آموزش های TreeHouse

معرفی Treehouse

کمپانی خصوصی Treehouse در سال 2011 توسط Ryan Carson و Alan Johnsonتاسیس شد و شروع به آموزش تکنولوژی به صورت آنلاین کرد. Treehouse نزدیک به 172 هزار کاربر دارد. Treehouse یک مدرسه فناوری آنلاین است که دوره های آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته در زمینه های طراحی وب، توسعه وب، توسعه تلفن همراه و توسعه بازی را توسط یک تیم از معلمان متخصص ارائه می دهد. برنامه یادگیری Treehouse شامل فیلم هایی همراه با آزمون های تعاملی و چالش های کدنویسی است. Treehouse Tracks برنامه های آموزشی می باشند که شامل دوره هایی است که دانش آموزان را در زمینه های گسترده آموزش می دهد. Treehouse معتقد به دموکراتیزه کردن آموزش فنی است. Treehouse آموزش های تکنولوژیکی مقرون به صرفه را به مردم در همه جا ارائه می دهد تا آنها را در کسب مهارت یاری دهد.

دوره های آن با هدف مبتدیان به دنبال یادگیری مهارت های برنامه نویسی برای یک حرفه در صنعت فناوری است. برنامه یادگیری Treehouse شامل فیلم هایی است که با آزمونه ای تعاملی و چالش های کد همراه است. هدف Treehouse برنامه های درسی هدایت شده است، متشکل از دوره هایی که دانش آموزان را در مناطق با موضوعات بزرگ آموزش می دهد. Treehouse for Teams برای کمک به مشاغل، سازمان ها، مدارس و برنامه های جامعه در آموزش فناوری طراحی شده است. شرکت هایی از جمله Simple و LivingSocial در حال حاضر از Treehouse برای استخدام کارمندان جدید بر اساس پیشرفت و دستاوردهای خود در Treehouse استفاده می کنند.

در آوریل 2012، Treehouse 4.75 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد. در آوریل 2013، Treehouse یک دور fund جمع آوری سرمایه گذاری سری B-7 میلیون دلاری به رهبری Social و Capital و Kaplan بسته کرد و کل سرمایه جمع شده خود را به 12.6 میلیون دلار رساند. در ماه مه سال 2016، Treehouse برنامه Techdegree را اجرا کرد، یک برنامه یادگیری با تمرکز بر کمک به افراد برای آماده سازی برای حرفه ای فنی است. برنامه Techdegree یک برنامه یادگیری هدایت شده است که برای کمک به دانشجویان در آماده سازی برای مشاغل توسعه سطح ورودی ساخته شده است.

در حال حاضر چهار برنامه Techdegree در دسترس است.

نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود