آموزش های دن لاک

دن لاک بیش از 1.7 میلیارد بار در شبکه های اجتماعی به دلیل تخصص خود در زمینه دستیابی به اعتماد مالی دیده شده است و نویسنده بیش از دوازده کتاب پرفروش بین المللی است.

دان یکی از برجسته ترین متخصصان بازاریابی، فروش و تجارت در جهان است. او در 27 سالگی میلیونر خودساخته بود و اکنون یک کارآفرین 8 رقمی (در حال رشد به 9 رقم) است. او بنیانگذار Closers.com و Copywriters.com می باشد.

دن همچنین در FOX Business News ، MSNBC ، CBC ، FORBES ، Inc ، Entrepreneur و Business Insider حضور فعال داشته است.

علاوه بر حضورش در رسانه های اجتماعی، دن لاک بنیانگذار سازمان دن لاک است که بیش از دوازده شرکت را شامل می شود.  دن لاک یک سرمایه گذار ریسک پذیر است که در حال حاضر خرید در بازارهایی مانند آموزش، رسانه های جدید و نرم افزار را ارزیابی می کند.

برخی از شرکت های او عبارتند از Closers.com ،Copywriters.com ،High Ticket Closers ،Copywriters با درآمد بالا و ده ها برند دیگر نیز مشمول این شرکت می شوند.

همچنین دن لاک به عنوان رئیس DRAGON 100، منحصر به فردترین هیئت مشاوره جهان، به دنبال تأمین سرمایه برای بنیانگذاران اقلیت و کارآفرینان تازه کار است.

Dan Lok به همان اندازه که در اتاق جلسه مذاکره می کند در دوجو نیز آموزش می دهد و بدین ترتیب نام اژدهای آسیایی را به وی داده اند.

دن لاک را به عنوان پادشاه معامله‌گری می‌شناسند. او می‌تواند درآمد افراد و مؤسسه‌ها را به میزان قابل توجهی افزایش بدهد. آقای دن همانطور که در شبکه‌های خبری معروف دنیا مانند MSNBC, CBC, Forbes هم مطرح بود راز محبوبیت در شبکه‌های اجتماعی را نیز پیدا کرد. او با ده‌ها هزار متخصص فروش و صاحبان بیزینس‌ در سراسر دنیا ملاقات کرده و آن‌ها را به معامله‌گرهای برتر دنیا رسانده است. همچنین دن لاک یکی از اندک مربیانی است که کارنامه‌ای از سرمایه‌گذار‌ی‌های بسیار موفق دارد. متود اختصاصی او به اسم High-Ticket Closing بیش از 34.2 میلیارد دلار به صورت گزارش ثبت شده برای مؤسسات و کمپانی‌ها، تولید کرده است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود