آموزش فتوشاپ (Photoshop)

دسته بندی: آموزش های ادوبی (Adobe)

آموزش فتوشاپ

آنچه در این صفحه می خوانید:

معرفی فتوشاپ (Photoshop)

فتوشاپ یا کارگاه عکس، نوعی پردازشگر گرافیکی می باشد که توسط شرکت ادوبی (Adobe) تولید شده است. فتوشاپ یک نرم افزار ادیت عکس است که به راحتی می توان در لایه های مختلف تغییرات مورد نظر را بروی عکس اعمال کرد. مانند تغییر دادن نور عکس، کم و زیاد کردن کنتراست، حذف یا اضافه کردن قسمتی از عکس و غیره. همچنین به راحتی میتوان چند عکس را با یکدیگر ترکیب و نیز میتوان یک عکس را از صفر تا صد در این نرم افزار ایجاد کرد.

این نرم افزار بر روی سیستم عامل ویندوز و مک اجرا می شود. فتوشاپ یک نرم افزار پیکسلی است و محاسبات آن بر اساس پیکسل (یا نقاط رنگی) است. به طور کلی برای تولید و ذخیره سازی فایل های تصویری کامپیوتری از دو روش پیکسلی و برداری استفاده می شود. از جمله نرم افزارهایی که برای تولید فایل های تصویری برداری استفاده می شود می توان به نرم افزارهایی مثل ایلوستریتور (Adobe Illustrator) و کورل دراو (CorelDRAW) اشاره کرد. از جمله کاربردهای این نرم افزار می توان در زمینه طراحی گرافیک، چاپخانه ها، عکاسی ها، بازی سازی، طراحی وب و غیره نیز اشاره کرد.

در کنار فتوشاپ، Adobe همچنین توسعه و انتشار Photoshop Elements، فتوشاپ لایت روم، فتوشاپ اکسپرس، فتوشاپ فیکس، فتوشاپ اسکچ، و فتوشاپ میکس را در برنامه خود قرار داده است. از نوامبر سال 2019، Adobe همچنین نسخه کاملی از Photoshop را برای iPad منتشر کرده است. در مجموع، آنها با عنوان "خانواده Adobe Photoshop" شناخته می شوند.

تاریخچه فتوشاپ (Photoshop)

فتوشاپ در سال 1987 توسط دو برادر به نام توماس و جان نول، که مجوز توزیع را به Adobe Systems Incorporated در سال 1988 فروختند، ساخته شد. توماس نول، شروع به نوشتن برنامه ای در Macintosh Plus خود برای نمایش تصاویر خاکستری در یک صفحه نمایش تک رنگ کرد. این برنامه (در آن زمان به نام Display) توجه برادرش جان، کارمند Industrial Light & Magic را به خود جلب کرد، و توصیه کرد که توماس آن را به یک برنامه ویرایش تصویر کامل تبدیل کند.

توماس در سال 1988 یک استراحت شش ماهه از تحصیل گرفت تا با برادرش در این برنامه همکاری کند. توماس به برنامه ImagePro تغییر نام داد، اما این نام قبلاً رزور شده بود. بعداً در همان سال، توماس به برنامه خود فتوشاپ تغییر نام داد و با توزیع کننده اسکنر بارنیسکان قرارداد همکاری کوتاه مدت را برای توزیع نسخه های این برنامه انجام داد. "در حدود 200 نسخه از Photoshop به این روش ارسال شد".

لایه ها در فتوشاپ چیست؟

یکی از مهمترین مفاهیم در نرم افزارهای گرافیکی، استفاده و دستکاری لایه ها است. یک لایه را می توان به عنوان یک "برش" فردی از عکس، تصور کرد. مهمترین مزیت استفاده از لایه ها این است که شما می توانید بدون تداخل در بقیه لایه ها، به راحتی قطعات هنری خود را مدیریت و ویرایش کنید.

تصور کنید اگر قرار بود تصویری را روی پنجره بکشید، لایه ای خواهید داشت که بدون آنکه روی تصویر پس زمینه تأثیر بگذارد، قابل ویرایش باشد. توجه به این نکته ضروری است که لایه ها با برخی از فرمت های تصویر سازگار نیستند و باید تبدیل شوند. همچنین لایه ها اندازه فایل را افزایش می دهند و مدیریت صحیحی برای حفظ سلامت و کارآمد بودن فایل های شما باید انجام شود.

مفهوم UI/UX در فتوشاپ

در تجارت، یو ایکس (UX) احساسات و نگرش های شخص در مورد استفاده از یک محصول، سیستم یا سرویس خاص است. این تجربه شامل جنبه های عملی، تجربی، عاطفی، معنی دار و با ارزش تعامل انسان و کامپیوتر و درباره مالکیت محصول است. علاوه بر این، درک فرد از جنبه های سیستم مانند ابزار، سهولت استفاده و کارآیی را در بر می گیرد. تجربه کاربر ممکن است ماهیت ذهنی داشته باشد تا حدی که مربوط به ادراک و تفکر فرد با توجه به یک سیستم باشد. تجربه کاربر به صورت پویا تغییر می کند، به دلیل تغییر شرایط استفاده و تغییر در سیستم های فردی و همچنین در زمینه استفاده گسترده ای که در آن کار می کنند، به طور پویا تغییر می کند. در پایان، تجربه کاربر در مورد چگونگی تعامل کاربر با یک محصول است.

UI و UX همیشه با هم همپوشانی دارند. به زبان ساده، طراحی UX به طراحی تجربه کاربر اشاره دارد و طراحی UI به طراحی رابط کاربری اشاره دارد. آنها در طراحی محصول رابطه تنگاتنگی دارند اما نقش های مختلفی را ارائه می دهند. از نظر کارایی، UX این است که چیز ها چگونه به نظر می رسند و UI نحوه انجام کار است. UX یک فرایند است، در حالی که UI قابلیت تحویل آن فرایند است.

به کمک نرم افزار فتوشاپ و ابزار های گسترده آن می توانید به راحتی ایده های خود را پیاده سازی نمایید.

کاربرد فتوشاپ (Photoshop)

Adobe Photoshop ابزاری مهم برای طراحان، طراحی وب، گرافیست ها، عکاسان و متخصصان خلاق است. به طور گسترده ای برای ویرایش تصویر، روتوش، ایجاد ترکیبات تصویری، ماکت های وب سایت و افزودن تأثیرات استفاده می شود. تصاویر دیجیتال یا اسکن شده را می توان برای استفاده بصورت آنلاین یا چاپی ویرایش کرد. طرح بندی وب سایت را می توان در فتوشاپ ایجاد کرد. طرح های آنها قبل از اینکه توسعه دهندگان به مرحله کدگذاری بروند، نهایی می شوند. گرافیک مستقل را می توان برای استفاده در برنامه های دیگر ایجاد و صادر کرد.

مزایای فتوشاپ (Photoshop)

آموزش کامل فتوشاپ

  • ابزارهای برش در اختیار شخص است.

Adobe Photoshop طیف وسیعی از ابزارها را ارائه می دهد که به ایجاد طرح های گرافیکی عالی برای پلتفرم وب و همچنین دستگاه ها کمک می کند. گرافیک رسپانسیو را می توان از طریق یک رابط داخلی ایجاد کرد. علاوه بر این، ابزار های گسترده ای در دسترس است و به طور مداوم به کارنامه آن اضافه می شود که توانایی خلاقیت هنرمندان را تقویت می کند و به آنها کمک می کند تا تخیل خود را بهینه رسم کنند.

  • فتوشاپ ویژگی های ویرایش بی نظیری را ارائه می دهد.

سن ایجاد فتوشاپ بالا است و دیگر قابلیت ویرایش آن فقط به تصاویر محدود نیست. علاوه بر پردازش عکس، می توانید به راحتی بر روی محتوای ویدیویی کار کنید و پیچیدگی های ویرایش را با flair انجام دهید. فتوشاپ ویژگی های بهترین ابزارهای ویرایش ویدیو را با نسخه های جدید خود ارائه می دهد. همچنین می توانید با برنامه رایگان تلفن همراه کار کنید.

  • ویرایش های زمان بر اضافی حذف می شوند.

با استفاده از فتوشاپ می توانید چندین تصویر کوچکتر در یک تصویر ایجاد کنید که اگرچه ممکن است نیاز به تلاش زیادی نباشد اما ابزارهای مشابه با ویرایشگرهای دیگر به راحتی این کار را انجام نمی دهند. شما می توانید رنگ پوست را تغییر داده، یک تصویر معمولی را با وضوح بالا ارائه دهید، روشنایی را مرتب کنید، لکه را برداشته یا نوع دیگری از روتوش را با سهولت نسبی در فتوشاپ بکشید.

  • سهولت در ویرایش فرمت های مختلف تصویر

یکی دیگر از مزیت های فتوشاپ است، بدون نیاز به پلاگین گران قیمت، امکان ویرایش کلیه فرمت های فایل موجود و محبوب را فراهم می کند. قبل از وارد کردن تصویر در فتوشاپ برای ویرایش نهایی، لازم نیست از دیگر نرم افزارهای ویرایش استفاده کنید.

  • ارائه تصاویر با کیفیت تجاری

فتوشاپ در کسب و کار برای اهداف مختلف برندسازی و بازاریابی استفاده می شود. تصاویری که از طریق دوربین ضبط می کنید برای بهبود کیفیت نیاز به ویرایش دارد. برای اطمینان از افزایش جذابیت تصاویر، سایه ها یا رنگ ها باید بطور ظریف تنظیم شوند. نیازی به پرداخت هزینه های اضافی ندارید، زیرا فتوشاپ به شما امکان می دهد تا به صورت دلخواه همه این موارد را تغییر دهید.

  • گرافیک ها می توانند با دقت طراحی شوند.

Photoshop به شما امکان می دهد برای اهداف مختلف مانند طرح هایی برای جلد کتاب، بروشور، مطالب تبلیغاتی و مصالح ساختمانی، گرافیکی قانع کننده ایجاد کنید. با کمی تلاش می توان به راحتی از ابزارهایی استفاده کرد که برای بیرون کشیدن هنر ذاتی طراحی شده است.

ویژگی های فتوشاپ (Photoshop)

با ویژگی های جدید قلم مو، Adobe Photoshop CC این امکان را می دهد تا خطوط شفافی ایجاد شود. علاوه بر این، دارای سه حالت صاف کننده Stroke هوشمند است. یکی از این حالت ها حالت Stroke Catch Up نام دارد. در این حالت صاف کردن Stroke، هنگامی که کاربران طراحی و مکث می کنند، نرم افزار Stroke را به موقعیت فعلی مکان نما می رساند. حالت دیگر حالت Catch-Up On Stroke End است که در آن یک خط مستقیم از آخرین موقعیت رنگ به جایی کشیده می شود که کاربران کنترل موس یا قلم را آزاد کردند. در آخر اینکه، Adobe Photoshop CC به کاربران امکان می دهد تا با کمک حالت Pulled String، مسیرهای Stroke خود را به راحتی تغییر دهند.

Adobe Photoshop CC همچنین راه هایی را در اختیار کاربران قرار می دهد تا از مناطق خاص در عکس های خود محافظت کنند، زیرا در آنها تنظیماتی مانند تغییر دما، رنگ، نوردهی، کنتراست و سایه ها انجام می شود. از طریق کنترل رنگ های پوشاننده و دامنه آن می توانند مقادیر خاصی از رنگ پیکسل را در بین عکس های خود انتخاب کنند. در نتیجه، هنگامی که آنها تنظیمات محلی را انجام می دهند، تغییرات فقط در آن مناطق سبک یا تاریک اعمال می شوند، یا قسمت های رنگی خاصی روی تصاویر آنها اعمال می شود و بر مناطق مجاور تأثیر نمی گذارد.

Adobe Photoshop CC به کاربران این امکان را می دهد تا از صفحه شروع برنامه به عکس های Lightroom خود دسترسی پیدا کنند. Adobe Lightroom یک پردازنده عکس و سازمان دهنده تصویر است. بنابراین، کاربران قادر خواهند بود عکس های Lightroom خود را که در ابر ذخیره و همگام سازی شده اند را ویرایش کنند. وقتی ویرایش تصاویر Lightroom خود را در Photoshop انجام دادند، برنامه فایل را به Adobe Lightroom ارسال می کند و به طور خودکار آن را به کتابخانه Lightroom اضافه می کند.

Adobe Photoshop همچنین به آنها امکان می دهد تا به سرعت پروژه ها و خلاقیت های خود را مستقیماً از طریق برنامه با چندین سرویس و کانال های رسانه های اجتماعی مانند Facebook، Twitter OneNote، Skype و Feedback Hub به اشتراک بگذارید.

پلاگین های فتوشاپ (Photoshop)

قابلیت های Photoshop را می توان با برنامه های الحاقی به نام پلاگین های Photoshop (یا افزونه ها) گسترش داد. ادوبی برخی افزونه ها مانند Adobe Camera Raw ایجاد می کند، اما شرکت های شخص ثالث طبق مشخصات Adobe اکثر افزونه ها را توسعه می دهند. برخی از آنها رایگان و برخی دیگر نرم افزارهای تجاری هستند.

انواع مختلف پلاگین مانند فیلتر، اکسپورت، انتخاب، تصحیح رنگ و اتوماسیون وجود دارد. محبوب ترین افزونه ها افزونه های فیلتر هستند (همچنین به عنوان پلاگین های 8bf نیز شناخته می شوند)، که در زیر منوی Filter در Photoshop موجود است. افزونه های فیلتر می توانند تصویر فعلی را تغییر دهند یا محتوا ایجاد کنند. در زیر انواع پلاگین های محبوب و برخی از شرکت های مشهور مرتبط با آنها وجود دارد:

  • پلاگین های اصلاح رنگ (نرم افزار بیگانه پوست، نرم افزار Nik، نرم افزار OnOne، نرم افزار آزمایشگاه های Topaz، سایت افزونه و غیره)
  • افزونه های جلوه های ویژه (نرم افزار پوست بیگانه، نرم افزار خودکار FX، برادران AV، نرم افزار Flaming Pear، و غیره)
  • افزونه های جلوه های سه بعدی (نرم افزار Andromeda، Strata و غیره)

Adobe Camera Raw (همچنین با نام ACR و Camera Raw شناخته می شود) یک افزونه ویژه است که توسط Adobe به صورت رایگان تهیه می شود و در درجه اول برای خواندن و پردازش فایل های خام تصویر استفاده می شود تا تصاویر حاصل از آن توسط Photoshop پردازش شوند. همچنین می تواند از داخل Adobe Bridge استفاده شود.

مقایسه فتوشاپ (Photoshop) با ایلوستریتور (Adobe Illustrator)

مقایسه فتوشاپ و ایلوستریتور

ایلوستریتور (Adobe illustrator) چیست؟

ایلوستریتور یک نرم افزار ویرایشگر گرافیک برداری است که توسط شرکت ادوبی طراحی شده است. اساس کار این نرم افزار بر پایه محاسبات ریاضیات است و برای ایجاد و ویرایش اشکال و تصاویر برداری (vector) کاربرد دارد. این نرم افزار بر روی سیستم عامل ویندوز و مک اجرا می شود. محیط این نرم افزار شباهت بسیاری به نرم افزار فتوشاپ دارد و به راحتی می توان فایل های هر یک را در دیگری استفاده کرد و همچنین برای افرادی که با فتوشاپ و محیط آن آشنایی دارند نیز کار با نرم افزار ایلوستریتور راحت تر بوده و به سرعت با محیط این نرم افزار آشنا خواهند شد. ابتدا Adobe illustrator از سال 1985 آغاز شد. Adobe illustrator به عنوان بهترین برنامه ویرایش گرافیک برداری در سال 2018 توسط مجله PC مورد بررسی قرار گرفت.

از این نرم افزار برای ایجاد و ویرایش اشکال و تصاویر وکتور، طراحی لوگو، طراحی انواع فونت، طراحی تصاویر اینفوگرافیک، طراحی هایی با فرمت های svg که مورد استفاده در طراحی وب است، کشیدن تصاویر و افکت های گرافیکی با قلم‌موها (Brush) و ابزار کنترل رنگ و همچنین برای ساخت تصاویر متحرک استفاده می شود. یکی از رقیب های اصلی و قدیمی ایلوستریتور نرم افزار کورل دراو (CorelDRAW) است. معمولا بیشتر طراحانی که در زمینه تبلیغات فعالیت می کنند از ایلوستریتور به دلیل سازگاری بین نرم افزارهای شرکت ادوبی (Adobe) استفاده می کنند و افرادی که در زمینه کار لیزر و یا ساخت تابلو و ساخت برند فعالیت می کنند از نرم افزار کورل دراو استفاده می کنند.

مقایسه:

ایلوستریتور یک نرم افزار برداری است که بر پایه محاسبات ریاضی است. ولی فتوشاپ یک نرم افزار پیکسلی است که بر پایه شبکه یا نقاط رنگی می باشد. امکانات موجود در ایلوستریتور بسیار پیچیده تر از فتوشاپ است. در ایلوستریتور از محاسبات ریاضی استفاده می شود ولی در فتوشاپ چنین جزئیاتی اعمال نشده است و به همین دلیل استفاده از فتوشاپ به مراتب راحت تر از ایلوستریتور می باشد. فتوشاپ نیز بیشتر برای ویرایش تصاویر و ایلوستریتور بیشتر برای طراحی لوگو و هنر دیجیتال کاربرد دارد.

تفاوت دیگر این دو نرم افزار در نحوه ارائه تصاویر است، در فتوشاپ نیز میتوان تصاویری ایجاد کرد که به واقعیت نزدیکتر بوده ولی در ایلوستریتور به دلیل برداری بودن و تمایل بیشتر به تخت و فلت بودن، تصاویر بیشتر به سمت کارتونی بودن پیش می روند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟
packt-advanced-photoshop-tips-tricks-and-techniques

نکات، ترفندها و تکنیک های پیشرفته فتوشاپ


این دوره تکنیک های پیشرفته ای برای حرفه ای تر نشان دادن عکس های خود بیاموزید. با استفاده از توابع پیشرفته Photoshop CC 2019، می توانید هر گرافیکی را ب...

1400/03/15 632 بازدید
packt-hands-on-photoshop-for-web-designers

آموزش فتوشاپ برای طراحان وب


فتوشاپ با ابزار عالی از پروژه های طراحی وب پشتیبانی می کند. به عنوان یک طراح وب، شما باید با ویژگی های مدرن و کاربردی کار کنید تا وب سایت های شما تازه...

1400/02/22 846 بازدید
linkedin-creating-presets-luts-and-profiles-for-video-pros

ایجاد پیش تنظیمات، LUTs و پروفایل ها برای ویرایشگران حرفه ای ویدئو


بیاموزید که چگونه از پیش تنظیمات سفارشی، LUTs و پروفایل ها در Premiere Pro ،Final Cut Pro ،DaVinci Resolve و سایر اپلیکیشن های محبوب ویرایش ویدیو استف...

1399/08/28 1295 بازدید زیرنویس دارد
skillshare-screen-printing-grain-effect-in-photoshop

آموزش افکت Screen Printing Grain در فتوشاپ


در این دوره یاد خواهید گرفت تا افکت Screen Printing Grain در فتوشاپ را ایجاد کنید و آن را به دیگر عکس ها اعمال کنید و به کمک آن عکس ها را رنگ آمیزی کن...

1399/08/19 1035 بازدید
udemy-design-mobile-apps-ui-ux-and-prototyping-in-adobe-xd-and-ps

طراحی UI و UX اپلیکیشن های موبایل و نمونه سازی اولیه در Adobe XD و PS


راهنمای کامل طراحی اپلیکیشن ها در فتوشاپ و Adobe XD! بدون نیاز به برنامه نویسی، نمونه های اولیه تعاملی ایجاد کنید! برنامه های زیبایی را در فتوشاپ و Ad...

1399/07/29 4474 بازدید زیرنویس دارد
pluralsight-photoshop-cc-automating-tasks

آموزش خودکارسازی تسک های Photoshop CC


شما در این دوره می آموزید که چگونه آبجکت های اسمارت و سایر مفاهیم آشنا را در گردش کار اتوماسیون خود بگنجانید، از دستورات داخلی اتوماسیون فتوشاپ استفاد...

1399/07/10 1506 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-motion-control-3d-bringing-photos-to-life-in-three-dimensions-with-after-effects-and-photoshop-cc

آموزش Motion Control 3D: زندگی بخشیدن به عکس ها در سه بعد با افترافکت و Photoshop CC


در این دوره، مدرس Rich Harrington نشان می دهد چطور تصاویر خود را با استفاده از افترافکت و فتوشاپ به دنیای 3D منتقل کنید. او همچنین نحوه انتخاب تصاویر ...

1399/06/03 2346 بازدید زیرنویس دارد
skillshare-adobe-photoshop-cc-for-beginners-learn-the-main-features-of-photoshop-cc

آموزش Adobe Photoshop CC برای مبتدیان: یادگیری ویژگی‌های اصلی Photoshop CC


این دوره Adobe Photoshop CC شما را از ابتدای باز کردن فتوشاپ و یادگیری پنجره‌های مختلف تا وارد کردن و کار با تصاویر مختلف، تمیز کردن لکه در عکس‌ها، ا...

1399/05/20 2973 بازدید
linkedin-graphic-design-careers-first-steps

مشاغل طراحی گرافیک: اولین گام ها


در این دوره، مهم ترین مهارت ها، ابزار و تکنیک های طراحی گرافیک و اهمیت طرح ریزی و اسکچینگ و منابعی که میتواند به ایجاد تلنگر در خلاقیت درونی شما کمک ک...

1399/05/18 2437 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-dimension-essential-training-workflows-with-photoshop-and-illustrator

آموزش اساسی ابعاد: گردش کارها با Photoshop و Illustrator


در این دوره، مدرس Theresa Jackson از مبانی کارهایی که Dimension می تواند انجام دهد فراتر رفته و نکات عملی طراحی شده برای کمک به هنرمندان 2بعدی در یک گ...

1399/05/14 1539 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-cert-prep-adobe-certified-associate-photoshop

آمادگی آزمون گواهینامه Adobe Certified Associate Photoshop


در این دوره مزایای ACA، نحوه سازماندهی تلاشهای مطالعاتی و نحوه تشخیص زمان آمادگی برای آزمون، از مفاهیم مهم مربوط به صنعت طراحی گرفته تا انتشار رسانه ه...

1399/03/16 1577 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-photoshop-cc-and-design-systems-designing-a-chat-client

آموزش Photoshop CC و سیستم های طراحی: طراحی یک Chat Client


در این دوره، مدرس نشان می دهد که چگونه می توان طرحی را برای یک کلاینت چت در یک تیم یا محیط نمایندگی با استفاده از Photoshop CC برای طراحی بصری و InVis...

1399/03/07 1255 بازدید
linkedin-shooting-and-processing-panoramas

عکسبرداری و پردازش پانوراماها


هنگامی که یک عکس حق مطلب را به خوبی ادا نمی کند، چندین عکس بگیرید و سپس آنها را در یک پانوراما با هم ترکیب کنید. در این دوره، Rich Harrington جزئیات ه...

1399/02/30 1396 بازدید
linkedin-photoshop-selections-tips-tricks-and-techniques

آموزش سلکشن های فتوشاپ - نکات، ترفندها و تکنیک ها


این دوره به شما آموزش می دهد تا نحوه ایجاد تنظیمات بهتر تصویر با ابزارهای سلکشن در Adobe Photoshop CC را یاد بگیرید. این دوره به بررسی عمیق انتخاب فرم...

1399/02/20 2798 بازدید زیرنویس دارد
skillshare-wireframing-in-sketch

آموزش ایجاد wireframe در Sketch


در این دوره با نرم افزار Sketch App و ساخت یک wireframe آشنا می شوید. همچنین شما با رابط کاربری SketchApp آشنا می شوید. همچنین به اکوسیستم پلاگین ها ن...

1399/02/02 1235 بازدید
linkedin-photoshop-for-fashion-design-2-rendering-techniques

آموزش فتوشاپ برای طراحی مد - بخش 2 - تکنیک های رندرینگ


طراحی مد با فتوشاپ - تکنیک های اختصاصی تری از فتوشاپ را به اشتراک می گذارد که می تواند به شما در رسیدن سریع به ایده های خود کمک کند. بررسی کنید که تکس...

1399/01/05 1870 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-photoshop-for-fashion-design-1-the-basics

آموزش فتوشاپ برای طراحی مد - بخش 1 - مبانی


طراحی مد و فشن و لباس در فتوشاپ - نحوه کار با اسکچ های مداد در فتوشاپ را نشان می دهد و توضیح می دهد که چگونه می توانید کارهای هنری خود را اسکن کنید، s...

1399/01/05 2519 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-photoshop-cc-2019-one-on-one-mastery

دوره Photoshop CC 2019 One-on-One: تسلط


در این دوره که آخرین قسمت از سه دوره ی جامع One-on-One می باشد، Deke روش کار با فتوشاپ در بالاترین سطح را نشان می دهد. با بارگذاری چندین شورت کات جدید...

1398/12/13 8499 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-photoshop-2020-essential-training-design

آموزش اصولی فتوشاپ 2020: طراحی


این دوره به طور ویژه برای کمک به طراحان برای تسلط یافتن به رایج ترین ابزار و تکنیک ها و برداشتن موانع فنی برای شروع هر چه زودتر به کار ساخته شده است....

1398/12/09 4148 بازدید زیرنویس دارد
linkedin-photoshop-for-designers-working-with-illustrator

آموزش فتوشاپ برای طراح ها: کار با ایلوستریتور


یاد می گیرید چگونه از منابع مبتنی بر پیکسل شامل عکس ها artwork های مبتنی بر وکتور بسازید و در طراحی هایتان از ابزار Symbols ایلوستریتور و ابزار Shapes...

1398/12/08 3429 بازدید زیرنویس دارد