیداری شما موارد زیر می باشد:

500 English Listening Practice Learn English Useful Conversation Phrases 02:00:00
لینک های دانلود حجم فایل: 278.0MB همراه با زیرنویس انگلیسی500 English Listening Practice Learn English Useful Conversation Phrases.mp4

برای ثبت دیدگاه وارد حساب کاربری خود شوید.


ویدیوهای مرتبط