آموزش زبان اسپانیایی دوره های ویدئویی زبان اسپانیایی

در این بخش می خوانید:

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی با بیش از 400 میلیون گویشور در بیش از 20 کشور، از جمله بیش از 40 میلیون نفر در آمریکا، دومین زبان بین المللی بزرگ جهان است. جامعه اسپانیایی تبار بزرگترین اقلیت در ایالات متحده است و اسپانیایی را به دومین زبان در ایالات متحده تبدیل می کند. یادگیری درک و برقراری ارتباط موثر به زبان اسپانیایی، چه به صورت شفاهی و چه به صورت نوشتاری، درهایی را به روی کشف فرهنگ اسپانیایی زبان، غنی از تاریخ، سنت‌ها، ادبیات و موسیقی، و پیروی از اشکال مختلف رسانه‌های موجود در سراسر دنیای اسپانیایی زبان باز می‌کند.

علیرغم رنسانس زبان کاتالانی در این منطقه خودمختار اسپانیا (در سالهای فرانکو ممنوع بود)، برای اهداف عملی، بازدیدکنندگان همچنان اسپانیایی کاستیلی را برای پیمایش در شهر مفیدتر می دانند. دلیل این امر این است که تعداد زیادی از ساکنان بارسلون از آمریکای مرکزی و جنوبی و سایر خارجی های اسپانیایی زبان هستند به این معنی که با افراد زیادی روبرو خواهید شد که کاتالانی صحبت نمی کنند! نگران نباشید، به همین دلیل است که ما دوره های آنلاین زبان اسپانیایی برای آموزش سریع اسپانیایی برای مبتدیان گردآوری کرده‌ایم تا به شما کمک کند تا با استفاده از مهارت یک ارتباط‌دهنده به دنیا بیایید از برخی موقعیت‌های روزمره عبور کنید…

اسپانیایی (همچنین به عنوان Castilian یا Castellano شناخته می شود، همانطور که در پادشاهی کاستیل در حدود قرن نهم تکامل یافت) توسط 329 میلیون زبان بومی صحبت می شود. این باعث می‌شود که آن را دومین زبان پرگفتار در جهان از نظر گویشوران بومی (پیش از انگلیسی، اما بعد از چینی ماندارین) تبدیل کند.

آموزش زبان اسپانیایی

خبر خوب برای تازه واردان اسپانیایی این است که یادگیری زبان نسبتاً آسانی است، به خصوص اگر تجربه ای با زبان های لاتین فرانسوی یا ایتالیایی داشته باشید. با این حال، انگلیسی زبانان باید به اسم هایی که یکی از دو جنس (مذکر یا مؤنث) دارند و همچنین افعال آنها را به هم پیوند بزنند - در ابتدا سردرگم کننده هستند، اما به زودی به آن عادت می کنید.

تلفظ نباید خیلی مشکل ساز باشد، اما چند نکته را باید به خاطر بسپارید که عبارتند از: "v" اسپانیایی می تواند به طرز مشکوکی مانند "b" به نظر برسد، "r" با زبان رول شده (هر چه قوی تر بهتر) و "l" دابل، مانند y در انگلیسی تلفظ می شود.

اسپانیایی مملو از کلماتی است که شبیه به زبان انگلیسی هستند و دانشجویان زبان خوشحال می‌شوند که با کلماتی مانند importante (مهم)، posible (ممکن) و posición (موقعیت) شروع کنند که به شدت زبان‌شناسان نوپا را تحت تأثیر قرار می‌دهند.

یادگیری زبان اسپانیولیگی

دوره های آنلاین زبان اسپانیایی

این دوره های آنلاین زبان اسپانیایی شما را قادر می سازد بنویسید، صحبت کنید، فکر کنید، از ادبیات و فیلم لذت ببرید و مشکلات دنیای واقعی را به زبان اسپانیایی در سطح بالایی حل کنید. شما آماده استفاده از دانش و مهارت های جدید خود در طیف شگفت انگیزی از تنظیمات حرفه ای خواهید بود.

در کلاس های زبان اسپانیایی آنلاین، شما دوش به دوش با اساتید با استعداد و مجرب کار خواهید کرد. زبان و فرهنگ کشورهای شگفت انگیز اسپانیایی زبان آمریکای لاتین و مردم اسپانیا را مطالعه خواهید کرد. شما ادبیات و فیلم اسپانیایی را بررسی خواهید کرد و جنبش های اجتماعی و دستاوردهای برجسته ایالات متحده و لاتین، چهره های کلیدی در تاریخ آمریکای لاتین و اسپانیا را مطالعه خواهید کرد. اگر به زبان اسپانیایی صحبت می‌کنید، می‌توانید مهارت‌هایی را که به کلاس درس می‌آورید، با برنامه درسی که برای مطابقت با تجربه خاص شما طراحی شده است، تقویت کرده و تقویت کنید. شما از فرصت هایی برای مطالعه تخصصی در ظرافت های زبان اسپانیایی در دنیای شرکت ها، حرفه های بهداشتی یا هر دو لذت خواهید برد. مهارت‌های زبانی پیشرفته‌ای که ایجاد می‌کنید به شما این امکان را می‌دهد که از بین دیگران متمایز شوید و با آمادگی استثنایی برای موفقیت حرفه‌ای وارد بازار کار شوید. زبان ‌آموزانی که به دنبال آموزش زبان اسپانیایی هستند، می‌توانند دوره های آنلاین زبان اسپانیایی ما را دنبال کنند.

 زبان آموزان همچنین این فرصت را دارند که افق‌های خود را با آموزش ترجمه و تفسیر یا مطالعات لاتین/آمریکای لاتین گسترش دهند. این افراد خردسال به آنها مهارت‌هایی را می‌دهند که برای برتری در شغلی که نیاز به درک قوی بیش از یک زبان و فرهنگ دارد، به آن‌ها می‌دهند. زبان آموزان برای ورود به رشته های مختلف و اخذ گواهینامه از آژانس های حرفه ای مختلف آماده خواهند شد.

آموزش سریع زبان اسپانیایی

یادگیری زبان اسپانیایی در خانه

شما می توانید در خانه خود به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید. خوبی دوره های آموزشی گیت این است که شما می توانید با گذراندن دوره ها در هر زمان که بخواهید آنها را تماشا کرده و سطح زبان اسپانیایی خود را افزایش دهید.

آیا زبان پرتغالی شبیه اسپانیایی است؟

پرتغالی و اسپانیایی هر دو زبان‌های ایبرو رومنس هستند که جد مشترک « Vulgar Latin» را به همراه فرانسوی، کاتالانی و ایتالیایی دارند. زبان پرتغالی و اسپانیایی 89٪ شباهت واژگانی دارند، به این معنی که در هر دو زبان اشکال معادل کلمات وجود دارد. پرتغالی و اسپانیایی، اگرچه زبان‌های رومی نزدیک به هم هستند، اما در بسیاری از جنبه‌های واج‌شناسی، دستور زبان و واژگانشان با هم تفاوت دارند. پرتغالی 31 درصد بود که آن را دومین زبان دورتر از لاتین پس از فرانسوی (44 درصد فاصله) کرد. واضح ترین تفاوت ها در تلفظ است.

کدام یک اولین زبان بود، اسپانیایی یا پرتغالی؟

زبان‌شناسی مدرن می‌گوید که ابتدا لاتین بود، سپس پرتغالی، سپس اسپانیایی و با لهجه پرتغالی شروع شد.

هنگامی که به زبان اسپانیایی تسلط داشته باشید، پرتغالی نسبتاً برایتان آسان است. تنها مانع دشوار برای غلبه بر تلفظ است که کاملاً متفاوت است. شما می توانید آن را انجام دهید هر چند! توجه داشته باشید که یادگیری پرتغالی برزیل سخت تر از پرتغالی در پرتغال است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود