آموزش های TreeHouse

در این بخش می خوانید:

معرفی Treehouse

کمپانی خصوصی Treehouse در سال 2011 توسط Ryan Carson و Alan Johnsonتاسیس شد و شروع به آموزش تکنولوژی به صورت آنلاین کرد. Treehouse نزدیک به 172 هزار کاربر دارد. Treehouse یک مدرسه فناوری آنلاین است که دوره های آموزشی از سطح مبتدی تا پیشرفته در زمینه های طراحی وب، توسعه وب، توسعه تلفن همراه و توسعه بازی را توسط یک تیم از معلمان متخصص ارائه می دهد. برنامه یادگیری Treehouse شامل فیلم هایی همراه با آزمون های تعاملی و چالش های کدنویسی است. Treehouse Tracks برنامه های آموزشی می باشند که شامل دوره هایی است که دانش آموزان را در زمینه های گسترده آموزش می دهد. Treehouse معتقد به دموکراتیزه کردن آموزش فنی است. Treehouse آموزش های تکنولوژیکی مقرون به صرفه را به مردم در همه جا ارائه می دهد تا آنها را در کسب مهارت یاری دهد.

Treehouse یک مدرسه فناوری آنلاین است که دوره های تعاملی مقرون به صرفه، در دسترس و لذت بخش در زمینه طراحی وب، کدنویسی، کسب و کار و موارد دیگر را ارائه می دهد. مهارت های مورد نیاز را بیاموزید و همین امروز شغل خود را تقویت کنید! دوره های آن با هدف مبتدیان به دنبال یادگیری مهارت های برنامه نویسی برای یک حرفه در صنعت فناوری است. برنامه یادگیری Treehouse شامل فیلم هایی است که با آزمونه ای تعاملی و چالش های کد همراه است. هدف Treehouse برنامه های درسی هدایت شده است، متشکل از دوره هایی که دانش آموزان را در مناطق با موضوعات بزرگ آموزش می دهد. Treehouse for Teams برای کمک به مشاغل، سازمان ها، مدارس و برنامه های جامعه در آموزش فناوری طراحی شده است. شرکت هایی از جمله Simple و LivingSocial در حال حاضر از Treehouse برای استخدام کارمندان جدید بر اساس پیشرفت و دستاوردهای خود در Treehouse استفاده می کنند.

در آوریل 2012، Treehouse 4.75 میلیون دلار بودجه جمع آوری کرد. در آوریل 2013، Treehouse یک دور fund جمع آوری سرمایه گذاری سری B-7 میلیون دلاری به رهبری Social و Capital و Kaplan بسته کرد و کل سرمایه جمع شده خود را به 12.6 میلیون دلار رساند. در ماه مه سال 2016، Treehouse برنامه Techdegree را اجرا کرد، یک برنامه یادگیری با تمرکز بر کمک به افراد برای آماده سازی برای حرفه ای فنی است. برنامه Techdegree یک برنامه یادگیری هدایت شده است که برای کمک به دانشجویان در آماده سازی برای مشاغل توسعه سطح ورودی ساخته شده است.

در حال حاضر چهار برنامه Techdegree در دسترس است.

آموزش های معرفی Treehouse

آموزش های TreeHouse به صورت ویدیوهای تکی، کارگاه‌های آموزشی و دیگر انواع محتواها در چیزی حدود 30 دسته بندی در اختیار علاقه‌مندان حوزه تکنولوژی قرار می‌گیرند. همان‌طور که گفته شد، تری هاوس یک وب سایت برگزار کننده دوره‌های آموزشی است و مانند دیگر سایت‌های تخصصی برای استفاده از آن نیاز به تهیه اشتراک است. پس از تهیه اشتراک و ثبت‌ نام در این سایت امکان شرکت در چیزی حدود 300 کارگاه آموزشی و مشاهده ویدیوهای آموزشی در 30 موضوع مختلف در حوزه تکنولوژی وجود دارد. آموزش های TreeHouse به گونه‌ ای طراحی شده‌ اند که علاوه بر کاربران تخصصی در حوزه تکنولوژی، کاربران مبتدی و افرادی که به تازگی در مسیر یادگیری این حوزه قدم گذاشته‌ اند، هم توانایی استفاده از آن‌ ها را داشته باشند. 

آموزش‌ های این سایت بسیار کاربردی هستند و از معتبرترین منابع روز دنیا، طبق آخرین تغییرات دنیای تکنولوژی و توسط بهترین مدرسین آماده شده‌ اند و همه علاقه‌ مندان به تکنولوژی امکان استفاده از آن‌ ها را دارند. البته دسترسی به تمام این محتواها برای ایرانیان امکان‌ پذیر نیست. ولی این موضوع جای نگرانی ندارد زیرا بیشتر آموزش‌ های این سایت در وب‌ سایت‌ گیت قابل دسترس هستند.

محتوای آموزشی TreeHouse به سه نوع اصلی تقسیم می شود:

  • دوره‌های ویدیویی به‌ صورت درخواستی، به رهبری متخصص برای پرتقاضاترین مشاغل در فناوری، با آزمون‌ ها و چالش‌ های کد برای درگیر نگه داشتن شما
  • آهنگ‌ هابرنامه‌ های آموزشی هدایت‌ شده‌ ای هستند که از دوره‌ هایی تشکیل شده‌ اند که مجموعه خاصی از مهارت‌ ها را به شما آموزش می‌ دهند.
  • برنامه‌ های Techdegree نسخه بوت‌ کمپ‌ های آنلاین Treehouse هستند که یک برنامه درسی کامل از ویدیو های دوره‌ های تعاملی، کارگاه‌ ها، آزمون‌ ها، چالش‌ های کد، کدنویسی بررسی‌ های همتا، دسترسی جامعه Treehouse Slack و پروژه‌ های عملی را پوشش می‌ دهند. در حال حاضر چهار Techdegree برای انتخاب وجود دارد: توسعه وب فرانت اند، جاوا اسکریپت فول استک، طراحی UX و توسعه پایتون
نظرتون درباره این نوشته چیه؟ عالیه بد نیست خوب نبود