معرفی Adobe Muse CC

Adobe Muse CC یک ابزار برای طراحی وب سایت ها بدون نوشتن کد است. در واقع، بر خلاف سایر ابزارها، حتی به شما اجازه کد نویسی نمی دهد. این ابزار توسط شرکت ادوبیدر سال 2012 منتشر شد.

Muse CC با Cloud Creative همراه می شود، بنابراین برای استفاده از آن باید اشتراکی در آن سرویس داشته باشید. در نتیجه، آن را با تمام برنامه های CC و خدمات دیگر، از جمله Typekit و Adobe Edge Fonts می توان ادغام کرد. هنگامی که شما عضو Creative Cloud هستید، 20 گیگابایت فضای ذخیره سازی Cloud را دریافت می کنید، در صورتی که از رایانه خود دور هستید، به شما امکان دسترسی به فایل های وب سایت خود را می دهد. شما می توانید مدل های طراحی و نمایش زنده سایت را با مشتریان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. شما حتی می توانید به صاحبان وب سایت ها این اجازه را دهید تا از طریق یک مرورگر (با توانایی حفظ کنترل و پذیرش یا رد این تغییرات) محتوای سایت های زنده را تغییر دهند.

در داخل نرم افزار مبتنی بر قالب، شما می توانید با کشیدن و رها کردن custom navigation، slide show ها، فرم های تماس، اثرات scrolling و غیره را به وب سایت های خود اضافه کنید. تمام ویدجت های تعاملی قابلیت لمس دارند، بنابراین نیازی به انجام هر کاری اضافی نیست تا آنها را بر روی دستگاه های صفحه لمسی برافراشته شوند.

همچنین توجه داشته باشید که Muse با Photoshopنیز ادغام می شود که همیشه برای فرایند طراحی امری مهم است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود