آموزش ZBrush

دسته بندی: دیزاین

معرفی ZBrush

نرم افزار zbrush در سال ۱۹۹۹ توسط شرکت Pixologic معرفی و در سال 2002 منتشر شد. Zbrush یک نرم افزار مجسمه سازی و نقاشی دیجیتال است که در صنعت 3D با ویژگی های قدرتمند و گردش کارهای بصری انقلابی برپا کرده است. ZBrush با توانایی ساخت یک میلیارد مدل به شما اجازه می دهد تا تنها با تخیل خود محدودیت ایجاد کنید.

منوها در ZBrush با هم در یک روش غیر خطی و بدون حالت کار می کنند. این باعث تعامل مدل های 3D، تصاویر 2D و  pixol های 2.5D در روش های جدید و منحصر به فرد می شود.

ZBrush  تمام ابزارهای لازم برای تسریع طراحی 2D یا 3D را در اختیار می گذارد. می توانید به صورت مستقیم در ZBrush افکت های جوی و نورپردازی ایجاد کنید. با گزینه های بسیار قدرتمند export، می توانید به راحتی مدل خود را برای چاپ سه بعدی یا استفاده از هر برنامه دیجیتالی دیگر آماده کنید.

کاربران ZBrush ، می توانند میلیونها مدل را شکل دهند و نگران خرید کارتهای گرافیکی گران قیمت نباشند. به همین دلیل است که ZBrush توسط همه هنرمندان هنری و استودیوهای اصلی فیلم و بازیمورد استفاده قرار می گیرد.

با این نرم افزار می توان به راحتی، درکمترین زمان ممکن، بهترین و کاملترین و با کیفیت ترین جزییات را به مدل افزود. علاوه بر این، استفاده در تکسچرینگ در بازی سازی یکی از کاربرد های دیگر آن است.

آیا این نوشته را دوست داشتید؟