آموزش اسکرام (Scrum)

دسته بندی: آموزش کسب و کار

معرفی Scrum

Scrum یک زیر مجموعه از Agileاست.

فرایند Scrum از دیگر فرآیندهای Agile توسط مفاهیم و شیوه های خاص متمایز می شود که به سه دسته از نقش ها، مصنوعات و جعبه های زمان تقسیم می شوند.

Scrum اغلب برای مدیریت نرم افزارهای پیچیده و توسعه محصول، با استفاده از روش های تکراری و تکاملی مورد استفاده قرار می گیرد.

Scrum به طور قابل توجهی بهره وری را افزایش و زمان را کاهش می دهد.

فرایندهای Scrum سازمانها را قادر می سازد تا به راحتی و سریعا تغییراتی را اعمال کنند و محصولاتی را تولید کنند که با اهداف کسب و کار سازگار باشند.

ویژگی های Scrum

  • افزایش کیفیت ارائه شده
  • سازگار با اعمال تغییرات
  • تخمین بهتر در زمان کمتر
  • تحت کنترل وضعیت و برنامه پروژه

Scrum دارای قدرت مدیریت پروژه در هر صنعت، هر کسب و کار و حتی در کل زندگی است. با استفاده از آن، شما آگاهانه تر کشف می کنید که چگونه سریع تر واکنش نشان دهید و دقیق تر با تغییراتی که با آنها رو به رو می شوید پاسخ دهید و با تمرکز بیشتر، همکاری و برقراری ارتباط، می توانید آنچه را که واقعا باید انجام شود، با موفقیت انجام دهید.

Scrum یک فریمورک جامع و موفقیت آمیز است که برای پروژه های مختلف و تیم ها اعمال شده است. دانشگاه ها از Scrum برای ارائه پروژه های ارزشمند به مشتریان استفاده می کنند. در دنیای خودرو، تیم Wikispeed با استفاده از Scrum برای ساخت یک ماشین سریع، ارزان قیمت، فوق العاده کارآمد، بی نقص و با ایمنی زیاد که باید کمتر از 20،000 دلار فروخت، از Scrum استفاده می کند.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟