آموزش های لیندا

در این بخش می خوانید:

معرفی شرکت لیندا

لیندا یک کمپانی آمریکایی است که از سال 1995 در زمینه آموزش های ویدئویی در زمینه نرم افزار، برنامه نویسی، طراحی وب، تجارت الکترونیک و غیره فعالیت می کند.

این کمپانی بیش از 500 کارمند دارد.

کمپانی لیندا در سال 2015 توسط LinkedIn به مبلغ 1.5 میلیارد دلار خریداری شد.

بنیانگذار شرکت لیندا

Lynda Weinman بنیانگذار و مدیر اجرایی lynda.com است.

لیندا و همسرش که بنیانگذار بروس هیوین هستند، lynda.com را از مفهوم اصلی خود به عنوان یک سایت منبع وب رایگان برای دانش آموزان خود، سایت کتاب های خود در زمینه طراحی وب، مرکز ثبت نام کلاس های فیزیکی و کنفرانس ها ایجاد کرد.

lynda.com جایزه بهترین شرکت آموزش آنلاین را نیز برده است.

قبل از راه اندازی lynda.com، او عضو هیئت علمی کالج طراحی مرکز هنر در پاسادنا، کالیفرنیا بود و به عنوان انیمیشن ساز و کارگردان موشن گرافیک در صنعت فیلم های جلوه های ویژه کار می کرد. او همچنین در UCLA Extension، موسسه فیلم آمریکا و برنامه مطالعات چند رسانه ای دانشگاه ایالت سان فرانسیسکو تدریس می کرد.

دوره های لیندا

انتقال از لیندا به لینکدین

انتقال از Lynda.com به LinkedIn Learning به طور کامل انجام شده است و Lynda.com کاملا خاموش شده است. تمامی لینک های آن به سایت لینکدین ریدایرکت می گردد. افرادی که پیش از این در لیندا اشتراک داشتند، اشتراک برای کسانی که به LinkedIn Learning نقل مکان نکرده اند لغو شده است و دیگر قابل دسترسی نیست. اما اگر در LinkedIn Learning بروند می توانند به حساب خود دسترسی داشته باشند.

LinkedIn Learning چه تفاوتی با Lynda.com دارد؟

LinkedIn Learning همه دوره های باکیفیت Lynda.com را با بینش داده های LinkedIn ترکیب می کند تا توصیه های دوره شخصی را بر اساس شغل، مهارت ها و آنچه متخصصان مانند شما در حال یادگیری هستند به شما ارائه دهد. همچنین می توانید از ویژگی های جدید مانند پرسش و پاسخ و گروه های آموزشی برای تعامل با متخصصان موضوعی و همکاران یادگیرنده استفاده کنید. با استفاده از LinkedIn Learning، به ویژگی های حرفه ای LinkedIn Premium Career، مانند InMail، دسترسی به افرادی که نمایه شما را مشاهده کرده اند ، و بینش های رقابتی در مورد سایر متقاضیان شغل دسترسی خواهید داشت.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود