معرفی Adobe InCopy

شرکت Adobeیک برنامه پردازش کلمات به InDesignبا نام InCopy منتشر کرد که می تواند استایل های مختلف قالب بندی متن را که در InDesign از آنها استفاده می شود بخواند و آنها را اکسپورت کند.

یکپارچه سازی دقیق بین InCopy و InDesign یک جریان کاری را ایجاد می کند که به نویسندگان، ویراستاران و طراحان اجازه می دهد تا همزمان با یک سند InDesign کار کنند. InDesign و Incopy به شیوه ای مشارکتی برای ارائه راه حل برای نویسندگان، سردبیران و طراحان کار می کنند تا کار بر روی بخش های مختلف یک سند در همان زمان انجام شود که به افزایش بهره وری و کاهش زمان کلی کمک می کند.

با InCopy می توانید اسناد مستقل ایجاد کنید یا می توانید با اسناد مرتبط با  InDesign کار کنید. هنگامی که شما با اسناد مرتبط کار می کنید، می توانید بیش از یک داستان InCopy را در یک فایل InDesign، بسته به سیستم گردش کار خود داشته باشید.

کاربران InCopy می توانند محتوای خود را در قالب طرح بندی بدون نصب InDesign مشاهده کنند. با استفاده از InCopy، نویسندگان و ویراستاران می توانند کنترل کاملی از متن را داشته باشند که شامل استفاده از سبک های قالب بندی (معمولا از InDesign وارد می شوند)، کپی کردن، تنظیم خطوط و شکست صفحات، تعویض فونت، دستور العمل و غیره می شود.

کاربران InCopy می توانند گرافیک هایی را به منظور افزایش داستان های خود وارد کنند و تحولات محدودی بر روی آن گرافیک ها، مانند cropping و scaling ایجاد کنند. پس از اینکه محتوا در InCopy ذخیره می شود، سند را می توان در InDesign به روز کرد. علاوه بر این، کاربران InDesign می توانند به روز رسانی های طراحی با کاربران InCopy را به اشتراک بگذارند و اطمینان حاصل کنند که آنها با آخرین پوسته ها کار می کنند.

سیستم گردش کار، ایجاد فایل، هماهنگ سازی (با سرور اصلی) و Viewing را کنترل می کند.  InCopy و InDesign با چندین سیستم گردش کار مختلف، از جمله سیستم داخلی ساخته شده توسط InCopy® LiveEdit Workflow plugins برای گروه های کوچک کار می کنند.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود