Cloud Academy برای تیم های فناوری در هر اندازه طراحی شده است و بهترین پلتفرم یادگیری عملی را برای کلود، DevOps، توسعه نرم افزار و غیره ارائه می دهد. این پلتفرم به مشتریان این امکان را می دهد تا هر آنچه را که در مسیرها، نقش ها و مهارت های خود نیاز دارند شخصی سازی کنند. این پلتفرم به شما امکان می دهد کتابخانه خود را سفارشی کنید - دوره های آموزشی، مسیرهای یادگیری، امتحانات، و هر چیزی که به مهارت ها و نقش های شغلی شما مربوط می شود را ایجاد کنید. 

برنامه شخصی Cloud Academy با یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه ارائه می شود و به شما امکان دسترسی نامحدود به محتوایی مانند زیر را می دهد:

  • فیلم ها و دوره های آموزشی
  • آزمون های تعاملی
  • آماده سازی گواهینامه وب سرویس آمازون (AWS).
  • آماده سازی گواهینامه Microsoft Azure
  • آماده سازی گواهینامه Google Cloud Platform
  • سایر مطالب پیرامون موضوعات اکوسیستم ابری از جمله DevOps ،Blockchain ،Kubernetes و موارد دیگر
  • در طول دوره آزمایشی رایگان، شما به بیشتر کتابخانه محتوای آنها به جز امتحانات دسترسی خواهید داشت.

به دلیل نگرانی های امنیتی، شما به محبوب ترین آزمایشگاه های مبتدی دستی دسترسی خواهید داشت.

به طور معمول، زمانی که اشتراک شما فعال است و یک مسیر یادگیری را در Cloud Academy کامل می کنید، می توانید گواهینامه پایان کار را دانلود کنید. با این حال، نمی‌توانید این گواهینامه ها را در طول دوره آزمایشی خود دانلود کنید. حساب شما به یاد می‌آورد که کدام مسیرهای یادگیری را طی کرده‌اید تا بتوانید پس از ثبت‌نام برای اشتراک پولی، گواهینامه ها را دانلود کنید.

محتوای Cloud Academy بر روی دستیابی به درک عمیق از پلتفرم های مختلف ابری متمرکز شده است. محتوای تازه نیز به طور مرتب اضافه می شود. لابراتورهای عملی، آزمون‌ها و امتحانات به اعتبار بخشیدن به آنچه آموخته‌اید کمک می‌کنند. یک دوره آزمایشی رایگان 7 روزه با دسترسی نامحدود به کتابخانه کامل آزمایشگاه‌های عملی، مسیرهای یادگیری، دوره‌ها و آزمون‌ها در Cloud Academy وجود دارد.

Cloud Academy، پلتفرم توسعه مهارت‌های دیجیتال سازمانی پیشرو است که نوآوری را از طریق مسیرهای یادگیری هدایت‌شده، لابراتورهای عملی، و ارزیابی مهارت سرعت می‌بخشد. شرکت‌ها به Cloud Academy برای ارائه آموزش‌های ویژه نقش در ابرهای پیشرو (AWS ،Azure ،Google Cloud Platform)، روش‌های ضروری مورد نیاز برای کار روی و بین ابرها (DevOps، امنیت)، و قابلیت‌هایی که توسط ابر باز می‌شوند (کلان داده، یادگیری ماشین، اینترنت اشیا).

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود